Ozan Korkut, Twitter'da Yönetimi Eleştirdi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Korkut, Twitter'da Yönetimi Eleştirdi!

Başkan Adayı Ozan Korkut : Taraftarlarımız hiç bir beklenti olmadan Sayın Mustafa cengize destek verdiler ve Seçim sürecinde çok net destek aldılar.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Taraftarlara vefa göstermeleri gerekiyor, Bizim taraftarlarımız Tüm Yönetimlere vefa göstermiştir ve görevleri dışında birşey istememişlerdir.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Kendileri yarattıkları beklentileri kendileri yapamadılar ama sonuç olarak suçlu taraftar gibi taraftarara forma almadınız,loca almadınız gibi yüklenmeleri yanlış.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Benim Galatasaraylı kültürüme Vaad verip yapmamak yakışmaz. Benim hedefim Galatasaray değerlerinde Galatasaraylı gibi Yönetmektir.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Yönetim kurulları arasında ayrım yapmayı asla sevmem. Galatasaraylılar neyi taktir ederse o seçilir Ama Tabiki bize Avrupa Şamp. Getiren ekip ve Başkanın gönlümde farklı yeri var.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Birebir ilişkiler ve dostluk açısından ise Sayın Rahmetli Özhan canaydındır.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Benim gözümde GALATASARAYLILAR ARASINDA HİÇBİR AYRIM YOKTUR. İnsanların gozunu boyamak ıcın atılmıs bır delı sacması bırsey. Ama bunu sureklı pısırıp getırılıyor burada yapısal Reformlar her kurumda oldugu gıbı bızde de vardır.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Mevcut yonetımı başarılı bulmuyorum. Başarısızlık olarak adlandırdıgımı Kongrede 30 dakıka anlattım. 1) Galatasarayın Markasını,haklarını iyi temsıl edılmemesı. (rakıpler,federasyon olayları)

Başkan Adayı Ozan Korkut : 2) Secılmeden oncekı vaadler ıle secıldıkten sonra kı 30 vaadden 3 tanesı yapıldı. projelerı malesef ıslemedı. 3) ileriye dönük bize ne vizyon çizdiler ? bu fikirleri tamamen GALATASARAYIN GELECEĞİ İÇİN YAPTIM.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şuanki açıklamaları tamamen önceki yönetime yönelik , kendisinin vaatlerini görmek lazım önce.
Kendi planlarını açıklamalı

Başkan Adayı Ozan Korkut : Taraftarlarımız hiç bir beklenti olmadan Sayın Mustafa cengize destek verdiler ve Seçim sürecinde çok net destek aldılar.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Taraftarlara vefa göstermeleri gerekiyor, Bizim taraftarlarımız Tüm Yönetimlere vefa göstermiştir ve görevleri dışında birşey istememişlerdir.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Kendileri yarattıkları beklentileri kendileri yapamadılar ama sonuç olarak suçlu taraftar gibi taraftarara forma almadınız,loca almadınız gibi yüklenmeleri yanlış.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Benim Galatasaraylı kültürüme Vaad verip yapmamak yakışmaz. Benim hedefim Galatasaray değerlerinde Galatasaraylı gibi Yönetmektir.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Yönetim kurulları arasında ayrım yapmayı asla sevmem. Galatasaraylılar neyi taktir ederse o seçilir Ama Tabiki bize Avrupa Şamp. Getiren ekip ve Başkanın gönlümde farklı yeri var.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Birebir ilişkiler ve dostluk açısından ise Sayın Rahmetli Özhan canaydındır.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Benim gözümde GALATASARAYLILAR ARASINDA HİÇBİR AYRIM YOKTUR. İnsanların gozunu boyamak ıcın atılmıs bır delı sacması bırsey. Ama bunu sureklı pısırıp getırılıyor burada yapısal Reformlar her kurumda oldugu gıbı bızde de vardır.

