Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar - Sayfa 496 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar

Cevap: Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar

Off benim bi arkadaş var adam bu sene resmen fb sempatizanı oldu..Umutsuz bir GS'lidir,araştırmaz,tabela yorumcusudur ve yazdığı şey şu :

"ve işte 5de 5! ahahhahhaha..! senin kulübün tek sezonda 5de 5 yapsın göreyim. ulan öldüm billah torunların bile göremez 5de 5'i. Ve Fenerbahçe basketbol takımının son 5 sezondaki 4'üncü şampiyonluğuymuş... Merak etme 10'da 9 olacak, futbolda da olacak, diyorum ya bundan böyle tek bir takım vardır türkiyede, o kadar rahat ki vicdanım, istediğini söyle, içim rahat, 10 sene sonra görecem hala yüzyıl önceki kupalarınızla övünüp övünmediğinizi:))))

şimdi diyeceksin ki, şampiyon olan FB değil Ülker. Nah işte Ülker. Paran varsa git sen de Efes Pilsen'i satın al anassını satayım, bas parayı al şampiyonlukları"....

Futbol öğret, basket öğret...Bunlar içine Antu kaçmış GS'liler işte.....Foruma davet ettim yaz diye :)

Cevap: Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar

Kısacası diyorum küme düşmekten kurtulan takım Oktay hocayla böyle yerlere geldi.. Helal be helal!

nolmus ben tam polis pota arkasina daldiginda cikiyordum biri ozetleyebilirmi plhis

Spor büro dalmış önce, az kişiler diye dayak yemişler sonradan toplanıp girmişler gelene geçene. 13 yaşında çocuğun biri kafasından tutmuş, diğeri kamerasını almış falan.

5'te 5 yapan febeliler; 1 sezonda 13 dalda şampiyon olduk, bu da bir yerlerinize girsin febeliler!

ali Koc olayi nedir? Provake mi etti taraftari?

Yalnız Oktay Hoca tamam reiste,Cem Akdağ´ında hakkını yemeyelim.Bu takımın temellerini o attı.O da Aydın Örs´ün eziklerde yaptığı görevi yapmalı bizde.

oradaydım...zerre üzülmedim..helali hoş olsun aldıkları paralar coachundan oyuncusuna..gerçekten bu taraftar sizinle gurur duyuyor,futbol takımının yaşatmadığı heyecanı tüm sezon boyunca tekrar yaşattılar,playofflardada şov yaptılar...

not: hakemlerde çok büyük sıkıntı vardı beyler,yenildik diye söylemiyorum,gerçekten yanlı yönetim..

nolmus ben tam polis pota arkasina daldiginda cikiyordum biri ozetleyebilirmi plhis

hayri cunddash , biz bekledik sonuna kadar polis , spor büro amirleri daldı ortalığa önüne gelene girdiler işte uA dan bi tane şişko , tombil bir lider vardı onu resmen sillelediler 3 5 kişi girdi , kovalamacalar oldu hallde...:mad:

Reyizler maçtaydım, yok böyle muhteşem taraftar... Özlemişim... Hem de çok...

Valla ben 15 dk sonra hemen çıktım ne olayı ya? Bizimkiler sülalesinden çıkıp başka yerlere doğru küfür ediyorlardı :D

Ayrıca hakemlere kafam girsin.. Bizden birisi düştü adam devam dedi öküz!

hayri cunddash , biz bekledik sonuna kadar polis , spor büro amirleri daldı ortalığa önüne gelene girdiler işte uA dan bi tane şişko , tombil bir lider vardı onu resmen sillelediler 3 5 kişi girdi , kovalamacalar oldu hallde...:mad:

niye daldilar anlamadim, biseyler patladi falan baktik polis tribune giriyor

Bu arada febeliler korkudan içeri girdiler biz de 'Fener pabucu yarım çık dışarıya oynayalım' diye bağırdık, iyi güldüm :D

Abdi İpekçide ki Cevik kuvvetten nefret ediyorum elbet görüşecegiz bunların hesabını....

Bu arada maça giden kardeşlerim Ünal Aysal'a ateş püskürüyorlar,bunları söyleyenlerde oldukça ciddi,aklı başında insanlar.

Genel yargı Messi'yi bile getirebilir belki ama kendisi Galatasaray'ın haklarını koruyamaz.Anlatılan olaylar ve Başkan'ın tavrını duyunca hayal kırıklığına uğradım.

Adnan Polattan sonra ikinci hayal kırıklığımız olmasın,umarım acemilik etmiştir ve bu ilk ve son hatasıdır.Herşeyden önce taraftarını ve kulübünü korumayı öğrenmeli,transfer vs. sonraki işler.O duruşu gösteremez ise gerisi yalan!

Ben böyle bir oluşum, böyle bir birliktelik görmedim. Düşündükçe gözlerim doluyor. Sevinmek için sevmiyoruz biz bu armayı. Kötü günde bile birlik içinde olmak o eziklerin yapamayacağı bir şey. Onlar şampiyonluk kaçırınca stad yaksınlar, bizler takımımızı tribüne çağırıp onları bağrımıza basalım. Budur kardeşlik, budur arma aşkı. Orada taraftarımıza saldıran polisler karaktersizdir. Kimse kimseyi sevdiğinden ayıramaz orada. Bu taraftar için bu final serisi dönüm noktası olacaktır. Birbirimize daha çok sahip çıkmalıyız. Her dalda takımımıza destek olmalıyız. Gün birlik günü, gün destek günüdür. Hepinizi seviyorum ulan.

Ali koc veya diger fenerliler degil de caresizce bir organizasyon yapmak zorunda hissedip bu kupa verme mecburiyetine olayi sokan TBF yonetimi ve sportmen ruhun uzagindaki bazi onyargili taraftar yuzunden olan olaylar.

Sen adamlara sampiyonluk kupasi veriyosun , uzule uzule mi alacaklar , oley deseler kufur geliyor , cakmak geliyor ,boyle bir sey olabilir mi ? Herkesi zor duruma sokuyosun. Elin adami sasiriyordur , marko tomas , ukic filan noluyor diyordu kacarken bile. Ne garip bir insan topluluguyuz , spor tek neticeli bir oyun mu ? Baska salonda da olsa aynisi olurdu o ayri. Sonra suclu polis . Ne yapsinlar ? Oturup nasil basketci taslanir onu mu izlesinler ? Amerikada bir NBA macindan sonra yapsin taraftar da bakalim ne ceza geliyor o mukavemet gosteren kisilere

Salona girerken Ünal Aysal'a tezahurat vardı, çok karizmaydı duruşu ya :D

Üst Alt