parfüm önerileri - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

parfüm önerileri

Buy ikisini kullanan var mı?Önerir misiniz?
Issey Miyake'nin bir kokusu çok iyi ama hangis hatırlamıyorum.

Cool Water bence alma.

@Oğuzhan Ölmez

Şunu değerlendir derim, kalıcılığı çok iyi olmasa da çok iyidir bence kokusu, günlük kullanıma uygun.

@Arda Sadi

Dior Homme Intense dediğin ruj kokusuna benzeyen değil mi? Onu hiç sevemedim ben :)
admin ayranımız yok içmeye
400 tl'ye parfüm öneriyorsun

@Oğuzhan Ölmez

Şunu değerlendir derim, kalıcılığı çok iyi olmasa da çok iyidir bence kokusu, günlük kullanıma uygun.

@Arda Sadi

Dior Homme Intense dediğin ruj kokusuna benzeyen değil mi? Onu hiç sevemedim ben :)

Yillardir dolabimdan eksik etmedim

Hafif bi ruj kokusu var evet Ama Cok iyi gercekten

Tabi her insanin teninde farkli kokuyor

Beğendiğim ve başarılı bulduğum iki parfüm
Dior homme
Gucci por homme 2 (üretimiyor artık bayadır ,hava limanlarında denk gelirsem alıyorum )
Yillardir dolabimdan eksik etmedim

Hafif bi ruj kokusu var evet Ama Cok iyi gercekten

Tabi her insanin teninde farkli kokuyor
Bu konularda ten çok önemli kimisine ne sıksan o koku kalmıyor, bende ise aksine her parfüm bayağı oturuyor uzun süre de kalıyor, sıkıntım o açıdan değil.

Kokunun kalitesi, geçişleri falan başarılı sadece koku içeriği çekmiyor beni.

Ki Diorun genel durumu bu bence, Sauvage'da da aynı durum var, ya seversin ya sevmezsin arası pek olmaz ki onda EDT, EDP, Parfüm versiyonları bile çok şey değiştiriyor. EDTsi sıradan geliyor bana onun da.

Bir de İsmailin dediği Intense olmayabilir Dior Homme için.

Creedle Tom Ford çeşitlerini kullandınız mı?

Bu konularda ten çok önemli kimisine ne sıksan o koku kalmıyor, bende ise aksine her parfüm bayağı oturuyor uzun süre de kalıyor, sıkıntım o açıdan değil.

Ki Diorun genel durumu bu bence, Sauvage'da da aynı durum var, ya seversin ya sevmezsin arası pek olmaz ki onda EDT, EDP, Parfüm versiyonları bile çok şey değiştiriyor. EDTsi sıradan geliyor bana onun da.

Creed’in bana uygun olani mesela orginal santal

Birde silver mountain var oda tatli bir koku

Ama aventus’u hic begenmedim mesela

Tom ford ise bana hic uygun olmayan bir parfum

6BF90A36-4D9C-4F3A-AED4-5A00BCB2CB07.jpeg
benim bahsettiğim bu
Tom ford çoğu çok ağır kokusu var
Tabacco vanilla sı var o mukemmel ama fiyatı 🤦
Channel bleu da harika

Dediğin önemli ,ten uyuşumu ,sigara alışkanlığı gibi bir çok faktör var

3C59034C-1146-4A9B-B43C-785496761797.jpeg

arabada yolculuk için küçük şişesi var ,gündelik kullanım da zevkli bir tercih ,tende baya kalıcı

sauvage edp (n)

Üst Alt