Pokémon Go Başlığı - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
6639b83edfee5095cea8306f50941214.jpg

d44dad7bb37cc9a8be9e4aaaea9d9ccb.jpg

Pokedex'e bunları da ekledim ??

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gördüm bunu, forumu da devamlı takip ediyorum. Bunu henüz test etmedim, şimdi denediğim olay kısa zamanda bir hesabı level 25 civarına getirip sonra bunu/buna benzer bişeyi kullanmak. Level kasmak şart.
Talha bani nox kullandığın için mi yedin yoksa çok uzak lokasyon degisimlerinden dolayı mı ?

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Oyunun mantığı dışında elle tutulur bir yanı yoktu bayadır açmıyorum bile bunu. O pokemon savaşları nedir öyle , bildiğin internete oyun savaş yazıp oynayan 10 yaşındaki çocukların oyun kalitesi gibi. Bu oyun sırf adı pokemon diye sükse yaptı ama uzun sürmez.

Sent from my iPhone using Tapatalk

benim 39 lvl hesap da mefta :D

was fun when lasting ..

neyse ben herhalde artık oynamam , çok beklentim de yoktu zaten..

gymlere falan daldık ama bir varyasyon yok oyunda, bence pvp üzerine gitmeleri lazım turnuva rank olayları olmadan bu oyun olmaz.

milyarlarca dolar potansiyeli olan bir oyun bu

benim 39 lvl hesap da mefta :D

was fun when lasting ..

neyse ben herhalde artık oynamam , çok beklentim de yoktu zaten..

gymlere falan daldık ama bir varyasyon yok oyunda, bence pvp üzerine gitmeleri lazım turnuva rank olayları olmadan bu oyun olmaz.

milyarlarca dolar potansiyeli olan bir oyun bu

Geçmiş olsun

Gymlere dalmasaydın keşke ekip kurmuşlar şikayet ediyolar

Bir de bu necro,haxton e-mailleri sattı bilgileri doğru bence

Vay be daha dün dalga geçtim bugün benim de hesap banlanmış. :asd: iyi de böyle bi zevki yokki aga. Oyunda kapışma, dövüş dinamikleri, poke transferleri/ takası vs. Hiçbir şey yok. Ne yapam öyle oyunu.. ben de poke eğitimciliği kariyerime bugün itibariylen son vermiş bulunuyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Advisorda hile sayılır IV leri hesaplamadan direk siteden bak olur mu böyle şey

Gereken yapılacak bu hileciler hakkında sıra sizede geliyor

Üst Alt