Başkan Adayı Ozan Korkut : Mevcut yonetımı başarılı bulmuyorum. Başarısızlık olarak adlandırdıgımı Kongrede 30 dakıka anlattım. 1) Galatasarayın Markasını,haklarını iyi temsıl edılmemesı. (rakıpler,federasyon olayları)

Başkan Adayı Ozan Korkut : 2) Secılmeden oncekı vaadler ıle secıldıkten sonra kı 30 vaadden 3 tanesı yapıldı. projelerı malesef ıslemedı. 3) ileriye dönük bize ne vizyon çizdiler ? bu fikirleri tamamen GALATASARAYIN GELECEĞİ İÇİN YAPTIM.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Canaydın mı??? Evlerden ırak

Galatasaray'ın son seçiminde başkan adayı olan Ozan Korkut: "Eğer başkan olursam Fatih Terim'e teknik direktörlüğün yanı sıra Galatasaray Sportif AŞ'de de yetki vermek istiyorum."

Adaylığı resmileşti diyebilir miyiz ?
Avrupa şampiyonluğu getiren ekip derken Süren'in damadı Burak Elmas'a da göz kırpmış gibi . Bu yönetimden diğer isimleri de listesinde görebiliriz
Ali Dürüst vs . belki

edit: tabi Cansun'un oğlu Naci bey de var. Beraber hareket edebilirler belki

Adaylığı resmileşti diyebilir miyiz ?
Avrupa şampiyonluğu getiren ekip derken Süren'in damadı Burak Elmas'a da göz kırpmış gibi . Bu yönetimden diğer isimleri de listesinde görebiliriz
Ali Dürüst vs . belki

edit: tabi Cansun'un oğlu Naci bey de var. Beraber hareket edebilirler belki

Daha önce aday oldu ve dursun’un bile gerisinde kaldi

O dönem faruk süren mehmet cansun gibi adamlardan destek aldi ve buna ragmen basarisiz oldu

Yine destek bekliyor ama hic zannetmiyorum,hatta bu kez Burak Elmas ta ekibinde olmaz cunku kendisi baskanligi dusunuyor

Daha önce aday oldu ve dursun’un bile gerisinde kaldi

O dönem faruk süren mehmet cansun gibi adamlardan destek aldi ve buna ragmen basarisiz oldu

Yine destek bekliyor ama hic zannetmiyorum,hatta bu kez Burak Elmas ta ekibinde olmaz cunku kendisi baskanligi dusunuyor
E.Hamamcıoğlu'nun işine gelir
Lisenin karşısında ne kadar çok aday çıkar ve oylar bölünürse kötü bence

E.Hamamcıoğlu'nun işine gelir
Lisenin karşısında ne kadar çok aday çıkar ve oylar bölünürse kötü bence

Hamamcioglu lisenin adayi

Burak Elmas/Ozan Korkut ikilisi de aday olmak istiyor ama ozan korkut’a daha önceki secimde faruk sürenler destek verdi basarisiz oldu bu yuzden bidaha arka cikmazlar bence yani faruk sürenler ekibinin adayi buyuk ihtimal burak elmas olur

Ozan korkut aday olacagini aciklamis secimin turgay kiran’i olur

Mustafa cengiz saglik sorunlari nedeniyle bence aday olmaz ama eger risk alirsa ve aday olursa ozaman Burak Elmas’in sansi kalmaz secim hamamcioglu ile mustafa cengiz arasinda gecer

Mustafa cengiz aday olmazsa ozaman Burak Elmas veya bir baskasi yani Faruk surenlerin destek verdigi ekip liselilerin cikardigi hamamcioglu na karsi basarili olabilir

bu aralar medyada sık yer verilen kişi kendisi yorumlarına bakıyorum hep eleştiri yönünde biri çıkıpta demiyor sen ne vaad ediyorsun hedefin projen ne diye sormuyor hep kuru sıkı eleştiri boş laflar icraat sıfır

Üst Alt