Ozornwafor Almeria'ya Kiralandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Afrika’dan stoper felan çıkmaz, hala anlamıyor musunuz. Açık ara dünyanın en düşük IQ’süne sahip olan bir toplum.

Ozornwafor felan inanılmaz boş işler. Saçma sapan işler.

200 bin kiralayıp 1.8'e satarsakda iyi. 1.8 Opsiyon koyduysak bi genç oyuncuya muhtemelen bişeyler verememiştir.

Hazırlık maçlarında az süre almasının nedeni belli oldu

Afrika’dan stoper felan çıkmaz, hala anlamıyor musunuz. Açık ara dünyanın en düşük IQ’süne sahip olan bir toplum.

Ozornwafor felan inanılmaz boş işler. Saçma sapan işler.

Barça Umtiti
Psg Kimpempe , Diallo
Çelşi Zouma
Napoli Koulibaly

Bütün dünya mal zaten Afrikalı stoper alıp oynatıyor nasıl olur da böyle hata yaparlar ilginç , sen onların hepsinden iyisin elinde oyuncu havuzu o kadar geniş seçme hakkın var tabii gidip Semih, Ahmet , Maicon'lu stoper hattına kalacak değilsin ya.

Simdi bizim kulupteki bu konuda soz sahibi olanlar hmm 1.8 güzel tamam mi dedi gercekten inanılmaz bi kafa. Salla 7-8 bi sey almeira da alamasin onu izler bi takim o alir betis falan ne bileyim

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

300 bine alıp 1.8e satalım

almeria da 1 yıl oynatıp 7-8'e okutsun

kısa ve net konuşalım bu iş bizim adımıza SALAKLIKTIR

zarar et ya 300 bin de ozorndan zarar et 300 bin mi batıracak bizi

ama kaçan balık büyük olabilir

ha öyle 1 ihtimal yoksa neden alındı ve kiralanıyor !!!!!!!!!!!!!!
Almeira 3 ay once 300 e alacağı adami opsiyonsuz kiralamazdı renktaş. Biz olmaz dersek gider afrikadan başka bir stoperi yine 300 e getirirlerdi.
Elindeki oyuncu Onyekuru, Denayer gibi üst seviye değilse kimse opsiyonsuz kiralamaz. Chelsea bile bir çok kiralık oyuncusunu opsiyonlu kiraladığı için kaptırdı.

SM-A105F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1.8 milyon opsiyona herkes takmış durumda almeria 1.8 verip almak istese bile ozornwafor bize dönmek isterse alamazlar 1.8i yatırdım aldım gibi bir durum yok oyuncuyu da ikna etmeliler.

1.8 milyon opsiyona herkes takmış durumda almeria 1.8 verip almak istese bile ozornwafor bize dönmek isterse alamazlar 1.8i yatırdım aldım gibi bir durum yok oyuncuyu da ikna etmeliler.

Öyle anlasmalarda oyuncularla ön protokol imzalanmi sözlesme oluyor. Yoksa takim evet dermi? Oyuncunun hayir deme hakki olsa, Trezeguet gecen sene Kasimpasaya opsiyonu cektirtmeyip kacardi belki

Öyle bir şey yok Almeria istedikten sonra alır 1,8 de para değil her türlü alır ilk defa genç geleceğe yatırım adına topçu aldık kiraladık dedik onda da opsiyon koymuş bay zekiler 1,8 le uçacaz zaten

Üst Alt