Ozan Korkut, Twitter'da Yönetimi Eleştirdi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Korkut, Twitter'da Yönetimi Eleştirdi!

Yönetimi ben de eleştiriyorum, bize icraat lazım Galatasaray başkan adayı olacaksa icraatleri ile planları ile gelmeli yoksa Twitter'da ben de yönetimi eleştirmesini biliyorum benimle Galatasaray Başkanlığına aday olacak insanın bir farkı olsun aynısı Burak Elmas için de geçerli

Ekonomik olarak doğru aday olabiir ama adam öldü ölecek yahu..:) birde bu adamın Galatasaraya hobi olarak bakıyor zırnıt koklatmaz..Adam olsa şu klübe sponsor olurdu.
Koçun Başkan olmasını o engelliyordu

aig olayını çözdürdü

Galatasaray ilkokulunu kurdu

Galatasaray üniversitesini kurdu

eski Beyoğlu postanesini bize kazandırdı

birkaç tane de yayın yaptı

başka bir icraatı yok İnan beyin

Bu arada bunlar gelirse Terim’in kalacağını pek düşünmüyorum. İstifa etmese bile görevde tutmazlar fazla.
Elbette Fatih Altaylı nasıl konuşuyor takip etmiyor musun

satır arasında baya kinliler yılların mevzusunu açtılar

Altaylı terime Başkan ol diyor o da sen de yeniden ikinci Başkan ol diyor borcu da sen yaptın biz borçsuz bıraktık sen önce canaydınla sonra da aysalla yaptın dedi canlı yayında sensin sorumlusu diye

Elbette Fatih Altaylı nasıl konuşuyor takip etmiyor musun

satır arasında baya kinliler yılların mevzusunu açtılar

Altaylı terime Başkan ol diyor o da sen de yeniden ikinci Başkan ol diyor borcu da sen yaptın biz borçsuz bıraktık sen önce canaydınla sonra da aysalla yaptın dedi canlı yayında sensin sorumlusu diye
Yiyici tayfa toplanmak istiyor

Yiyici tayfa toplanmak istiyor
Ama kastettiğin ekip yekpare değil Galatasaraylılar derneği yani cemiyet yani liseciler ve eğitim vakfı yani kıraçlar hamamcıoğlunu destekliyor

bunlar papermoon tayfası Mehmet cansun Faruk süren Fatih Altaylı eskiden Albayrak da buradaydı Ali dürüst de

bir de mevcut yönetim var fırsat bulan toplama bir ekip

ali fatinoğlu bağımsız

Galatasaray’da zaten hemen hemen güç odakları bunlar işte sporcular derneği var Ergün gürsoy kontrolünde

gsyiad var Galatasaraylılar birliği var

Alp yalman ekibi var Adnan Polat da burada

başka bir odak yok

Ben de öyle düşünüyorum Burak elmas eksi puan çok topladı Altaylı bile hata yaptı dedi Ozan da seçim kaybetti ama dün radyoya çıktı bugün konuşuyor demek ki destek aldı arkadaşlarından

Burak Elmas’in aciklamalarindan belli oluyor zaten basina buyruk bir karakter oldugu

Dedigin gibi Altayli hatali buldu kendisini yine ayni sekilde faruk süren de oyle dusunuyor

Ama bir kac ay önce mehmet ayan ile ciktigi YouTube programinda burak elmas aday olmak istedigini söyledi ama bunun icin gerekli ortam saglanmali dedi

Ayrica Ali dürüst’ün kendisi icin herkesten önemli oldugunu söyledi yani onun da destegini almis olacak ki bu tarz aciklamalar yapiyor

Ozan Korkut’ta aday olmak ister tabi ama daha önce kaybetmissin bir daha aday olmak ne kadar dogru olur,senin de bahsettigin papermoon ekibinin adayiydi ozan korkut

Ayni ekip bence Burak Elmas’i öne sürecek

Bunun arkasında Adnan Öztürk grubu vardı şayet Faruk süren ve Burak elması da arkasına alabilirse tarihi bir oyla başkan seçilebilir
Ki genç olması enerjik açıklamaları basketbolda ilgili TV ile ilgili mantıklı açılmaları vardı daha önce

Bunun arkasında Adnan Öztürk grubu vardı şayet Faruk süren ve Burak elması da arkasına alabilirse tarihi bir oyla başkan seçilebilir
Ki genç olması enerjik açıklamaları basketbolda ilgili TV ile ilgili mantıklı açılmaları vardı daha önce

Daha önce aday oldugunda burak elmas da ayni listedeydi,faruk süren de destek verdi yani

Ama dursun dan bile daha az oy aldilar

Daha önce aday oldugunda burak elmas da ayni listedeydi,faruk süren de destek verdi yani

Ama dursun dan bile daha az oy aldilar
o zaman düşman tekti hırsız yaglı surat ve cengiz hem fosillerın hem genclerın destegını almıstı

şimdi eger cok fazla aday cıkmazsa ve fosillerin ve genclerin destegini cogunu alabilir

cünkü cengiz rezil olarak gidecek ve bu yuzden güclü yönetim kimdeyse onu baskan yapacaklar bence

Üst Alt