Polat: "Seçim 2012'de olacak!" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "Seçim 2012'de olacak!"

Cevap: Polat: Seçim 2012'de olacak!

İcraatlara bakarsak kulüp son 5 senede ekonomik anlamda devrim yaşadı.

Ya devrim mevrim yok ortada. İşlerin rayına girdiği doğru ama rahat para harcayacak en azından sıfırdan bir takım daha kuracak durumda değiliz bunu anlayın artık. Skibbe, Rijkaard zamanında alınan adamlar stadın loca satışlarından, sponsorluklar veya yayın gelirlerinin birkaç yıllık parasının peşin alınmasından dolayıydı. 2 tane adam gibi orta saha alıp takımı onların etrafına kuracağna saçtı paraları sağa sola olanlar oldu işte...

Madem devrim yaşadık sezon başında neden sağ açığımız serdar özkan, yedek santraforumuz konyada bile oynayamayan mehmet batdaldı? Baktı ki işler sakata biniyor şirket birleşmesi parasını da transfere aktardı Misimovic ile gözümüzü boyadı onunda misyonu bitince salladı gitti zaten. Hagi kdro dışı bırakmış hikaye...

Devrimi göreceğim ben o stadın çatısı takılırken, sezon sonu yeni takım kurulurken...

Canaydın zamanında kimse göreve talip olmuyodu veya seçilemiyordu çünkü İnan Kıraç sonuna kadar Özhan Canaydın'ın arkasındaydı da ondan...

Polat akıllı adam.

Çok önemli projelere imza attı.

İşin aslı çok önemli futbolcular da transfer etti. Ama futbol takımını hakikaten çok kötü yönetti. Dolayısıyla sportif başarısızlık geldi.

Ama şimdi biliyor ki o kadar projeyi bitirdikten sonra futbolda başarıyı yakalarsa tüm rüzgarı arkasına alır. Bundan sonra da oluşacak maddi gücün etkisiyle uzun yıllar başkan kalır. 2012 onun son şansı. Çok iddialı bir kadro kuracağını düşünüyorum. Ama devam edecekse bile yeni bir yönetimle olması daha iyi olur.

polat benim GS tarihinde gozumle gordugum en akilsiz adam

hatta sana acik acik soyluyorum

bu adamin karsisina koy beni canli yayinda tartisalim

utanirsiniz boyle bir adami baskan sectiginiz icin

yada herhangi bir taraftari

küme düşmemeye oynamanın son maçta şampiyon olduğunu sanmaktan, dolayısı ile son ana kadar şampiyonluk yarışında kalabilmekten ve şampiyonlar liginde oynayabilmekten daha iyi olduğunu zanneden ve fener ile sidik yarışına tutunup, ezik görünmenize neden olan bir başkanınız var. Net tavrı koyun beyler.Kangren olan kolu kesin atın.

Tabiki orasına bende katılıyorum amma Adnan Polatda beceremedi yahu

İnan Ligden düşmeye bile razıyim

AmmaYalancı başkana razı değilim

Futboldaki başarısızlığın 1. sebebi Polat olamaz. Adamın kulüp ile ilgili projelerden maça gelemediği zamanları biliyoruz. Şahsi işlerini de katarsak başını kaşıyacak vakti yoktu adamın.

Futboldaki tek sorumlu ADNAN SEZGİN denen adam değilmiydi? Gerets'in, Skibbe'nin, Rijkaard'ın sonu hep bu adam yüzünden gelmedimi? Yönetimden ayrılan yöneticiler neden Adnan Sezgine'e düşman? Sezgin'in çalıştığı her dönem Galatasaray antrenör sirkülasyonu içine girmiş. Açın bakın istiyorsanız. Bu adam resmen katletti futbol şubesini.

E futbol şubeside kulübün ayakta durabilmesi için en önemli branş olduğu için bugün bu durumlara geldiler. Neyseki Sezgin gitti. Yeni bir ekip toplayarak futbolu profosyonellere emanet ederse Polat çok şeyi düzeltir tekrardan.

devrime bak arkadas futbolcu aldik diyip kendini rezil edecek kadar devrim

ekonomik devrimmis

hadi len

Seneye 2-3 transferde ve bi kaç maçlık başarıda eminim çoğu kişi Adnan Başkan çok yaşa naralarını duymaya başlarız.

Olay kadro madro degil beyler, bunu asalim. Yok cok iyi kadro kurmus yok kötü kadro kurmus, yok su projeye imza atmis suna imza atmis. Bunlar an itibariyle 2.planda olan seyler.

Galatasaray markasini-degerini-karizmasini-camiasini, 2 senedir her türlü aciklamalariyla-durusuyla- yapdigi ve yapamadigi islerle, yerle bir etti.

Yeter artik.

