Ozornwafor Almeria'ya Kiralandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Koray Günter vol.2 gereksiz endişeler

Eğer o madde konulduysa teknik ekibe güvenmek gerek bir yol olmayacağı anlaşılmıştır

Yav 1.8 opsiyon nedir. Adam iyi oynarsa zaten sakız parası olur 1.8 milyon. Alıp 10-15e satarlar. Bu opsiyonu bari 7-8 yapın yahu.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Almeira için sakız parası değil transfermarkt'a bakın adamların bonservis verecek güçleri yok.

Son 5 yılda oyunculara ödedikleri bonservisler hep 500 bin euro, 75 bin euro vs. Geçen yıl 1 milyon euro ödeyebilmişler sadece

Açıkçası Ozonwafor'dan benim de hiç umudum yoktu. Neyse neredeyse bedavaya aldığımız bir adamdan epey kar ettik. Bu işleri daha sık yapabiliriz. Para paradır.

Açıkçası Ozonwafor'dan benim de hiç umudum yoktu. Neyse neredeyse bedavaya aldığımız bir adamdan epey kar ettik. Bu işleri daha sık yapabiliriz. Para paradır.
Kar ettiğimizi nereden çıkardın ki? Adamlar transfer tutsa bile alamaz bence. Çünkü o parayı verecek durumda değiller gibi. He verip bizden alırlar, aynı transfer döneminde satarlar başka kulübe o olur belki.

1.8 opsiyon varsa net komik olur, trajikomik. Tam abdurluk iş olur. Scout transferi yapıp sadece 1.8e kaybetme risikine girmek yakıştı bize doğrusu.

Olayi sistematik ticarete vursak, 300 bin avrodan toplam U takimlarinda parlamis 5 futbolcu alip, hepsini benzer sartlarda kiraya versek, ve takimlari satin alma opsiyonlarini cekse...

Senede 8-8.5 Milyon avro civari kar etmis oluruz.

DiZG3uPX4AMLGYF.jpg

Ne derseniz deyin 2.lig takımı da olsa 1.8 milyonluk opsiyon kepazeliktir.. Alanyanın merihi alacak durumumu vardı normalde şimdi ozornwafor iyi oynasın dikkat çeksin o parayı bulup buluştururlar biz de bön bön bakarız 7-8e okutulursa

Üst Alt