Pokémon Go Başlığı - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 haftadir oynamiyordum hileciler yüzünden 20 leveldayken birakmistim anlasilan simdi geri donebilirim :D

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla yeni hesap açtım.Ağırdan da olsa kasıyor.Baktım tekrar banlandım.Gene banladılar toptan bırakırım herhalde pokemon konusunda adil dağılım olmalı.Her zaman tutupta 1 pokemon için 10 km öteye gidemez.Hem vakit hem nakit kaybı olur. :)

Darbeci BOTÖ elemanları bir bir yakalanıp içeri atılırken , botlara dur diyen milli irade temsilcileri pokemon nöbetine devam ediyor , pokestoplara lure atıp lucky egg depolayan gençler sokaklardan ayrılmıyor pokemon Go'ya sahip çıkıyorlar.

O biraz senin mallığın rdaş

Hile yapanlar türkiye üzernden yapmıyor başka ülkeler istila ediyor genelde

Ki türkiye hile olayında yukarılarda değildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

onu bunu bilmem. Benim geliğim şehirde çok doğal hesaplar vardı. Türkiyede bir bakdım 3800lük dragonitler, herkesde dragonite. Sürekli 30+ lvl heriwler Arenada...

Bu görüntü beni oyundan soğuttu. Hileyi yapanlar iszerse senegalddn olsun, bunun önemi yok.

Ben Avustralya-İtalya arası takılıyordum

Oyunda yapamadığım tek şey 2 km lik yumurtada güzel bir Charmander düşürememek oldu üzücü :(

Trainer,

Your account has been terminated. Use of any other third-party software or app, including but not limited to scripts/apps, applications used to falsify your location, emulators, modified or unofficial software, and/or accessing Pokémon GO clients or backends in an unauthorized manner is considered cheating.

If you believe your account has been terminated in error, you may fill out this form. Please consider your account permanently terminated unless we reply back to your appeal.

- NianticOps

Mail atmışlar bende geri mail attım uzayın diye

30 level bi hesabım vardı o duruyor nedense ona ban atmamışlar :D

Gerçi o hesabı Necrodan bir kere bile açmadım Haxtonla kasmıştım

Necro hesapları satmış o belli

Umarım ucuza gitmemişizdir

Lapras yakaladım ben elle

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yumurtadan vs düşer,düşmez değil

Hong Kongda,Milan da günde 2-3 tane Charizard çıkıyor

Ne bileyim New Yorkda Gyarados,Snorlax eksik olmuyor

Spawn noktaları bariz şikeli hal böyle olunca hileye başvuranlar gayet haklı

Çoğu yerde pokestop bile yok yahu adam ne yapsın

Yumurtadan vs düşer,düşmez değil

Hong Kongda,Milan da günde 2-3 tane Charizard çıkıyor

Ne bileyim New Yorkda Gyarados,Snorlax eksik olmuyor

Spawn noktaları bariz şikeli hal böyle olunca hileye başvuranlar gayet haklı

Çoğu yerde pokestop bile yok yahu adam ne yapsın
O konuda bişeyler yapmaları lazım kesinlikle katılıyorum. Eskişehirde bi yer var saat başı 1 tane kesin charmander çıkıyor. Aynı yerde 3 tane pikachu yakaladim. Biraz daha rastgele olması lazım

O konuda bişeyler yapmaları lazım kesinlikle katılıyorum. Eskişehirde bi yer var saat başı 1 tane kesin charmander çıkıyor. Aynı yerde 3 tane pikachu yakaladim. Biraz daha rastgele olması lazım

Bunun nedeni bir onceki cikardiklari gps tabanli oyunda gonderilen noktalar. Turkiyede pek ragbet gormemis ki bu kadar az pokestop noktasi var. Zamanla hersey oturacak duzene ama ati alan uskudari gecmis olacak cogu insan soguyup tamamen birakacak.

Beta asamasini cok yanlis yonetti niantic. Direkt api saglayan boyle mal bir firma gormemistim guzel tecrube oldu :D

Üst Alt