Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı?

Cevap: Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı?

Tartışmalara dahil olmuyorum :

Kişisel olarak düşündüğümde ; açıkçası tüm farklı takım taraftarları Volkan abi gibi olmaz .

Ayrıca; Sonuçta burası bir GALATASARAY forumu , olası bir Fenerbahçe galibiyetinde " Haaa nasıl koyduk ", " Of iyi geçirdik " muhabbetleri dönecektir bu da taraflar arasında büyük tartışmalara sebep olabilir , olur , oluyor. ( Fenerbahçe üzerinden gittim diğer kişiler alınmasın ) Bu sebeplerle rakip takımların taraftarları olayına sıcak bakmıyorum

ama

GSCimbom'un temel özelliğidir bu.

Edepli , seviyeli her insan forumumuzda barınabilir

Hepsine değil aralarında seviyeli yorumlar yapan var ama bazıları inceden inceden bizi provake etmeye çalışıyor.Bence en ufak bir provakasyonda üyelikleri ihraç edilmeli.

Bence yasaklanmalı.antu.com a üye olurken,ücretli üyelik istiyolar.Yani bizim formumuza elini kolunu sallayarak gelip küfür edebilirler ama ücretli e mail adresimiz olmadığından biz giremiyoruz.Onlardan da böyle faşist düşünceler çıkar zaten.Burası bizim mabedimiz.Kuşlar giripte aslanlara yem olmasın.

Ortamı kasıtlı gerenler zaten ihraç ediliyor. Gözden kaçan varsa rapor edersiniz olur, biter. Antu vb. bu konularda bizim kadar esnek olamaz çünkü onların özgüvenleri bizim kadar yeterli değil. Bizim burada GS-fb rekabeti hakkında yorum yapan fblilere her zaman verecek cevabımız var. Ama onların antu'da Galatasaraylılar'a karşı verecek fazla bir cevapları yok, cevap verdiğimiz zaman da sinirleri kaldırmaz. Verecek cevabı olmayan da anca kavga eder. Aramızdaki en büyük fark budur.

Erdemli insanlara hangi takimi tutarlarsa tutsunlar kapimizin acik olmasi dusuncesindeyim. Asil amaci provakasyon olanlar bir sekilde renklerini belli ediyorlar zaten.

Mesela Üyeleri test yapalım. bana sorsanız 86-87 kadrosunu soyadlarıyla sayarım.

Yasaklanırsa diğer sitelerden farkımız kalmaz ki, bizim farkımız seviyeli olmamız ve her fikre saygı göstermemizdir.Yasaklanmamalı diyorum.

Tavsiye edilenler forumda yer alabilir.Yani Galatasaray'lı forum üyelerinin tanıdığı rakip taraftarlara üyelik düşünülebilir.

Kesinlikle ve Kesinlikle Ve Kesinlikle Evet Yasaklanmalı... Çok azı rahat durup kendi takımını centilmence savunabiliyor.. Zaman zaman diğer üyeleri gaza getirerek onların ceza almasına da neden oluyor.... O yazıp kaçıyor olan bize oluyor...

Yasaklanmamalı, bu bizim ayrıcalığımızı gösteriyor.

Eğer aşırı sürtüşme yaşarsa ceza verilir kullanıcıya.

yasaklanma değil de maç günü ve maç sonu akşamı üyelik alımı durdurulması lazım.Çünkü her maç sonunda eğer kaybetmişsek yada hakem hatası falan olmuşsa birçok ezik sırf kaşımak için üye oluyo..

Önceki mesajımda açık tutulmalı yazmıştım. Gerçekten değerli, provoke edici mesajlardan uzak üyelerinden de forumda kalmasından yanayım. Ama sınırlı belli olmalı bu işin. Son zamanlarda rakip takımın şövenistleri, kendini Galatasaraylı olarak gösteren kişiler forumda cirit atıyor. Şu konuda belirttiğim gibi. Haklı olduğumuz, hararetli bir konuda ( Örneğin Lugano'yu savunmak gibi...) rakip takım taraftarı gelip ortamı geriyor. Sonra Galatasaraylı üyeler de cevap veriyor. Yoktan yere tartışma çıkıyor ve sonuç ya ban ya MYC. Rakip takım taraftarı için sorun değil, o gider kendi forumunda takılmaya devam eder. Ama kendi taraftarımızı bu platformdan uzaklaştırmak dahası rakip takım taraftarları yüzünden gscimbom'dan soğutmak olmaz.

Bence yasaklanmamalıdır.Başka açılardan gelecek düzgün yorumlara da ihtiyaç vardır.

Üst Alt