Pokémon Go Başlığı - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
giphy.gif

Level 20 oldum. 21 olmak için 50.000 XP istiyor :red:
2 lure module 2 lucky egg kullanıp durmadan zubat, pidgey falan evolve etmem lazım. 25.000'den 50.000'e çıktı birden gereken XP, abartmışlar şerefsizler.

Level 1'den Level 27'ye geçmek için 1m 100 bin XP lazım.
Level 27'den Level 30'a 900bin.

Bota başlamadan önce alnımın teriyle 24'e gelmiştim. 600 bin XP civarına ulaşmıştım totalde.

Sende mi başladın hileye Talha? :red:
Oyun başladığından beri bikaç gün hariç her gün 4 saat üzeri oynamışımdır. Bildiğimiz-bilmediğimiz, uzak-yakın her yere gittik. Gecenin bi yarısı çıkıp sabah döndüğümüz oldu, soğuktan dudaklarım çatladı. Ama oyun keyifliydi, ortam güzeldi hep... Sonra:

600 candy biriktirdim, sonunda %97'lik bi Magikarp buldum (yumurtadan geldi).
7 tane Eevee vardı.
Nidoking ve Nidoqueen yapacak kadar candy vardı.
%100'lük Koffing vardı.
Ve unuttuğum bikaç tane daha...

Gyarados'un 2. atağı Twister geldi (en dandiği, kısaca Gyara bildiğin çöp oldu).
5xJolteon, 1xFlareon, 1xVaporeon oldu Eeveeler. En iyi Eeveelution da Vaporeon oyunda biliyosun ki.
Nidolar'ın atakları berbat geldi.
Weezing'in atakları olabilecek en kötüsüydü.

Baya bi düşündüm, sonunda dedim "bu iş böyle olmaz, oyunu bırakacağım, bırakmadan bi bakayım bot olaylarına". Hesabım banlandı bu arada. :D Şimdi yeni hesaplar deniyorum meraktan sırf, ne yapınca banlıyorlar, ne zaman banlıyorlar, acaba gözlerinden kaçırabilirler mi? vs... Baya keyifli iş açıkçası. :D Muhtemelen hepsi banlanacak, oyunu zaten bırakacaktım, sorun yok. Ha banlanmayan olursa da oyuna yenilikler gelince bakarım, arada oynarım falan.

Oyun başladığından beri bikaç gün hariç her gün 4 saat üzeri oynamışımdır. Bildiğimiz-bilmediğimiz, uzak-yakın her yere gittik. Gecenin bi yarısı çıkıp sabah döndüğümüz oldu, soğuktan dudaklarım çatladı. Ama oyun keyifliydi, ortam güzeldi hep... Sonra:

7 tane Eevee vardı.
%100'lük Koffing vardı.

Gyarados'un 2. atağı Twister geldi (en dandiği, kısaca Gyara bildiğin çöp oldu).
5xJolteon, 1xFlareon, 1xVaporeon oldu Eeveeler. En iyi Eeveelution da Vaporeon oyunda biliyosun ki.

Baya bi düşündüm, sonunda dedim "bu iş böyle olmaz, oyunu bırakacağım, bırakmadan bi bakayım bot olaylarına". Hesabım banlandı bu arada. :D Şimdi yeni hesaplar deniyorum meraktan sırf, ne yapınca banlıyorlar, ne zaman banlıyorlar, acaba gözlerinden kaçırabilirler mi? vs... Baya keyifli iş açıkçası. :D Muhtemelen hepsi banlanacak, oyunu zaten bırakacaktım, sorun yok. Ha banlanmayan olursa da oyuna yenilikler gelince bakarım, arada oynarım falan.
benim kullandığım bot ban yemiyor xp az ama yüzlerce snorlax exeggutor lapras falan buluyor [Bot] New * improved 99%-100% iv team creator bot + location * high level * 50k-100K XP/H

7 tane Eevee vardı.
%100'lük Koffing vardı.

Ben de 10km'lik yumurtaların son 3 tanesinde Evee çıkınca başlarım böyle işe demedim değil. :D

Üst Alt