Pino mu yoksa Stoch mu? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino mu yoksa Stoch mu?

Cevap: Pino mu yoksa Stoch mu?

Pino bu yıl kanatlarımızda olsaydı o zaman görürdük Stocu bir kişi bile ağzına alabiliyormuydu

İnsanları eşit şartlarda karşılaştırmak lazım

Pino rezalet bir dönemde geldi,bence iyi performans gösterdiği maç sayısıda vasatı üstündedir

Geçen sene kötü takımda tek oynayan adamdı Pino, Stoch'u ise şutlayacaklardı nerdeyse.. Selçuk nasıl beslerdi o adamı düşünsenize..

**Oyuncu kapasitesi ve still olarak Pino çok daha beğendiğim bir oyuncu, Stoch baktığımız zaman topu sağa çekip vurmaktan başka hücum zenginliği sağlayan bir oyuncu değil. Ama sezon devamlılığı olarak, takıma yaptığı katkı bazında Stoch şu ana kadar daha iyiydi.

**Ama bu ankete daha doğru yorum yapabilmek için, mesala Pino 'yu değerlendirirken tarihimizin en kötü takımlarından birindeki performansıyla değerlendiriyoruz. Ama Stoch daha oturmuş bir takımdaki performansıyla değerlendirilebiliyor.

**Pino'ya şans verilirse ve o da verilen şansı hem takım hem de kendi adına iyi kullanma niyetinde olup; bireysel yeteneğini takıma katkı sağlayacak nitelikte kullanırsa Stoch'dan çok daha faydalı olabilecek yeteneğe sahip. Sürati, çalımları,her zaman etkili görünmesede potansiyelde iyi olan şutlarıyla...

**Ankete gelirsek; Stoch çok antipati duyduğum bir oyuncu, Pino ise sempati duyduğum bir isim; çok objektif olamayabileceğime inanarak ama diğer düşüncelerimle birleştirerek Pino daha iyi diyorum...

Pino daha üstün diyenler,hangi yönü daha üstün?Herseyi gectim,sadece sut teknigine bakarsak Stoch Pinodan on gömlek daha üstün,Stochu gectim,Pinonun Aydindan bile artisi yok,biraz gercekci olalim.

Stoch'un gol attığı mesafelerden Pino'nun da güzel golleri var.

Gecen sene herkes Pino diyordu bir yılda ne değişti..Hala Pino diyorum..

Stoch bu sezon çıkış yaptı, Pino'yu ise hiç izleyemedik malesef.

Pino daha üstün diyenler,hangi yönü daha üstün?Herseyi gectim,sadece sut teknigine bakarsak Stoch Pinodan on gömlek daha üstün,Stochu gectim,Pinonun Aydindan bile artisi yok,biraz gercekci olalim.

Hocam pinonunda çok güzel şutları var,Galatasarayda bunu az gördük ama var yani

Üstün değil çok üstün olduğu bir yanı bence hızı pinonun

Stocu boyuna rağmen yeterince hızlı değil

Son mesajımdada dediğim gibi,Eşit şartllarda kıyaslamak lazım

Stoc 2 yıldır başa oynayan bir takımda oynuyor

Bizim geçen yılki halimiz ortadaydı

Bu yılda pino yoktu

Şunu da es geçmemek gerek Pino aşırı atletik bir oyuncu, çok esnek.. Stoch topu sağa çekip şut atan bir adam sadece..

Üst Alt