# Rafael Van der Vaart - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rafael Van der Vaart

Cevap: Van der Vaart, Galatasaray’a mı Geliyor ?

Tamam ya hatırladım sözleşmesi varken klüple değil adamla görüşmüşlerdi.

Sinan abiye %100 katılıyorum.

Bu arada Manchester United'ta Macheda(sanırsam şuan 19 yaşında) diye bi forvet var.1-2 yıl önce onu alsaydık süper olurdu.Forvet sıkıntısı vardı o ara.Ancak şuan imkansız gözüküyor.Yavaş yavaş ilk 11 e girmeye başladı.Hangi aklı başında adam Manchester United'i bırakır ki?Hem bi dünya devindesin,hemde deli gibi para alıyosun.Maaş sıkıntısıda yok.(Gecikme falan)Oh kebap hayat :D

Bak hocam halı sahaya oyuncu çağırma gücüm olsa;

1-Quaresma

2-Carrusca

Bunlar orada kral olurlar.

Valla şimdi bende örnekler veririm dünya da futbolcu kalmaz :D iş hareketteyse yandık. Elano için demediklerini bırakmadılar, bilek hareketi geç top süremiyor, ayakta duramıyor vs.. , adama hakaret mi edilmedi, gitsin, aldığı para haram olsun... herkesin farklı görüşü dediğim gibi :)

Nesi hayret maç boyu 2-3 bilek haraketinden başka bir halta yaramayan bir adam!

Sinan taş olursun kardeşim yapma.:DQuaresma dediğin adam takımını çeyrek finale çıkardı tek başına.Ayıptır ,yazıktır.:eek:Biraz vurdumduymaz ama yeteneğini gözardı edemeyiz.Solda Quaresma sağda Keita ile uçar bu takım.

Sinan taş olursun kardeşim yapma.:DQuaresma dediğin adam takımını çeyrek finale çıkardı tek başına.Ayıptır ,yazıktır.:eek:Biraz vurdumduymaz ama yeteneğini gözardı edemeyiz.Solda Quaresma sağda Keita ile uçar bu takım.

Ben büyük oyuncu olmadığını söylüyorum bu benim fikrim,hırs yok azim yok,canı isteyecekte oynayacak adam bunlar!

Üst Alt