Payitaht Abdülhamid | Cuma | 20.00 | TRT 1 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Payitaht Abdülhamid | Cuma | 20.00 | TRT 1

a3cf20e24cf69f70b114faaf186c5fda.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

En son TRT de ne zaman dizi izledim hatirlamiyorum.

7 Numara, Kocum Benim, En son babalar duyar gibi dizilerin oldugu dönemlerdi sanirim.

Leyla ile Mecnun'u sonradan internetten izlemistim.

Ilk bölüm ile ilgili yorumlar simdiye kadar tesvik edici sekilde degil. Ingilize tokat attigi sahneyi, de böyle kuru kuru etkileyeci bulmadim. Spektakuler bir sahne ile baslanmak istenmis. Danismanin tarihi acidan Mustafa Armagan olmasi da tesvik edici degil.

Ilk bölüm ile ilgili yorumlar simdiye kadar tesvik edici sekilde degil. Ingilize tokat attigi sahneyi, de böyle kuru kuru etkileyeci bulmadim. Spektakuler bir sahne ile baslanmak istenmis. Danismanin tarihi acidan Mustafa Armagan olmasi da tesvik edici degil.

Bu mustafa armağan Damat Ferit'e olmayan aile yaratmış ve bizim dedemiz hain değildir diye açıklamalar yaptırmış bir adam.

Kadir mısırlıoğlunun ikinci versiyonu bu adam.

Bu mustafa armağan Damat Ferit'e olmayan aile yaratmış ve bizim dedemiz hain değildir diye açıklamalar yaptırmış bir adam.

Kadir mısırlıoğlunun ikinci versiyonu bu adam.

Demekki tarihin arka odasinin siki takipcisi tek ben degilmisim. ^^

Acikca söylemek gerekirse Fatih Altay´linin sundugu, ve konuklarin Murat Bardakci, Celal Sengör, Ilber Ortayli, Sevan Nisanyan ve Kadir Misiroglu´nun oldugu bir programi görmek istemisimdir hep. :D

Acikca söylemek gerekirse Fatih Altay´linin sundugu, ve konuklarin Murat Bardakci, Celal Sengör, Ilber Ortayli, Sevan Nisanyan ve Kadir Misiroglu´nun oldugu bir programi görmek istemisimdir hep. :D

İlber ve Celal hocaya bildiğin hakaret etmişsin :D Gerçi Celal hocanın sosyal konulara bakışı biraz tuhaf ama olsun.

bittiğine üzüldüğüm değerli bir programdı tarihin arka odası. Bardakçının neden geri plana geçtiğini bir türlü anlamıyorum. Çok sonra sanırım A haberde çıktı darbe olayını yorumlamak için.

Saydığın isimlerin olduğu bir programda kavga çıkar emin ol. kavgayı da maraş dondurmacısı başlatır kardeşim. :D

Bu arada Bardakçı'yı sevmem ama adam benim diyen tarihçiyi cebinden çıkarır, okuduğum kitaplarının tamamı müthişti. Laf sokacağım diye gereksiz zorlamasa tam süper olacak. Örn: Son izmir marşı yazısı...

Son düzenleme:
bittiğine üzüldüğüm değerli bir programdı tarihin arka odası. Bardakçının neden geri plana geçtiğini bir türlü anlamıyorum. Çok sonra sanırım A haberde çıktı darbe olayını yorumlamak için.

Saydığın isimlerin olduğu bir programda kavga çıkar emin ol. kavgayı da maraş dondurmacısı başlatır kardeşim. :D
Cansu hanim kizimizin oteki gundem programini tavsiye ederim.

Üst Alt