parfüm önerileri - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

parfüm önerileri

Basit gibi dursa da benim bu parfüme zaafım var. O yüzden bunu kullanıyorum.

0045466999_1_1_1.jpg
Çok sakat mesaj çok...

Yoldan geçerken benden şöyle 1 koku gelse napardın?

Gıda konusunda ülkesel etkiler olabilir o normal. Kullanılan fındık da değişiyor bakanlıkların içerik sınırları da.

Ancak parfümde olmasının mantığı yok, aynı parfüm ancak kesinlikle daha az kalıcı olması sorunu çok yaşanıyor.
daha önce okuduğum kadarıyla tr deki orijinal parfümlerin üretim yeri ya arap ülkeleri ya da uzak doğu ülkeleri. elbette avrupa´ dan gelenler vardır. ama kısmen ucuz olanların menşei bahsettiğim coğrafyalarda. gelen ürünler orijinal ama esans konusunda işler değişiyormuş.

Çok sakat mesaj çok...

Yoldan geçerken benden şöyle 1 koku gelse napardın?

hahahha öyle zaaf değil lan.

Yani seviyorum ve değiştirmek istemiyorum kokuyu.

Tabi bizim ülkemizde parfüm kullananlar kendilerini önemsemeyip farklı işler için parfüm kullandıkları için böyle bir anlam çıkarman çok normal. Seni yadırgamıyorum. :red:

Ben kendi kişisel zevklerim için parfüm kullanıyorum. O yüzden başkalarının koku ile ilgili ne düşündüğü değil de kendim beğendiğim kokuyu kullanmak daha mantıklı geliyor.

Koku delisi biri olarak Zara'nın çoğu kokusunun başarılı olduğunu da söyleyebilirim ama kalıcılığı çok kötü. Buna yoğunlaşıp fiyatı bir tık arttırmaları çok zor olmamalı.

Avonun CL Noiri vardı mesela efsane bir kokuydu, pahalı markalarda da muadili yok bence o kokunun ama kalıcılığı düştü gittikçe.
Şimdi de üretimi durdu sanırım.

Her ne kadar ABD bu işin içine girse de Fransız kökenli markalar özellikle EDP konusunda bir numara.

Koku delisi biri olarak Zara'nın çoğu kokusunun başarılı olduğunu da söyleyebilirim ama kalıcılığı çok kötü. Buna yoğunlaşıp fiyatı bir tık arttırmaları çok zor olmamalı.

Avonun CL Noiri vardı mesela efsane bir kokuydu, pahalı markalarda da muadili yok bence o kokunun ama kalıcılığı düştü gittikçe.
Şimdi de üretimi durdu sanırım.

Her ne kadar ABD bu işin içine girse de Fransız kökenli markalar özellikle EDP konusunda bir numara.
Bilmiyom tr de varmı Bruno banani diye bi parfüm var rossmann da filan oluyo fiyat kalite olarak fena degil ekonomik ve güzel kokuyo

Üst Alt