Ya devrim mevrim yok ortada. İşlerin rayına girdiği doğru ama rahat para harcayacak en azından sıfırdan bir takım daha kuracak durumda değiliz bunu anlayın artık. Skibbe, Rijkaard zamanında alınan adamlar stadın loca satışlarından, sponsorluklar veya yayın gelirlerinin birkaç yıllık parasının peşin alınmasından dolayıydı. 2 tane adam gibi orta saha alıp takımı onların etrafına kuracağna saçtı paraları sağa sola olanlar oldu işte...

Madem devrim yaşadık sezon başında neden sağ açığımız serdar özkan, yedek santraforumuz konyada bile oynayamayan mehmet batdaldı? Baktı ki işler sakata biniyor şirket birleşmesi parasını da transfere aktardı Misimovic ile gözümüzü boyadı onunda misyonu bitince salladı gitti zaten. Hagi kdro dışı bırakmış hikaye...

Devrimi göreceğim ben o stadın çatısı takılırken, sezon sonu yeni takım kurulurken...

Canaydın zamanında kimse göreve talip olmuyodu veya seçilemiyordu çünkü İnan Kıraç sonuna kadar Özhan Canaydın'ın arkasındaydı da ondan...

Şirketlerin birleşmesi DEVRİM'dir.

Futboldaki başarısızlığın 1. sebebi Polat olamaz. Adamın kulüp ile ilgili projelerden maça gelemediği zamanları biliyoruz. Şahsi işlerini de katarsak başını kaşıyacak vakti yoktu adamın.

Futboldaki tek sorumlu ADNAN SEZGİN denen adam değilmiydi? Gerets'in, Skibbe'nin, Rijkaard'ın sonu hep bu adam yüzünden gelmedimi? Yönetimden ayrılan yöneticiler neden Adnan Sezgine'e düşman? Sezgin'in çalıştığı her dönem Galatasaray antrenör sirkülasyonu içine girmiş. Açın bakın istiyorsanız. Bu adam resmen katletti futbol şubesini.

E futbol şubeside kulübün ayakta durabilmesi için en önemli branş olduğu için bugün bu durumlara geldiler. Neyseki Sezgin gitti. Yeni bir ekip toplayarak futbolu profosyonellere emanet ederse Polat çok şeyi düzeltir tekrardan.

arkadasim baskanin tek bir isi var

dogru adamlari secip gorev dagilimi yapip kontrol etmek

ne diyorsunuz siz yaaaaaaaaaaaaaaaa

gozunuzu acin bu adam bildigin palyaco

Adnan Polat şunu al dedide Sezgin almadımı..Sezgin sadece kukla..Sezgin olmasaydı bu günleride göremezdi POLAT..Çoktan bırakıp gitmişti..

Fenerbahçe'yle kıyaslanmaktan bıktık Adnan başkan.

Ulan herifler Edirne'nin dışına çıkmaya başlarken bizler dönüyorduk neyini kıyaslıyorsun.

Adamları kaale alıp tartışmıyorum bile ben önce gidin bizim başardığımızı başarın diyorum.

Sen ne diye yok Fenerbahçe şöyle yok böyle dersin anlamam.

Gerek kültür olarak gerek başarı gerek duruş olarak Fenerbahçe bizimle sidik yarıştıramaz.

Adnan Polat futbolla ilgilenemedim diyor ama ilgilenip ne yapacak taktik mi verecek? Millet de bu yalanı yiyor arkadaş.

Fenerbahçe'yle kıyaslanmaktan bıktık Adnan başkan.

Ulan herifler Edirne'nin dışına çıkmaya başlarken bizler dönüyorduk neyini kıyaslıyorsun.

Adamları kaale alıp tartışmıyorum bile ben önce gidin bizim başardığımızı başarın diyorum.

Sen ne diye yok Fenerbahçe şöyle yok böyle dersin anlamam.

Gerek kültür olarak gerek başarı gerek duruş olarak Fenerbahçe bizimle sidik yarıştıramaz.

Bende diyorum bu admaın vizyonu buysa ondan gelecek takımın ve başarının içine ... .neyse.

Şirketlerin birleşmesi DEVRİM'dir.

arkadasim sen barcelonanin essek yukuyle gelir gider farki oldugunun ve iflasin esigine geldiginin farkindamisin

spor klubu burasi sporrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

anlamiyorumki yatirimcimisiniz? ne siniz siz?

GS kar yapmaz yapmamali

kazandigi parayi spora yatirmali

hatta daha fazlasini yatirmali borclanmali basari icin

Futbolla ilgilenmiyen sahsiyet 2 sene icinde tonla hoca, futbolcu ve para harcadi.

Eger ilgilenmeye baslarsa hepten yandik zaten.

Galatasaray gibi her anlamda büyük bir kulübün Baskaninin yaptigi aciklamaya bakin. Utanc verici. Son macta kaybedecegime 15. olmak daha iyi diyor. Senin bu düsüncen bile ne kadar vizyonsuz, iddiasiz bir insan oldugunu gösteriyor. 1 senedir nerdeydin sen Adnan Polat? Simdi mi aklina geldi Özgener hirtosunu elestirmek, göz dagi vermek? Sen gercekten bize layik degilsin. Yalancisin. Yazik

Üst Alt