Ramazan'da Mini Etekliye Yumruklu Saldırı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ramazan'da Mini Etekliye Yumruklu Saldırı!

geri zekalı ufacık kıza vurup hemen kaçma planı yapmış kız ayağa kalkınca nasıl korkmuş

bunlara höt desen zaten korkudan altlarına sıçarlar, şimdi almışlar arkalarına bir hava kendilerini bir bok sanıyorlar

adamın serbest bırakılması ise beklenen.

kızın baş örtüsü olsa şimdi milyon adam toplanmış başbakan, cumhurbaşkanı ortalığı yıkıyordu. baş örtülü olmayınca insan veya vatandaş sayılmıyor tabii.

ama adalet öyle gerçekleşmezse böyle gerçekleşir. sen adaleti sürekli tek yönlü işletirsen insanlar kendi adaletini arar. adamın adı soyadı belli her yerde çarşaf çarşaf adı sapık olarak teşhir ediliyor. yarın bir gün kimse yapmazsa kızın ailesi dayaktan hastanelik eder. aslında yaşamasına da çok gerek yok ya.

Yaw dinle ne alakasi var, adam kesin o kisi den birsey istedi kadin yüz vermedi sonuc ortada

adamın kendi ifadesi?

ramazanda böyle giyilmez, giyersen de toplu taşımaya binmeyeceksin demiş, kadın bakmayabilirsin demiş, adam da nefis diye bir şey var dayanamıyorum tahrik oluyorum demiş. haber sitelerinde tutanank var.

hatta "kadının abuş arası gözüküyordu" gibi bir cümleye imza atmış.

bir de adamın kendini savunduğunu göz önüne bulundurursak en yumuşatılmış senaryosu bile iğrenç

adamın kendi ifadesi?

ramazanda böyle giyilmez, giyersen de toplu taşımaya binmeyeceksin demiş, kadın bakmayabilirsin demiş, adam da nefis diye bir şey var dayanamıyorum tahrik oluyorum demiş. haber sitelerinde tutanank var.

hatta "kadının abuş arası gözüküyordu" gibi bir cümleye imza atmış.

bir de adamın kendini savunduğunu göz önüne bulundurursak en yumuşatılmış senaryosu bile iğrenç

Büyük ihtimal ceza almamak icin böyle sacma mazeret bulmus kendine, yoksa büyük ihtimal amac baska birseydi. Cünkü adam kadinin arkasinda oturuyor ne görecekmis nasil tahrik olacakmis.

Hedeflenen kindar, dinci nesil bu arkadaşlar. Ne eksik ne fazlası. Zannediyormusunuz ki akp li herifler bunu okuyunca adama sövdü. Giymeseymiş kaşar der hepsi, aynı zihin. Benim hayatımda kız arkadaşım olmadı, kapalı bir kadınla görücü usulü evlendim. Mini etekli kızlar karşımda dolaşıp, sevgilileriyle el ele gezmesin çünkü içim gidiyor:D

Büyük ihtimal ceza almamak icin böyle sacma mazeret bulmus kendine, yoksa büyük ihtimal amac baska birseydi. Cünkü adam kadinin arkasinda oturuyor ne görecekmis nasil tahrik olacakmis.

abi tam tersi böyle daha çok ceza alır :D

aralarında bir durum olsa kişisel husumete girer darpa girer. bu şekilde halkı kin ve düşmanlığa tahriğe girer hapis cezası olur.

hyır bir de bu tipleri biliyoruz 12 yaşında ama olsun diz kapağı görünüyor, tamam bacım ama ayak bileği görünüyor, tamam anam ama saçı açık diye azan adamlarla dolu ülke

Son düzenleme:
her taciz, saldırı haberinin altına "atayiz zihniyet, gemalist zihniyet" yazanların, sanık fotoğraflarının cübbeli olmasına "algı operayonu!" demesi..

abi tam tersi böyle daha çok ceza alır :D

aralarında bir durum olsa kişisel husumete girer darpa girer. bu şekilde halkı kin ve düşmanlığa tahriğe girer hapis cezası olur.

hyır bir de bu tipleri biliyoruz 12 yaşında ama olsun diz kapağı görünüyor, tamam bacım ama ayak bileği görünüyor, tamam anam ama saçı açık diye azan adamlarla dolu ülke

Aydan Ramazan mazeret güzel, birde nasil olsa basimizdakiler yardimci olur hesabi ile diye düsündüm, dini önerek sürerek bana cok basit geldi, genede gercekler böylese önceden yazdigim gibi kendisi ozaman Oruc ayinda siddet uygulamakla nekadar dindar biri oldugunu göstermisdir.

Ben dememiştim zaten kardeşim. Ya annesi abartılı anlatmış ya da haberi yapanlar abartılı yapmış. Olay her ne kadar sinir bozucu olsa da en azından böyle bir şeyin yaşanmamış olmasına sevindim. Daha o noktaya gelmemişiz demek ki o da olumlu.

Yalnız bunun adı abartı değil, bildiğin bambaşka bir şey anlatmış veya haberi yapanlar öyle yazmış.

o. çocuğu birde utanmadan kızdan şikayetçi olmuş!!

DC01srGWsAAgYeK.jpg

Özürlü herif
baslıgı duzeltelım mını etek degıl mini sortmus..
Arkasından kalkan elemanlarda adama o.. cocugu dıyor :asd22:

Üst Alt