Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Beklediğimden erken geldi hatta cihazı çalıştırmak da oldukça güçlük yaşadım hard resetten sonra açılmaya karar verdi benchmark testlerini yapıp kontrol edeceğim yine de .

inşallah kazasız belasız 4.05 sene kullanmak nasip olur. En son aldığım laptopta gtx880 vardı sanırım 7.5 kg dı alet 🤣

aace9cdd33cb0cee26e7e5620fd295fe.jpg

Beklediğimden erken geldi hatta cihazı çalıştırmak da oldukça güçlük yaşadım hard resetten sonra açılmaya karar verdi benchmark testlerini yapıp kontrol edeceğim yine de .

inşallah kazasız belasız 4.05 sene kullanmak nasip olur. En son aldığım laptopta gtx880 vardı sanırım 7.5 kg dı alet 🤣

güle güle kullan reis.

akşam teamviewer açta bir iki saat oyun oynayayım

Hayırlı olsun doktor. Zenginlik böyle bir şey

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

olm nazar degdi zaten bastim power tusuna alet boot olmadi
arkasi yaniyor resmen dedim kesin kargoda dusurduler likid termal bariyer sizdi anakart pert oldu isin yoksa yolla aleti amerikaya geri bekle 10 gun daha

sonra hard reset ile tepki verip acildi simdi test yapiyorum bu sorunu birkac kisi daha yasamis
abi ülkede şu pc yi kullanan 100 sınırlı kişiden birisin. doğal olarak hataları görüp geri dönüş sağlamaları da uzun sürüyo. ne kadar yaygın satış o kadar kusursuz yazılım. bu işler böyle :d

inşallah kazasız belasız 4.05 sene kullanmak nasip olur. En son aldığım laptopta gtx880 vardı sanırım 7.5 kg dı alet

Masaüstü alsaydın reis ne biçim sistem dizerdin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt