Polat: Kameraları inceleyeceğiz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: Kameraları inceleyeceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğiz

Dün TTArenada resmen siyaset yapıldı.Arayıpta bulamadıkları ortamlar bunlar.Millete, bakın biz herşeyi yapıyoruz ama genede yaranamıyoruz ,eziliyoruz imajı vermeye çalışıyorlar.Bunuda çok iyi beceriyorlar.Cumhurbaşkanlığı oylamasındada aynı yolu izlediler ve başarılıda oldular.Bu bir stratejidir ve bu konuda çok becerikliler.Şimdi insanalr diyecekki Sayın Başbakan elinden geleni yaptı stad yaptırdı bedavaya ama genede yaranamadı,ah benim horgörülen Başbakanım deyip basacak oyları millet.Ne demişler Atalarımız; Ağlamayana meme yok.

ben kimsenin kombinesinin iptal edileceğini sanmıyorum, gerginliğin azalması için söylenmiş laflar gibi geliyor bana.

Tespit ettikten sonra ne yapılacak burasını merak ediyorum. Tespit etmek kolay zor olan ne yapacağınız? Stada mı almayacaksınız, ceza mı vereceksiniz, napacaksınız?

Umuyorum ki bu söylenen sözler tamamen ortamı yumuşatmak içindir, yoksa 1 günde 2 cümleyle saçmalama rekoru kıran ilk insan olacaksın.

Bir dahaki sene kombine vermezler alırlar kara listeye,en fazla bu yapılabilir ama buda yapılmaz zaten kimse arkasını takip etmez ;) Sözler ortam yumuşasın diye söylenmiş sözler işte takılmanın lüzumu yok, Adnan polat siyaset yaptı çevirdi olayı işte. Ha forumda yapaydı ceza alırdı diycemde artık forumda da ceza verilmiyor siyasete :D

Dün TTArenada resmen siyaset yapıldı.Arayıpta bulamadıkları ortamlar bunlar.Millete, bakın biz herşeyi yapıyoruz ama genede yaranamıyoruz ,eziliyoruz imajı vermeye çalışıyorlar.Bunuda çok iyi beceriyorlar.Cumhurbaşkanlığı oylamasındada aynı yolu izlediler ve başarılıda oldular.Bu bir stratejidir ve bu konuda çok becerikliler.Şimdi insanalr diyecekki Sayın Başbakan elinden geleni yaptı stad yaptırdı bedavaya ama genede yaranamadı,ah benim horgörülen Başbakanım deyip basacak oyları millet.Ne demişler Atalarımız; Ağlamayana meme yok.

Hee kesin bu olay yüzünden basar millet oyu :D İyice komikleşti artık ortam.

Bir dahaki sene kombine vermezler alırlar kara listeye,en fazla bu yapılabilir ama buda yapılmaz zaten kimse arkasını takip etmez ;) Sözler ortam yumuşasın diye söylenmiş sözler işte takılmanın lüzumu yok, Adnan polat siyaset yaptı çevirdi olayı işte. Ha forumda yapaydı ceza alırdı diycemde artık forumda da ceza verilmiyor siyasete :D

Bende takılanlara hitap ediyordum zaten. Ne siyaset sevdamız varmış arkadaş, başlık 10 dakikada 10. sayfaya ulaşmış.

güçleri sadece ıslıklamaya yettiği için. sandıkta hesap soramıyorlar da ondan :D

Sandik isine hic girme istersen .Daha dun Tunus baskani zor atti kendini ulke disina, kendisi hic %87 altina dusmemis bir isim,oyle %47 filanda degil yani.

Onun icin rakamlara hic guvenmemek lazim,,oralarda neler donuyor herkesce malum ,gercek cok farkli olabilir dun oldugu gibi.

