Ozan Korkut, Twitter'da Yönetimi Eleştirdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Korkut, Twitter'da Yönetimi Eleştirdi!

Böyleleri bosuna kurek salliyor

Dursun dan kurtulmak icin gecici süre icin mustafa cengiz’i göreve getirmeye karar verdiler ama isler istedikleri gibi olmadi calip cirpamiyorlar bu yuzden görevden alacaklar zaten ilk secim de

Simdiden baskan bellidir buyuk ihtimal,liseliler Kimi isterse o olur simdiye kadar oldugu gibi

Hamamcioglu veya Burak Elmas icin bir calisma olur liseliler tarafindan,zaten burak elmas ta aday olmak istedigini söyledi ama ‘derin Galatasaray’ dan bir isaret bekledigini söyledi Serdar Ali celikler ile ciktigi YouTube programinda

İlk okuyunca "Ozan Korkut, Twitter yönetimini eleştirdi" diye okuyup "Ne alaka lan!" dedim. Meğer bizim yönetimi eleştiriyormuş. Umarım başkanın açıkladığı gibi seçimli bir genel kurul yapılabilir ikinci yarıya kadar.

Burak elmas’in mehmet ayan ve serdar Ali celikler ile roportajini izledim

Birde papermoon ekibinden Fatih altayli dan burak elmas yorumunu dinledim

Bunlardan yola cikarak sunu diyebilirim ki Burak Elmas’in karakteri oyle ikinci adam veya yönetimin icinden herhangi biri olmaya musait degil

96-2000 de bile Ali dürüst frenliyormus bunu kendisi acikladi

Yine ayni sekilde mevcut mustafa cengiz yönetiminden bu yuzden istifa etti

Çoğu konuda haklı ama samimi bulmuyorum. Zaten M. Cengiz de adaylığı zamanında muazzam bir başkan profili çiziyordu. Sonradan ne hale geldiği ortada.

Şu zor dönemde karşı tarafda koç gibi ekonomik olarak çok güçlü bir rakip varken egolar bir kenarıya bırakılıp bir kereliğine çok büyük bölümün hem fikir olacağı tek liste her anlamda çok güçlü bir yönetim oluşturulmalıdır.

Aksi taktirde bu genel kurulun seçeceği her hangi bir başkan ve yöneticilerden hiçbir halt olmaz.

Birazcık Galatasarayı seviyorlarsa ve Galatasarayın menfeati için bu birleşme olmalı bir kereliğini tek liste güçlü bir başkan ve yönetim oluşturulmalıdır.

onun dışındaki çözümler benim için palavradır.

başkan genç olmalı
birinci kriter bu
ve mutlaka iyi ve uyumlu yönetimi olmalı
mesela şimdiki başkan cengiz ilk yılında güzel icraatlar yaptı ama yönetici kadrosu çok silik olduğu için çuvalladı.
albayrak ve Yusuf Günay hariç adını duyduğum yönetici yok kaldı ki albayrak ın 2.başkan olduğu bir yapı baştan hatalı kurulmuştur.
çok iyi hatırlamıyorum ama dursun Özbek baskın seçim yapınca cengiz başkan alelacele kurmuştu kadrosunu ideal ve uyumlu ekip olmadılar bu yüzden hiçbir zaman.şimdi ileriye bakarsak önümüzdeki muhtemel kongre de iki şeye sevineceğim:
1-genç ve kendi ekibini kuran başkan kazanırsa
2- albayrak ın listede olmadığı haldun üstünel reis in listesinde olduğu bir başkan kazanırsa.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu zor dönemde karşı tarafda koç gibi ekonomik olarak çok güçlü bir rakip varken egolar bir kenarıya bırakılıp bir kereliğine çok büyük bölümün hem fikir olacağı tek liste her anlamda çok güçlü bir yönetim oluşturulmalıdır.

Aksi taktirde bu genel kurulun seçeceği her hangi bir başkan ve yöneticilerden hiçbir halt olmaz.

Birazcık Galatasarayı seviyorlarsa ve Galatasarayın menfeati için bu birleşme olmalı bir kereliğini tek liste güçlü bir başkan ve yönetim oluşturulmalıdır.

Herkes göreve Galatasaray'ın menfaati için geliyor ama makama-mevkiye doymadıysanız iş kendi menfaatine dönmeye başlıyor. Çok şükür tarihimizde pek hırsız görmedik ama koltuk sarhoşuna çok rast geldik. Sizin dediğiniz tarzda bir birleşim anca başa İnan Kıraç filan gibi bir ağababası geçerse olabilir, yoksa liseden çıkmış hiçbir herif Abdürrahim'in filan altında yer almaz yönetim kurulunda.

Bosa kurek cekiyor,Turgay kiran gibi figuran olur secimlerde
Adnan Öztürk listesindeydi kendisi vekildir Faruk süren ile Mehmet Cansu’nun adayıydı bu seçimde Naci cansun ya da kendisi aday olacak bu hizibin ben Naci diye duydum ama bu da boşuna piyasaya çıkmaz ya son bir çırpınış içinde ya da yine kendisinde karar kılındı Fatih Altaylı’nın açıklamaları takip edin o da papermoon tayfasının bir parçası

Böyleleri bosuna kurek salliyor

Dursun dan kurtulmak icin gecici süre icin mustafa cengiz’i göreve getirmeye karar verdiler ama isler istedikleri gibi olmadi calip cirpamiyorlar bu yuzden görevden alacaklar zaten ilk secim de

Simdiden baskan bellidir buyuk ihtimal,liseliler Kimi isterse o olur simdiye kadar oldugu gibi

Hamamcioglu veya Burak Elmas icin bir calisma olur liseliler tarafindan,zaten burak elmas ta aday olmak istedigini söyledi ama ‘derin Galatasaray’ dan bir isaret bekledigini söyledi Serdar Ali celikler ile ciktigi YouTube programinda
Burak elmas ile Ozan Korkut farklı kişiler değil aynı taraftalar

İnan Kıraç var bir tek eniştesi o olur mu üstat adam aday olmadan 22 sene önce 200 küsür oy almıştı ;)

Adnan Öztürk listesindeydi kendisi vekildir Faruk süren ile Mehmet Cansu’nun adayıydı bu seçimde Naci cansun ya da kendisi aday olacak bu hizibin ben Naci diye duydum ama bu da boşuna piyasaya çıkmaz ya son bir çırpınış içinde ya da yine kendisinde karar kılındı Fatih Altaylı’nın açıklamaları takip edin o da papermoon tayfasının bir parçası

Iyi de naci cansun nba turkiye direktörü Kabul eder mi aday olmayi

Üst Alt