Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse dile getirmiyor ama zkuşağı fena geliyor .

Bu sene şampiyon olursak burdan 5.yıldıza yürürüz o zaman da ciddi bir ambargo gelir süperlige.

Şimdi baktığımızda Galatasaray’ı 14 sene şampiyon olamamış ama yinede taraftar kitlesini ciddi oranda koruyabilmiş.

Ancak günümüzde yeni yetişen nesiller çok daha interaktif ve ellerinde tüm dünyaya anında ulaşım ve iletişim imkanı var.Yani futbol bir Tabu değil yegane eğlence kaynağı değil.

Dolayısıyla bu spora gönül verenler artık çok da duygusal olmayacaklardır başarılı ve bireysel olarak kendini tatmin eden takımlara yöneleceklerdir.

Bu şu an kimsenin dikkatini çekmese de aynı uefa kupası döneminde olduğu gibi ciddi bir taraftar kitlesi kazanmak için önemli bir şanstır.

Unutmayalım ki kulübe aktif para harcayan taraftar kitlesi aynı zamanda kulübün geleceğinin teminatıdır.

Şu an hala Fenerbahçe’nin 50 yaş üstü Galatasaray’a göre daha fazla sayıda taraftar kitlesi var.Ancak yıllar geçtikçe İbre daha da bizim tarafımıza dönüyor.

Daha dün bir Fenerli arkadaşımızın 11 yaşında çocuğunun Galatasaraylı olduğunu öğrendim.
Gözü açık teknolojiye hakim ne istediğini bilen bir küçük taraftarımız.

Dedim Baban fenerli sen neden Galatasaray’ı seçtin? Bana tebessümle yaniii gibisinden bir kelimeyle , ben de o göz var mı enayi değilim bakışı attı ufaklık .

Vallahi yeni nesil öyle televizyona çıkıp algı yapan başkan teknik direktör ya da Ahkam kesen paralı spor muhabiri tanımaz.Puan tablosuna ve oynanan oyuna sahadaki takımın kalitesine bakar.

Bu oldukça açık .

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben bir senede Fenerbahçeli 4 çocuğu Galatasaraylı yaptım.

Kimse dile getirmiyor ama zkuşağı fena geliyor .

Bu sene şampiyon olursak burdan 5.yıldıza yürürüz o zaman da ciddi bir ambargo gelir süperlige.

Şimdi baktığımızda Galatasaray’ı 14 sene şampiyon olamamış ama yinede taraftar kitlesini ciddi oranda koruyabilmiş.

Ancak günümüzde yeni yetişen nesiller çok daha interaktif ve ellerinde tüm dünyaya anında ulaşım ve iletişim imkanı var.Yani futbol bir Tabu değil yegane eğlence kaynağı değil.

Dolayısıyla bu spora gönül verenler artık çok da duygusal olmayacaklardır başarılı ve bireysel olarak kendini tatmin eden takımlara yöneleceklerdir.

Bu şu an kimsenin dikkatini çekmese de aynı uefa kupası döneminde olduğu gibi ciddi bir taraftar kitlesi kazanmak için önemli bir şanstır.

Unutmayalım ki kulübe aktif para harcayan taraftar kitlesi aynı zamanda kulübün geleceğinin teminatıdır.

Şu an hala Fenerbahçe’nin 50 yaş üstü Galatasaray’a göre daha fazla sayıda taraftar kitlesi var.Ancak yıllar geçtikçe İbre daha da bizim tarafımıza dönüyor.

Daha dün bir Fenerli arkadaşımızın 11 yaşında çocuğunun Galatasaraylı olduğunu öğrendim.
Gözü açık teknolojiye hakim ne istediğini bilen bir küçük taraftarımız.

Dedim Baban fenerli sen neden Galatasaray’ı seçtin? Bana tebessümle yaniii gibisinden bir kelimeyle , ben de o göz var mı enayi değilim bakışı attı ufaklık .

Vallahi yeni nesil öyle televizyona çıkıp algı yapan başkan teknik direktör ya da Ahkam kesen paralı spor muhabiri tanımaz.Puan tablosuna ve oynanan oyuna sahadaki takımın kalitesine bakar.

Bu oldukça açık .

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hipokrat yeminine saglik ustad

ok.gif
elektrikci - 16.02.2020 09:15​

bos.gif

Ali Koç geldiğinden beri 8 tanesi defans‚ 3 tanesi kaleci olmak üzere toplam 30 tane transfer yapmış.

Hala kadroya en az 5 tane adam lazım.

Aşağıdaki rezaletin sorumlusu Comolli ve ona sabır gösteren Ali Koç´tur.

Zaten kötü olan kadroyu daha da kötü oynatan Ersun´u da bu listeye eklemek lazım.

Bunun hesabını soracak mıyız?

Yoksa cambaza bakmaya devam mı edeceğiz?

1- ISLAM SLIMANI
2- MICHAEL FREY
3- ANDRE AYEW
4- DIEGO REYES
5- HARUN TEKİN
6- YASSINE BENZIA
7- YASİR SUBAŞI
8- BARIŞ ALICI
9- BERKE ÖZER
10- JAILSON
11- TOLGAY ARSLAN
12- FERDİ KADIOĞLU
13- VICTOR MOSES
14- MIHA ZAJC
15- SADIK ÇİFTPINAR
16- TOLGA CİĞERCİ
17- SERDAR AZİZ
18- GARRY RODRIGUES
19- ADIL RAMI
20- VEDAT MURIQI
21- EMRE BELÖZOĞLU
22- ALLAHYAR
23- DENİZ TÜRÜÇ
24- ALTAY BAYINDIR
25- MURAT SAĞLAM
26- MAX KRUSE
27- ZANKA
28- LUIZ GUSTAVO
29- MEVLÜT ERDİNÇ
30- SIMONE FALETTE

Ohaaaa yaptıkları transferlere bak be. 3 takım çıkar burdan ama hala reziller :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt