Polat: Kameraları inceleyeceğiz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: Kameraları inceleyeceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğiz

neyin pesinde bu ya? protesto ne zamandan beri suc oldu? galatasaray'i kendi evinde madara ediyosun sonra cikip konustugun lafa bak. toki baskanimidir nedir laflari giydirdi bütün galatasaraylilara bizim baskan hala bizi sucluyor.

Anlayamadığım nokta ülkenin yarısı bu partiye oy veriyor,ama bu adamlar nereye gitse yuhalanıyor.Özellikle Başbakanın açılış için gittiği yerlere önceden yuhalasınlar diye adammmı gönderiyorlar çok merak ediyorum.

En doğrusu olurdu fakat yasal dayanağı yok bu işin. Ayrıca bu stad işinde Başbakan olmasaydı, bizimkiler hala Seyrantepe ihalesi yapıyor olurlardı.

Anlayamadığım nokta ülkenin yarısı bu partiye oy veriyor,ama bu adamlar nereye gitse yuhalanıyor.Özellikle Başbakanın açılış için gittiği yerlere önceden yuhalasınlar diye adammmı gönderiyorlar çok merak ediyorum.

çok basit bir şey...

Sen bir biletin en az 100 tl ye satıldığı Galatasaray Hamburg maçına gidersen, oradaki sosyal kesim bellidir, tabi ki yuhlanırsın, bunu başbakan da biliyor, bilmez mi sence?

ama burayı kaşımayı seviyorlar, buradan fayda sağlıyorlar... sonra da mağduruz diye geziyorlar...

adama sorarlar yüzde yüz ıslıklanacağın bir yere neden gidersin?

bu sadece Galatasaray değil Beşiktaş ve Fenerbahçe için de böyledir, Başbakan İnönüye gitse mazallah çıkamayabilebilir stattan...

basbakan ve ekibi oraya herseyi biz yaptik havasiyla geliyosa, orada miting havasi yaratmaya kalkiyorsa, galatasaray'i ve özhan baskani kücümsüyorsa ben alayina küfürde ederim isliklarimda protestoda ederim. bununda önüne hic bir allahin kulu gecemez kardesim. hadi bakalim kameralardan bulsunlar bi halt yiyebiliyolarmi görelim.

200+40 : 240 kamera varmış. 15 dakikalık görüntü incelense totalde 3600 dakika yani 60 saat eder. Bu inceleme işini yıkacakları adama allah sabır versin :D

Bu arada evet Mhp nin 40.yılıdır(aman siyasete girmesin :D)

başbakanı protesto yeri Galatasaray ın maçı değildir.....TT arena değildir.

Kusura bakmada ben basbakana her gun bakkalda filan rastlamiyorum,nasil alkislandiklarinda sesleri cikmiyorsa ,yuhalandiklarindada olgunluklarini bozmayacaklar,madem agizlarindan dusmuyor demokrasi lafi bunada katlanacaklar.Donup aynaya bakacaklar, neden bu insanlar her gittikleri spor musabakasinda kendilerini islikliyorlar diye,cevabinida sen dahil herkes biliyor herhalde .

Tespit ettikten sonra ne yapılacak burasını merak ediyorum. Tespit etmek kolay zor olan ne yapacağınız? Stada mı almayacaksınız, ceza mı vereceksiniz, napacaksınız?

Umuyorum ki bu söylenen sözler tamamen ortamı yumuşatmak içindir, yoksa 1 günde 2 cümleyle saçmalama rekoru kıran ilk insan olacaksın.

Kusura bakmada ben basbakana her gun bakkalda filan rastlamiyorum,nasil alkislandiklarinda sesleri cikmiyorsa ,yuhalandiklarindada olgunluklarini bozmayacaklar,madem agizlarindan dusmuyor demokrasi lafi bunada katlanacaklar.Donup aynaya bakacaklar, neden bu insanlar her gittikleri spor musabakasinda kendilerini islikliyorlar diye,cevabinida sen dahil herkes biliyor herhalde .

yuuuhhhh:)

"200 kameranın görüntüleri var. Bu şekilde eylem yapmak isteyenlerin incelenmesini yapacağız ve protesto edenleri tespit edeceğiz. Bu insanları stada sokmayacağız."

protesto suc mu yahu? neye dayanarak ceza vericeksin. hadi yapta görelim. söyledigi lafa bak ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt