Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ok.gif
emreyerebakan - 15.02.2020 23:45​

bos.gif

Takım 1-0 yenikken 40 yaşındaki Emre´yi alarak tempoyu güzel düşürdü Ersun hocam

Bizim macla alakali: :D

ok.gif
LeoMessi10 - 15.02.2020 22:18​

bos.gif

Kesin kazaniriz. Sonraki hafta yine kaybederiz.

Okyanusu gecip derede bogulmak bizim kaderimiz.

hababam komple fenerlidir fener maçı için okulu asar
turist ömer fenerlidir
münir özkul trafik cezasına " fenerin hatırı için yazma" der.
mıstık fener maçına gider ve fener bizi yener
kemal sunal filmde fenerlidir
boyacı ibo fenerli halk çocugudur
ilyas salman fenere transfer olur
yenerbahçe - salatasaray maçında fener yener bizi.

velhasıl bir dönem fenerli olmak halkçı olmak Gsli olmak halkı ezen burjuvazi olmaktı. bunu sinemaya aktardılar bir nesli fenerli yaptılar. şimdi o neslin çocukları torunları hala aynı beyin kirleriyle geziyor.
Iyi de iste sadece 1 defa filan gorunce olmuyor. Abartmadan soyluyorum sulalemde 500 kisi varsa 350 gsli, 140 bjkili 10 da fbli vardir. Yani herkes babasini takip etmis. Oysa simdi tvyi aciyor gs, interneti aciyor gs. Sabah gs, golden gs, aksam gs, gece gs

Iyi de iste sadece 1 defa filan gorunce olmuyor. Abartmadan soyluyorum sulalemde 500 kisi varsa 350 gsli, 140 bjkili 10 da fbli vardir. Yani herkes babasini takip etmis. Oysa simdi tvyi aciyor gs, interneti aciyor gs. Sabah gs, golden gs, aksam gs, gece gs
bu dediğin daha çok yeni nesil için geçerliydi. özellikle uefa+süper kupadan sonra çocukları yanımıza alıp feneri yakaladık .daha önce elbette fenerden çok alt değildik ama demek istediğim bir dönem alenen fener kollandı şişirildi adeta halkın takımı gösterildi.
bize ise vurdular ha vurdular. GS lisesinde Fransız bayrağının olması yuzunden bize fransız diyorlar Türk sempatizanı olarak görmüyorlardı. varoş kesimlerde bu dillendirilen ve sosyal medyada hala geçerliliğini koruyan bir şey.
benim çevremde orta yaş ve üzeri olanlar genelde fenerli. birkaç farklı il gezdim durum buydu .
genelleyemem ama gençler daha çok GSliydi.
oğlunun kanına girip iki çikolataya bir formaya bir bisiklete fenerli yapan babalar hariç :(
mesela benım amcaoğlu üç çocugunu da fenerli yapmış onu da babası yapmış .

Önümüzdeki 10 maçta 10 Galibiyet = Şampiyonluk!

13.02.2020 17:37 Perşembe

kale

Evet iğrenç düzeni biliyorum‚ evet yapılabilecek her türlü pisliğin devam edeceğini de biliyorum. Ancak şuna inanıyorum ki‚ 32. haftada oynanacak Sivasspor maçına kadar aşağıdaki 10 maçta 30 puanı cebe koyarsak şampiyonuz...

Geri kalan Sivas-Bjk-Rize maçlarından 4 puan yeterli hale gelecektir.

Hedef 10 da 10 olmalı. Bu rakiplerle imkansız değil.

1-Ankaragücü
2-Galatasaray
3-Antalyaspor
4-Denizlispor
5-Konyaspor
6-Kayserispor
7-Kasımpaşa
8-Malatya
9-Göztepe
10-Gençlerbirliği

:asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd:

Aga daha ilk maçtan da patlanmaz ki be

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Valaha Billaha Türkiyenin Tek büyük kulübüyüz.febenin olsun ,tesenin olsun bejekenin olsun taraftar forumlarına baktımda alayının en büyük korkusu,ağız birliği etmişçesine Galatasaray gene aradan sıyrılıp şampiyon olur.Harbiden Ne Mutlu Galatasaraylıyım diyene.

Önümüzdeki 10 maçta 10 Galibiyet = Şampiyonluk!

13.02.2020 17:37 Perşembe

kale

Evet iğrenç düzeni biliyorum‚ evet yapılabilecek her türlü pisliğin devam edeceğini de biliyorum. Ancak şuna inanıyorum ki‚ 32. haftada oynanacak Sivasspor maçına kadar aşağıdaki 10 maçta 30 puanı cebe koyarsak şampiyonuz...

Geri kalan Sivas-Bjk-Rize maçlarından 4 puan yeterli hale gelecektir.

Hedef 10 da 10 olmalı. Bu rakiplerle imkansız değil.

1-Ankaragücü
2-Galatasaray
3-Antalyaspor
4-Denizlispor
5-Konyaspor
6-Kayserispor
7-Kasımpaşa
8-Malatya
9-Göztepe
10-Gençlerbirliği

:asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd:

IMG_6686.JPG

Yine hakeme bağlayanlar var bugünkü yenilgilerini yok vedatın 2 penaltısı verilmemiş de- ben de izledim maçı birşey görmedim hangi pozisyonlarsa artık- yok sedat topu elle düzeltmiş de öyle gol olmuş bunlar kadar embesili var mıdır bilmiyorum kendi eksikliklerini hatalarını görmeden hep ona buna suç buldukları sürece adam olmaz bunlar böyle devam etsin mallar

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt