Ramazan'da Mini Etekliye Yumruklu Saldırı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ramazan'da Mini Etekliye Yumruklu Saldırı!

Çoğu yerde katılıyorum lakin parantez içindeki yere değinmeden edemeceğim. Kendinden gücsüz bir kadına el kaldıran adamdan herşeyi beklerim. Potansiyel suçludur gözümde. O yüzden kısasa kısas bence iyi birşey.

Ben şeriata da karşı değilim. FSM zamanı uygulanan kurandaki gerçek şeriatın gelmesini isteyenlerdenim. Kısasa kısas bence adil bir uygulama.

Ama günümüzdeki arap ülkeleri şeriatını istemem. O şeriat değil kılıfına uydurulmuş gerici yobaz yönetim biçimi.

Gerçek şeriat gelecek olsa önce yancı fetocuların kellesi gider. Onlarda gerçek şeriatı getiremez. Bu ülkenin rejimi çok boktan çok dandik bir sistemle değişecek. Bunu da göreceğiz malesef.

Bu bakis acisi tabi ki, bende memnun degilim yasalardan. Vergi kacirmak, bir insanin canini almaktan büyük suc ise, ozaman orada baska hesaplar vardir. Yasalar yumusak diye, burada arap asiretleri zaten kendi sistemlerini kurdular, kendi paralel mahkemelerini kuruyorlar imamlari ile, avrupanin göbeginde...

Simdiye kadar hayatimda bir kiza fiske bile atmadim. Yapmamda muhtemelen. Ancak bazi kizlar bunu son raddeye kadar kullanabileceklerini zannediyorlar, ve bazi erkekleri ciddi sekilde cileden cikarabiliyorlar. Bazi kelimler, bazi insanlar icin cinayet meselesidir, erkek söylese de kadin söylese fark etmiyor... Gözü dönen insanlar var. Kastim anneye küfürdür.
Bir erkek ile tartisip bu kelimeyi kullanan kizlar cok gördüm, ama genelde üzerlerine kar kaliyor, bazen ise ariza bir tipe denk geliyorlar.

Bana göre kuvvetli bir erkegin, zayif bir ekegi dövmesi de kallesce bir yaklasimdir. Ama "ben bayanim, bana zaten birsey yapamaz" kafasi ile hareket eden kizlara da her daim antipati duymusumdur.

birinin burnunu ve kaburgasini kirmak cok agir bir suc degil mi
almanlari anlamak guc

Genelde göz alti kacma ihtimali olan insanlara uyguluyorlar. Simdi sonuc anlamda bir kac bin avro tazminat ödeyecek diye, kimse yurt disina kacmayacagi icin, burada göz alti uygulanmiyor... Mahkeme karari ile zaten bir kac bin avro tazminat ödedi.

Normalde bunun 12 seneye kadar hapis cezasi var... Ama ilk sabikata birsey yapmiyorlar genelde.

Ama eger cinayet, yada büyük oranda vergi kacackiligi :)D) varsa, ve isin ucunda uzun süre hapis o vakit göz alti uygulaniyor...

Türkiye´de galiba biraz keyfi... Polisler iki ters bakani, "sunu bir alalim da, hafta sonunu bizim ile gecirsin" tarzinda hareket ediyor.

Ve ben sunu da not düseyim... Türkiye´de toplum asiri derecede bu tip negatif haberlere istekli, ve bunlardan beslenmeyi seviyor. Bu tip haberleri okuyup, sinirlenme, ve desarj ihtiyacini görüyorouz resmen. Medyada sürekli bunlari gözümüze gözümeze sokuyor, aramizda sinirleniyoruz, tartisiyoruz.

Almanya´da ise göremezsin, araman lazim. Her gün gazete okuyan bir insanim, türk olsun, alman olsun, ingiliz olsun. Haber takip etmeyi seviyorum, ve Simon und Focken´de zamaninda hic bilmeden, hic haberim dahi olmadan bir seri katili ile calistim. Ve bizim buralarda seri katili oldugunu dahi hic bilmiyordum. Yerel yerelinde zamaninda bir kac haber cikmis ancak kendisi ile ilgili...