Böyle birşeyi kimsenin yapmaya hakkı yok. Bir Galatasaray'lı orada adam mı yaraladı ? Stadı mı yaktı ? Birilerine rencide edici hakaretlerde mi bulundu ? Ne yaptı bu taraftarlar ? En demokratik hakları olan protesto haklarını kullandılar. Sayın Başbakan bu ülkede padişah konumunda mı ? Ne tür bir dokunulmazlığı var ? Herkes sevmeye mecbur mu ? Başbakan bu stadı cebinden mi yaptırdı ? İki ihtimal var bu stadın yapılışı açısından. Ya biz Galatasaray'lıların vergisiyle yapılmıştır, ya da Mecidiyeköy arazisiyle. Ki o arazinin bedeliyle 8 tane stad yapılırdı. Onun için kimse masal anlatmasın burada. Sayın Adnan Polat ta göz boyamaya çalışmasın tehditleri bıraksın. Stad ne Adnan Polat'ın, ne Başbakanın, ne Toki başkanının ne de başkasının malıdır. Stad ancak ve ancak bu takıma gönül veren büyük Galatasaray taraftarınındır. Herkes geçer gider bu taraftar kalır. Sonuna kadar Büyük Galatasaray. Saygı sınırını aşmadan şahsım adına Sayin Adnan Polat'ı istifaya davet ediyorum.

zorunda falan degil

sacmaliyorsunuz

sen nasil susmak zorunda degilim dersen oda aynisini der

komik olmayin

baba ben bir kurumun başında değilim söylediklerim beni bağlar, o ise orada görevli olarak bulunuyor, devletin bir memuru, yani SENİN BENİM ÇALIŞANIM HERİF! tabiki adaplı konuşacak, çıldırtmayın adamı!

Başkan çok doğru konuşmuş, dünkü eylemin futbolla ilgisi yok tamamen siyasetle ilgiliydi veya kendi yediği kaba pisliyecek kadar gerizekalı bir taraftar profilimiz var.

yazacaklarım var ama toparlayamıyorum..

çok aşırızı kızgınım doğru cümle kuramıyorum..

ama şunu söyleyeyim..

dün akşam ki yaptıklarıyla beni Galatasaray taraftarı olmaktan gururlandıran bütün kardeşlerimin alınlarından tek tek öperim..

teşekkür ediyorum hepsine..

Bu arada bir yerde demiştim ama yine söyleyeyim, Toki başkanı dün mevzuyu M.Sarıgüle falan getircekmiş alkışlatıcakmış falan ama mevzuya girişe birden tepki verilince olay ortada kalmış. Savunmak adına söylemiyorum üstüme çullanmayın ama bildiğim duyduğum budur. O konuşma metnide Haber ajanslarında mevcut birisi elbet yayınlar ve gazımızı alırlar :D Medyanın hiçbir kesiminin Toki başkanının olayı üzerinde durmamasının esas sebebi bu sanırım.

senin gibi başkan olmaz olsun. Sivas maçında stada gelirsen ve seni yuhalamazlarsa o zaman bizim taraftara yazıklar olsun!

sabahtan beri burada başbakan kendini acındırıyor böyle oy topluyor muhabbetleri dönüyor o zaman siyaset, sandık konuşulmamış oluyor, doğruları söyleyince biz siyaset konuşmuş oluyoruz..

Mehmet kardeşim lütfen ceza almaya değmez. Yazdıkların yüzde yüz haklı olsa bile değmez. Sakin ol. Her şeyin yeri ve zamanı var. Rahat ol. Burdaki yorumları da takma, siyasette yapma. Sesinin çok çıkmasına ve burdakilere duyurmana gerek yok. Rahat ol. Sosyal hayatta devam et görüşlerine, işlerine. Sen kendini yukarı çıkar, düşüncelerini yukarı çıkar. Burda söylemekle ne eksilir ne fazlalaşır. Ben de zaman zaman tepem atınca yazdım bir iki şey ama pişmanım açıkçası. Transfer döneminde ceza almana değecek hiç bir şey yok. Su akar yatağını bulur:):) Bir önceki mesajı aan biri olarak rahat olman gerekiyor diye düşünüyorum.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt