# Rafael Van der Vaart - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rafael Van der Vaart

Cevap: Van der Vaart, Galatasaray’a mı Geliyor ?

ya ne Van Der Fart ı ya. takım bana saglam defans oyuncusu lazım diye bagırıyor. Biz hala hucum oyuncusu şov adamı peşindeyiz. Takımın altı kaval üstü şeşhane. bunu bi tek ben mi görüyorum??

:D :2_thumbs_up_-_anima

Aslında takım içerisinde ufak değişikliklerle bu sorun çözülebilir.Çok tartışıldı ama bir kere daha söylemek istiyorum.M.Topal bu takımda stoper oynar veya M.Sarp.Eğer ikisinden birini monte edebilirsek stopere defanstaki sorunların bir çoğu çözülecektir..

Gelsin, ama orta sahada kimi oynatacağımızı kara kara düşünürüz

Van Der Vaart´in esini ben ikna ederim...Yeterki birdefa daha benim Taksiye binsin..:D

roma da ki david pizarro yu alsalar keşke tam bizim sisteme uyan bir oyuncu

Transferi gerçekleşirse bunlara hazırlıklı olun.

Van Der Vaart Adam değil. H. Uluç

Bu Van Der futbolcu falan değil arkadaş. A. Çakar

Elano ve Van Der beraber oynar mı ?. Medya, gazete ve yorumcular.

Arda, Elano ve Van Der aynı takım da olmaz. Medya, gazete ve yorumcular.

Rijkaard ve Van Der'le bu iş olur mu ? . Medya, gazete ve yorumcular.

15.000.000 € fiyatiyla ulasilamiyacak bir futbolcu degil kesinlikle.

Eger van der vaart gsye gelirse kesinlikle faydali olur, eger maddi olarak sikinti yasayacaksa kulub bu transferle ( dedikodu simdilik) hic olmasin

daha kucuk butceli genc ve patlama yapabilecek, gelecek vaad eden, alt yapisi iyi olan birini almaya yonelsinler, daha iyi olur kulub icin:)

Karısı nedeniyle Türkiye'ye gelme ihtimalinin %0.5 civarında olduğunu düşünüyorum.

bence 2.Lincoln vakasi olmaz cunku profesyonel bi futbolcu

holladalilari tanidigim icin soyleyebilirim cok caliskan ve isine sadik insanlardir

eger gercekten futbol oynayabilen oyuncumuz olursa takimda hic sorun yasamayiz onunla

Eğer yazdıkları iki takımdan hangisini istersin diye bayan Vaart'a sorsalar mutlaka Galatasaray der çünkü Hamburg'dan ayrılacağı haberleri çıkınca ölüm dehtidleri aldılar zor kaçtılar Almanya'dan...

Bence gereksiz de değil gelmez diye de bişey yok..

bence 2.Lincoln vakasi olmaz cunku profesyonel bi futbolcu

holladalilari tanidigim icin soyleyebilirim cok caliskan ve isine sadik insanlardireger gercekten futbol oynayabilen oyuncumuz olursa takimda hic sorun yasamayiz onunla

Ben de tanırım Hollandalıları..Portakalı çok severler ve uzaktan iyi vururlar..:p

Van der vaart 2.lincoln vakası olur.

bu ifaden Van der Vaart hakkindaki bilgin 0 a yakin oldugunu acikladin, Van der Vaart Lincoln tarzinda bir oyuncu degil, ve kisiligi ise hic benzemiyor.

Caliskan yaratici ve lider bir oyuncu, oyun Tarzi daha cok Hagi'nin oynadi oyun tarzina yakin. ama o Hagi klassinda olmasi icin bizim gozumuzde 40 firin ekmek yemesi lazimdir, kesinlikle faydali olur, ama dolu siskin orta sahamizda yer bulmasi cok zor bir durumda birakabilir takimi. aramizdan bir ust duzey oyuncu ayrilir ise, ozaman cok isabetli bir transfer olur ama o olana kadar gereksiz bir luks olur

bu ifaden Van der Vaart hakkindaki bilgin 0 a yakin oldugunu acikladin, Van der Vaart Lincoln tarzinda bir oyuncu degil, ve kisiligi ise hic benzemiyor.

Caliskan yaratici ve lider bir oyuncu, oyun Tarzi daha cok Hagi'nin oynadi oyun tarzina yakin. ama o Hagi klassinda olmasi icin bizim gozumuzde 40 firin ekmek yemesi lazimdir, kesinlikle faydali olur, ama dolu siskin orta sahamizda yer bulmasi cok zor bir durumda birakabilir takimi. aramizdan bir ust duzey oyuncu ayrilir ise, ozaman cok isabetli bir transfer olur ama o olana kadar gereksiz bir luks olur

Sezon sonunda Arda'nın ayrılması gibi yani :)

Bence Arda gidince çok daha faydalı olabilecek bir oyuncu.. Şu an çıkan transfer haberlerinden 2 tanesinin gerçek olmasını çok isterim. Biri Sercan Yıldırım diğeri de bu Van Der Vaart..

Üst Alt