Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
;D kokuyu aldınız mı

EQ2ZW-fXUAEn5yW

hababam komple fenerlidir fener maçı için okulu asar
turist ömer fenerlidir
münir özkul trafik cezasına " fenerin hatırı için yazma" der.
mıstık fener maçına gider ve fener bizi yener
kemal sunal filmde fenerlidir
boyacı ibo fenerli halk çocugudur
ilyas salman fenere transfer olur
yenerbahçe - salatasaray maçında fener yener bizi.

velhasıl bir dönem fenerli olmak halkçı olmak Gsli olmak halkı ezen burjuvazi olmaktı. bunu sinemaya aktardılar bir nesli fenerli yaptılar. şimdi o neslin çocukları torunları hala aynı beyin kirleriyle geziyor.
Iyi de iste sadece 1 defa filan gorunce olmuyor. Abartmadan soyluyorum sulalemde 500 kisi varsa 350 gsli,
bu dediğin daha çok yeni nesil için geçerliydi. özellikle uefa+süper kupadan sonra çocukları yanımıza alıp feneri yakaladık .daha önce elbette fenerden çok alt değildik ama demek istediğim bir dönem alenen fener kollandı şişirildi adeta halkın takımı gösterildi.
bize ise vurdular ha vurdular. GS lisesinde Fransız bayrağının olması yuzunden bize fransız diyorlar Türk sempatizanı olarak görmüyorlardı. varoş kesimlerde bu dillendirilen ve sosyal medyada hala geçerliliğini koruyan bir şey.
benim çevremde orta yaş ve üzeri olanlar genelde fenerli. birkaç farklı il gezdim durum buydu .
genelleyemem ama gençler daha çok GSliydi.
oğlunun kanına girip iki çikolataya bir formaya bir bisiklete fenerli yapan babalar hariç :(
mesela benım amcaoğlu üç çocugunu da fenerli yapmış onu da babası yapmış .
haklisin, Benim belirtmek istedigim sanki fenerliler %50 biz %20 gibi algi var, iste Galatasaray taraftari sadece kale arkalarinda filan vs vs
Yoksa dediklerinde haklisin. Bir de bizim Galatasaray Lisesi mezunu sanatcilarimiz futbolla filan ilgilenmemisler.

En kotusu de tartismasiz Leo Franco'ydu herhalde. Simdi dalga gectigimiz Karius'dan bile kotuydu yav. Selcuk Sahin'den yedigi gol zaten ayri faciaydi...

Amk bir cok macta abuk subuk goller yedik. Johnson'un baraja carpip giden sutu mesela. O macta heriflerin dogru durust tek pozisyonu bile yoktu. En iyi kadrolarimizdan biriydi ustelik.

Sonra malum Muslera'nin yedigi goller de var. Kuyt'un kapattigi koseye attigi gol, Souza'nin kafasi, play off ta kaybettigimiz mac. Donem donem ters gelen rakiplerimiz hep olmustur ama iki sene surer bilemedin uc sene surer. Sonra yine ezer geceriz. Bu kılkuyrukların ki biraz uzun durdu ama onun da sonu gelir.

Hepsine katiliyorum ama 80'li yillarda fenerlilerin acik ara onde olduguna inanmiyorum. O zamanlar gazete tv erisimi kolay olmadigindan %90 babanin takimina gonul verildi. Mesela benim cevremde cocugundan yaslisina oyle fenerin ezici ustunlugune rastlamadim.
Bir de bu taraftar sayisinda fenerli babalarin ekmegini Monaco macindan sonra cok yedik. O zamanlar bu kadar nefret olmadigindan fenerlisi bjklisi konvoya katildilar ve maclari herkes izlerdi. Sonra F. Terim ile gelen 4 senelik sampiyonluk ve UEFA Super Kupa ile ezdik gectik. Insallah bu sene sampiyon olup 5. yildizi cok erken takarsak taraftar oranimiz %50 olur.
Not : bastaki yazdiklarim sana degil de basinda filan cok gecerdi, onun icin yazdim. Bir de tabi Istanbul Ankara icin cok gecerli degil.

Yok fenerin ezici üstünlüğü yoktu zaten başarısızlığa rağmen biz taraftar farkının açılmasına izin vermedik bunun yegane sebebi ise dünyanın henüz globalleşmemiş olmasıydı ama şu an tam tersi mevcut ve gençler Galatasaray ı tercih ediyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ağlama değil ki bu iftira denemesiydi ve infial yaratıp anında çürütülünce çöpe atılmıştı.

İşgal yıllarında Galatasaray Lisesi cephede komple şehit olup mezun veremezken, işgal kuvvetleriyle top oynayan Fenerbahçe camiasının utancını örtbas etmek için Fenerium dükkanlarını kullanarak uydurduğu resmi bir iftirasıydı:

Linki Burada

Tarihte öyle bir komutan olmadığı da, öyle bir açıklama ve mektup olmadığı da kanıtlandı. Zaten kurguladıkları tarihi bile tutturamamıştı zavallılar. İşte bizim rakibimiz oturup böyle yalanlar üretebilen kalibrede insanlar oldukları için perişan olmaktan kurtulamıyor.

Fakat bu iftirayı buraya taşımasaydın keşke şimdi genç renkdaşlar gerçek sanıp üzülmesinler durduk yere diye oturduk yazdık uzun uzun.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt