# Rafael Van der Vaart - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rafael Van der Vaart

Cevap: Van der Vaart, Galatasaray’a mı Geliyor ?

arkadaslar takımı ileri cıkaracak ilk topları dagıtacak bir orta saha almamız lazım oyunun iki yönünüde cok iyi oynaması lazım bu adamın bu acıdan bakarsak van der vaart yanlıs tercih olur gibime geliyor sezon basından beri takımımızda gözlemlediğim oyuna baslarken orta sahalarımız hep saklanıo ön plana cıkıp sorumluluk alan yok böyle oluncda barcelona modelindeki gibi oyunu rakip sahaya yıkan kısa paslarla rakip ceza sahasına giden bir takım ortaya cıkmıyor kısacası acilen bu pas trafiğini yaptıracak bir adama ihtiyacımız var.....

Van der Vaart'dan ziyade on liberoya ihtiyacimiz var. On libero almazsak devre arasinda sampiyonluk hayal.

Van der Vaart'ı transfer edeceğimize Real Madrid'den Gago'yu alalım. Daha iyi olur.

van der faarti kim istemez ama ön libero ve defans oncelik olmali bana ore

Çok iyi futbolcu yetenekli hem göze hitab ediyor, hemde takımı için yararlı oluyor.

Hani şu eşi Slyvie Van der Vaart olan Van der Vaart mı.Müthiş olur bee :)

Bak hocam halı sahaya oyuncu çağırma gücüm olsa;

1-Quaresma

2-Carrusca

Bunlar orada kral olurlar.

Bence Quaresma'ya biraz haksızlık yapıyorsun. Evet çok istikrarı olmayan bir oyuncu ama bence kalibresinin üstünde kulüplerde oynuyor. Inter olsun, Chelsea olsun, Barça olsun. Buralarda sürekli forma giyemez, forma giyemedikçe ritmi düşer.

Porto gibi bir takımda yılda 40-45 maçı garantiyken yaptıkları ortada. Bana göre bizde gayet iş yapar. Yeter ki kendisine güvenildiği belli edilsin ki Keita ve Quaresma'dan oluşan kanatları oluşan bir takımın hücumu durdurulamaz gibi bir şey.

Cevap: Van der Vaart, Galatasaray�a mı Geliyor ?

Bence Quaresma'ya biraz haksızlık yapıyorsun. Evet çok istikrarı olmayan bir oyuncu ama bence kalibresinin üstünde kulüplerde oynuyor. Inter olsun, Chelsea olsun, Barça olsun. Buralarda sürekli forma giyemez, forma giyemedikçe ritmi düşer.

Porto gibi bir takımda yılda 40-45 maçı garantiyken yaptıkları ortada. Bana göre bizde gayet iş yapar. Yeter ki kendisine güvenildiği belli edilsin ki Keita ve Quaresma'dan oluşan kanatları oluşan bir takımın hücumu durdurulamaz gibi bir şey.

Gidip gelmeyen oyuncu bu tamam harika yetenekli ama,küçük dağları ben yarattım edasında,G.Saray'a gelse öyle yürekten oynayacağını hiç sanmıyorum,Portekizli olsada tipik Brezilyalı gibi resmen neyse konumuz Van Der Vaart'a dönelim onun gelmesini daha çok isterim şahsen.Hocamız Hollandalı ve bu transferde aracı olabilir ondan çok verim sağlayabilir.

Quaresma beğendiğim bir oyuncu öneriydi sadece

Ama Quaresmayı öyle abartmayın C.Ronaldo kadar falan iyi değildir Quaresma

Sene sonu Arda gidecek onun yerine düşündüm sadece ama Youtube´dan iki bilek hareketine aldanıp abartmayın bu adamı Alamayacağımız bir adam değil Arda Quaresma´dan iyi futbolcudur benim gözümde

Bence bizim takım hücumda çok top tutuyor.Topu aldığı gibi isabetli şut atıcak adam lazım...

Van der vaart gelirse büyük ihtimal elano gider zira van der vaart yaratıcı nitelikleri olan ve duran toplardada gayet başarılı bir solak oyuncu dolayısı ile elano yerine düşünülebilir ama benimde genel görüşüm önliberoda rakibi ısıracak ileri-geri oynayabilecek bir oyuncunun getirilmesidir ama yönetim belkide uygun maliyete getirme gibi bir düşüncesi varsa bu oyuncuyu devre arası getirir,kimseninde itirazı olmaz ancak onun gelişi elanoyu dahada bir kulübüye mahkum edeceği için büyük ihtimallede elano gider düşüncesindeyim,zaten italyada şu sralar elanonun milan tarafından devre arası transfer edilebilceği konuşuluyor.

Herşey mümkün bence ,reijkaard faktörüde ortada onuda unutmamak lazım..

ya ne Van Der Fart ı ya. takım bana saglam defans oyuncusu lazım diye bagırıyor. Biz hala hucum oyuncusu şov adamı peşindeyiz. Takımın altı kaval üstü şeşhane. bunu bi tek ben mi görüyorum??

Üst Alt