Adam tam bir seri katili, teyyitli 4-5 insani vahsice öldürmüs, ve bunlar sadece bilinen cinayetleri. Parcalayip, firinda yaktigi kadinlar felan var...

Adam ofise her gün tertemiz, saatini, kravatini, giyerek geliyordu... Kahve makinesine birsey atsa, hepimiz orada gidecegiz, sonra cesetlerimize ne yapacagi muamma.

Kimse de tanimimiyordu, olay ortaya cikti disarida sigara icerken, polisler tanidi. Kendisini aldilar, ve sirkete kim oldugunu söylediler. Sonra isten kovuldu... Polisten mi kaciyordu, yoksa rapor ile serbest dolasabiliyor mu, bunu unuttum. Ismi de aklima gelmiyor su an.

Türkiye´de olsa haberlerde manset, oradan burada selfie ceken gencler, adam popstarlar gibi ünlü olurdu. Hemen reiz, meiz diyenler cikardi piyasaya.

Bu bakis acisi tabi ki, bende memnun degilim yasalardan. Vergi kacirmak, bir insanin canini almaktan büyük suc ise, ozaman orada baska hesaplar vardir. Yasalar yumusak diye, burada arap asiretleri zaten kendi sistemlerini kurdular, kendi paralel mahkemelerini kuruyorlar imamlari ile, avrupanin göbeginde...

Simdiye kadar hayatimda bir kiza fiske bile atmadim. Yapmamda muhtemelen. Ancak bazi kizlar bunu son raddeye kadar kullanabileceklerini zannediyorlar, ve bazi erkekleri ciddi sekilde cileden cikarabiliyorlar. Bazi kelimler, bazi insanlar icin cinayet meselesidir, erkek söylese de kadin söylese fark etmiyor... Gözü dönen insanlar var. Kastim anneye küfürdür.
Bir erkek ile tartisip bu kelimeyi kullanan kizlar cok gördüm, ama genelde üzerlerine kar kaliyor, bazen ise ariza bir tipe denk geliyorlar.

Bana göre kuvvetli bir erkegin, zayif bir ekegi dövmesi de kallesce bir yaklasimdir. Ama "ben bayanim, bana zaten birsey yapamaz" kafasi ile hareket eden kizlara da her daim antipati duymusumdur.

Sonuçta aynı şeyi savunuyoruz. Kendinden güçsüze şiddet uygulayan bizden değildir.

Bırak vurmayı sözle taciz eden hayvan dan beter insanları ve onların yaptıklarını normal karşılayan öküzlerin hepsine ciddi yaptırım uygulayacaksın. Hafif suç ağır suç ayrımının böyle savumasız kadınlara şiddet uygulayan sözde insanların hepsine ayrım yapmadan en ağır suçu vereceksin.

Saçma sapan bir hal aldı güzelim ülkem, insanlar dışarı çıkmaktan yanlış yapana tepki koymaktan korkar oldu.

Bu ülkeye Punisher lazım. Adaletin yetemediği günümüzde adalet olsun adaletsizliğe karşı dik dursun.

u8tr5mojpbnytvuyxlsp.jpg

İstanbul Pendik'te bir minibüste şort giydiği için saldırıya uğrayan üniversite öğrencisi Asena Melisa Sağlam, yaşadığı olayın şokunu atlatamadan bu kez de sosyal medyada tacizlerin hedefi oldu. Yaşananlara isyan eden Sağlam, "Yani destek olanlara teşekkür ediyorum da 'haberi görüp tanışmak istedim' diyenlere anlam veremiyorum! Destek mesajı atanların %90'ı erkek... Kafayı yedirttiler en sonunda" dedi. (Hürriyet)

Ülkede sorun çok ve bu sorunların %99'unun kaynağı yobaz-tarikat-şeriatçı zihniyettir.

