Rakip Hırvatistan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Hırvatistan

Cevap: Rakip Hırvatistan

Birçok maçlarını izledim Hiddinkli Türkiye gibi değil ortalama bir yerli hocanın Türkiyesi gibi oynarsak içerde darmadağın ederiz Hırvatistanı.Dışarda yeniliriz.Ama içerdeki skorla turu geçeriz.Ama Hiddink içerde dışarda defans yaptırır ne yaparız bilemiyorum.

Bize her zaman ters gelen ekollerden biri 20 maç yapsak 3 kere kazanırız 15 kere yeniliriz kötü kura umarım kazanırız.

Hırvatistan kim ki? bizim dünya 3. lüğümüz var avrupa kupasında yarı final oynamışlığımız var. havada karada yeneriz. :)

Allah yardımcımız olsun.

Maalesef en zor takım ile eşleştik , Portekiz isim olarak iyi ama hiç bir zaman iyi bir takım olamadılar.

Çok iyi anlaşan tam anlamıyla bir takım olan Hırvatistan için kolay bir rakibiz.

Özelliklede bizi gözlerinde büyütüp çok ciddi asılırlar maça ve bekle bizi 2014 elveda 2012

Hırvatistan kim ki? bizim dünya 3. lüğümüz var avrupa kupasında yarı final oynamışlığımız var. havada karada yeneriz. :)

Allah yardımcımız olsun.

Allah'ta seni güldürsün Levent yerlere yattım :)

Hırvatlar revenge çığlıkları atmaya başlamışlar zaten

"we wait and dream of revenge for euro 2008. now we must go"

"

Seribaşı olup da Estonya yada Karadağ ile eşleşmektense Hırvatistan ile eşleşmek daha iyi . Çünkü seri başı olup güçsüz biriyle eşlesseydik büyük olasılıkla hafife alıp elenecektik. ( Letonya ve İsviçre örnekleri gibi ) Hırvatistan maçlarını ciddiye alır ve daha iyi konsantre oluruz favori biz değiliz çünkü bu sefer

Inaniyorumki,play of maçlari daha degisik olur.Kritik maçlarda Turkiye aliskin olmasi lazim zira ulke olarak finallere direk katilmadik.Oyuncularimiz gunlerinde olurlarsa zorda olsa geçecegiz ins

Seribaşı olup da Estonya yada Karadağ ile eşleşmektense Hırvatistan ile eşleşmek daha iyi . Çünkü seri başı olup güçsüz biriyle eşlesseydik büyük olasılıkla hafife alıp elenecektik. ( Letonya ve İsviçre örnekleri gibi ) Hırvatistan maçlarını ciddiye alır ve daha iyi konsantre oluruz favori biz değiliz çünkü bu sefer

Safi konsantrasyon ile maç kazanılsa eyvallahta bizimkiler takım olmaktan acizler. Bir aya kadar savcı iddianameyide verecekmiş. Of sen milli takımdakilerin moralini bir düşün şimdi. Ne konsantrasyon kalır ne birlik ne beraberlik. Hoca Fatih hoca olsa belki bir şekilde gaza getirir birşeyler olabilir ama Hiddink le çok zor. :(

Kadro olark hemen hemen aynı ayarda olan Belçika dan 4 puan almıştık grupta 2 maçta. Akıllı oynarsak Hırvatistanı da eleriz tek korkutucu yanı Hırvatistan'ın balkan takımı olması balkan ekolü olması. Balkan takımları ters geliyor bize hep hem kulüpler bazında hem millilerde. Eşleşmenin bu yanı korkutucu

Abi rüya görmeye gerek yok bu Teknik kadroyla Hırvatistanı eleyemeyiz %1 bile şans vermiyorum ne yazıkki milli takıma.

-----------S. Inan-------Emre----------------

-Hamit-----------Nuri S.----------Arda------

--------------------Burak---------------------

Nuri ve Hamit mac'a kadar form tutar, Emre fizik gücünü geri alir,

öylece kazaniris bence.

Kadro olark hemen hemen aynı ayarda olan Belçika dan 4 puan almıştık grupta 2 maçta. Akıllı oynarsak Hırvatistanı da eleriz tek korkutucu yanı Hırvatistan'ın balkan takımı olması balkan ekolü olması. Balkan takımları ters geliyor bize hep hem kulüpler bazında hem millilerde. Eşleşmenin bu yanı korkutucu

hocam ben Modric, Rakitic, Persic, Kranjar, Petric, Olic, Eduardo,Corluka, Simunic isimlerini yanyana gördüğümde korkuyorum nedense.

Üst Alt