Rakip Hırvatistan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Hırvatistan

Cevap: Rakip Hırvatistan

hocam ben Modric, Rakitic, Persic, Kranjar, Petric, Olic, Eduardo,Corluka, Simunic isimlerini yanyana gördüğümde korkuyorum nedense.

Diyorumya kadro kalitesi hemen hemen aynıydı Belçikanın da . Akıllı oynayıp 2 maçta 4 puan aldık Belçika'dan. Deplasmandaki maçta beraberliğe oynattığı için ben dahil çoğumuz eleştirmiştik Hiddink'i ama o maçta yenilseydik şimdi gruptan Belçika çıkıyordu.

Belçikanın kadrosunda da Lukaku - Hazard - Fellaini - Dembele - Witsel - Vertonghan - Simons - Vermaelen - Kompany - Van Buyten vardı mesela bu adamlarda Hırvatlardaki kadar iyi topçular

zor bir rakip oldugu asikar.

lakin balkan temsilcisi oldugu icin, bizim tarzimiza benzetiyorum.

sonuc olarak, euro 2012 biletini alacagimizi düsünüyorum (hiddink ve oguz'a ragmen).

Çek Cumhuriyeti gelseydi keşke. Gerçi bize denk bir takım geldi sayılır ama biz formda değiliz. 1 ayda form tutarız inşallah.

Diyorumya kadro kalitesi hemen hemen aynıydı Belçikanın da . Akıllı oynayıp 2 maçta 4 puan aldık Belçika'dan. Deplasmandaki maçta beraberliğe oynattığı için ben dahil çoğumuz eleştirmiştik Hiddink'i ama o maçta yenilseydik şimdi gruptan Belçika çıkıyordu.

Belçikanın kadrosunda da Lukaku - Hazard - Fellaini - Dembele - Witsel - Vertonghan - Simons - Vermaelen - Kompany - Van Buyten vardı mesela bu adamlarda Hırvatlardaki kadar iyi topçular

Çağlar umarım senin dediğin olur. 4 puan bizi götürür Avrupa Kupasına.

--------Topal-------S. Inan----------

-Hamit---Mustafa Xarp-----Arda-

----------------Burak

mutlaka Mustafa Sarpi milli takima cagirmamis gerekir, yosa zor hirvatlara karsi.

Aslında orta sahayı falan yazmak kolay bileğine güvenen biri savunma hattımızın nasıl olması gerektiğini yazsında bakalım :)

Ben eleyemeyecegimizi dusunuyorum ama ilk macta gol yemeden kazanirsak sansimiz olabilir

Hırvatların kadrosunu yazabilir misiniz?

Hırvatistan Milli Takımı Kadrosu

Stipe Pletikosa

Ivan Kelava

Danijel Subasic

Vedran Corluka

Ivan Strinic

Dnipropetrovsk

Darijo Srna

Josip Simunic

Dejan Lovren

Gordon Schildenfeld

Domagoj Vida