Kızlık zarı, bakirelik, seks günah, el ele tutuşmak günah, oruç tutmazsan dışarıda yemek yiyemezsin, oruç tutmak zorundasın, cuma günü öğlen namaz kılıyorsan herkesin hakkını gasp edebilirsin mesela garaj girişine araba park edebilirsin, müslüman olmayan birini öldürmek sevap, müslüman olmayan biri öldü mü oh iyi olmuş, lgbt tarzı insanlara allah çarpar, dinen yasak, herkesi müslüman zannetme paranoyası veya herkesin dindar olmak zorunda olduğunu düşünme paranoyası gibi daha 100'lerce insanlık suçlarını hep yobaz-tarikat-şeriatçı zihniyet çıkardığı için suç oranlarında da patlama yaşanıyor.

Bu bir genelleme değildir, bizzat görünen köy kılavuz istemez olayıdır. Yıllarca FETÖ dedikleri örgütü beslerken, normal insanlar buna karşı çıktığında sus çarpılırsın Allah'sız diyenler, bugün FETÖ'ye ana avrat küfür ederken yine el altından 10'larca tarikatlara her türlü imkanları sağlıyorlar, ilerde de onlar sorun çıkaracak.

Devleti yönetenler son 5 yıldır çökmüşlerdir ve bu işi becerememeklerdedir, ancak demokrasinin de tıkandığı durumlar oluyor, maalesef hukuk ve adalet inancı olan bir vatandaş olarak sabredik beklemekten ve hukuk-adalet istemekten başka çaremiz yok.

Bu yürüme olayina da neden bukadar garip bu millet anlamadim, kontak kurmak, yürümek yasak ise, nasil tanisacak bir erkek karsi cinsi ile ?
Bu ülkenin ahmeti, mehmedi, vasfinin yasadigini mi yasasin illaki ?

Bu olaya sessiz kalan yarın öbür gün kız kardesine, ablasina sevgilisine karisina, anasina tecavüz etiklerinde vahlar etmesin. Orada olup ağzını burnunu kırmayan o sözde erkek müsveddeleri de ağır şerefsizdir.
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır diyen İslam halifesi Ali değil miydi?

Bunlar birbirine bakarak cesaret aliyorlar. 2 yıl icinde ayni vakalari 50'den fazla gördük. Bunu ilk yapani ibreti alem olsun diye en agir cezayi verselerdi bunların hiç biri olmazdi.

Evine hirsiz giriyor, polis hirsizi yakaliyor, savcilik sikayetci misin diyor. Lan şikayetçi olmasa hirsizi serbest mi birakacaksin?

Kiza tecavuz ediliyor, sapik takim elbiseyle mahmekeye cikiyor diye iyi hal indirimi veriliyor.

Vakıflarda el kadar erkek çocuklarına tecavüz ediliyor, sözde bakan olucak şerefsiz çıkıp bir kereden bir şey olmaz diyor.

Bunlarin bi şekilde önüne geçmek lazim. Yoksa hergun aynı vakalari görür, duyarız, üzülürüz.

Ve adım gibi eminim ki sosyal medyada bu kadar tepki olmasa serbest bırakılırdı. Sormak lazım bunları serbest bırakan savcıya kız kardeşine, anana veya karına bunları yapsalardı gene serbest mi bırakacaktın diye.

Bu soktuğumun ülkesinde adalet, hak, hukuk hiçbir şey kalmamış. Devir onların devri ama bunların hesabı birgün sorulacak.

Son düzenleme:
Güzel kardesim küfür etme, mübarek aylardayiz.

bu at kafası küfürden başka bir şey anlamıyorum dayıcım.
50 tane adam insan gibi uyarmış hala öküzlüğüne devam ediyor. inanma inan diyen yok. ama bütün insanları bir tutarak kötüleyemezsin. ben küfrettim diye şimdi müslümanlar küfürbaz da sayılmaz. nasıl ki bu gerizekalıysa ailesinin gerizekalı olduğu da sayılmaz.

Üst Alt