Ozan Korkut, Twitter'da Yönetimi Eleştirdi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Korkut, Twitter'da Yönetimi Eleştirdi!

Liseliler ne yapar eder burak elması ikna eder aday yaparlar seçilir mi yapacağı listeye bağlı artık güçlü yönetim görmek istiyorum üç kişi ile yönetilen kulüp görmek istemiyorum

Inan kirac’in da basini cektigi liseliler adayi hamamcioglu olur

Duruma göre Papermoon ekibinin adayi da Burak Elmas veya Ozan Korkut olur ama kaybeden Ozan Korkut’a bidaha destek cikmazlar bu yuzden Burak Elmas olur

Mustafa Cengiz ise saglik sorunlari nedeniyle aday olmaz Bana göre,mevcut yönetimi destekleyen üyeler yeni bir aday ortaya cikarirsa isler degisir ama herhangi biri cikmazsa is liseliler ile papermoon savasina döner

Baskan burak elmas
Ikinci baskan ali durust
Futboldan sorumlu yönetici özer saracoglu

Böyle olur buyuk ihtimal papermoon tayfa’nin plani

Onemli olan liste. Sadece Baskan ile yuruseydi Aysal ile yururdu . Muhtar Kent harici 1 tane Agabeylik yapacak baskan olmali ama liste gercekten kuvvetli olmali. Baskan adaylarim
Muhtar Kent
Adnan Polat
Faruk Suren vs vs hatta Selahittin Beyazit bile olabilir. Listede en az 2 tane parali yonetici olmali.

Hamamcioglu denen herif 1.sinif kan emici konuşmaları bile belli ediyor ama.ben aday olacağını sanmam çünkü fosiller dışında oy alamaz ki fosillerinde bir kısmı Faruk süren Mehmet cansunlarin olduğu papermoon grubu fatih hocada bu grupta tabi
Seçim Ocak ayına kadar olmazsa sampiyoynluk için çok zor bir an önce gitmeli bunlar

@Galatasaray ‘da muhalif sesler artıyor, seçim hazırlıkları konuşuluyor. Daha önce GS Başkanlığına aday olan @OzanKorkutGS sessizliğini @TRTRadyo1 'de bozuyor. Korkut, yeniden Başkan adayı olacak mı? Seçim vaatleri ve hayalleri ne?19.30'da TRT Radyo 1, SPOR SERVİSİ’nde.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt