Ramazan'da Mini Etekliye Yumruklu Saldırı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ramazan'da Mini Etekliye Yumruklu Saldırı!

Bu ne idüğü belirsiz yaratık ile alakalı tekrardan yakalama kararı çıkmış. Yaptıkları yanlıştan dönmeleri için illa sosyal medyada tepki olması gerekiyor artık. Bunun en somut örneklerinden biri oldu.

Böyle teröristlerin sayısı git gide artıyor.

Kendi başlarına yaptıklarını da sanmıyorum.

İyice artmaya başladı bu tarz olaylar ve bunlar kasıtlı, bilinçli olarak yaptırılıyor.

Hangi istihbarat biriminden emir alıp yapıyorlar, ortaya çıkarılmalı.

herif kızı tekme tokat dövmekten değil vergi borcundan dolayı tekrar göz altına alınmış ne güzel ülke!!

Pendik minibüsünde şort giydiği için darp edilen genç kızla ilgili soruşturmada Başsavcılık serbest bırakılan saldırganın gözaltına alınması için talimat verdi. Melisa Sağlam'a saldıran Ercan K.'nın "Vergi usül kanununa muhalefet" sebebiyle tutuklanarak Metris Cezaevi'ne gönderildiği öğrenildi.

Üniversite öğrencisi Asena Melisa Sağlam, İstanbul Pendik'te bir minibüste şort giydiği için saldırıya uğramıştı. Yaşanan saldırının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından flaş gelişme yaşandı. Şort giydiği için minibüste darp edilen genç kızla ilgili soruşturmada Başsavcılık serbest bırakılan saldırganın gözaltına alınması için talimat verdi.

Başka suçtan cezaevinde

Pendik'te şort giydiği için saldırıya uğradığı öne sürülen üniversitesi öğrenicisini Melisa Sğlam'ı darp eden şüphelinin cezaevinde olduğu ortaya çıktı.

Şüpheli Ercan K.'nın "Vergi usül kanununa muhalefet" sebebiyle tutuklanarak Metris Cezaevi'ne gönderildiği öğrenildi.

Bakip bakip "bu keske bane verse ama vermez o.. " diye icinden gecirip tokat atan bir sapik iceriyor. Ramazana siginip bu yaptigini savunmasi asiri trajikomik.
Hayir bunu savunan zihniyete gore sokaktaki 10 kadin'dan 8ini dovmemiz gerekir. E buna karsilik nefis sadece erkeklere ozgu birsey degil birsey olmadigina gore kadınlar da 10 erkekten 3unu dovmesi gerekir.

Boyle mal bir ulkeyiz

buna ben de dahilim malesef. Ülkemizde insanlar "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" felsefesiyle yaşıyor. Kadına yanında dayak atılıyor ama izliyorlar. En az dayak atanlar kadar üzücü bu.

Arkadaş madem çok rahatsız oluyorsun,çok yobazım,iradem yok diyorsun; bakma, yolunu değiştir ya.

Bu yobazların hepsi korkak.

Tepkiler azalana kadar 3-5 defa gözaltına alıp serbest bırakırlar. Minibüste başörtülü kıza saldırdığı iddia edilen kadın, doğru düzgün görüntü olmamasına rağmen sadece iddialara dayanarak tutuklanmıştı.

Son düzenleme:
Bu tür olayları her geçen gün daha fazla göreceğiz çünkü ülkede adalet diye bir şey kalmadı. Yumruğu atan adam kendisine hak ettiği ceza verilemeyeceğini bildiği için atıyo yumruğu. Türkiye'nin geleceği maalesef çok kötü ve bizlerden sonraki kuşak daha da kötü olacak.

ASUS_T00J cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Muhtemelen şehir efsanesi ama çok hoş bir not. Rahmi Turan'ın yazısında görmüştüm ilk.

Londra'nın kenar mahallelerinde oturan lise öğrencisi genç kız, arkadaşına ders çalışmaya gitmişti. Gece yarısı evine dönerken, aydınlık ve kalabalık caddeden dolaşma yerine, iki ev arasındaki parkın içinden kestirme yapmak istedi. Park loş ve gecenin o saatinde bomboştu. Kız ağaçların arasında yürürken bir karaltı fırladı ve saldırdı. Kız çığlık çığlığa koşmaya başladı. Sesi duyanlar koştular. Kız evine döndü, saldırgan yakalandı. Geceyi karakolda geçirdi, ertesi gün mahkemeye çıktı. İngiliz Yargıç kararı açıkladı..
[FONT=pt_sansbold]"Yedi yıl, yedi gün hapis.."
[/FONT]
Adliye muhabirleri şaşırdılar. Adam kıza nerdeyse dokunamamıştı bile. Sadece korkutmuştu o kadar. Duruşma sonunda sordular..
"Ortada sadece hatta başlamamış denebilecek bir teşebbüs var. Yedi yıl, yedi gün fazla değil mi?."
Yargıç, hukuk tarihine geçen yanıtını verdi..
[FONT=pt_sansbold]"Genç kıza saldırma teşebbüsünün cezası yedi gün. Yedi yıl, İngiliz kızlarının gece yarısı loş ve boş parklarda dolaşma özgürlüğüne saldırının cezasıdır.." [/FONT]

Yalnız bunun adı abartı değil, bildiğin bambaşka bir şey anlatmış veya haberi yapanlar öyle yazmış.

Muhtemelen otobüslerde kamera olduklarindan haberdar degiller. Kiz disim felanda koptu diyor, ama adamin otururken elinin tersiyle attigi tokat cokta sert degil, yada adam asiri kuvvetli ki disini cikarmis o hareket ile. Sonra ikinci bir yumruk da yok, kizi itiyor yere, ve sonra kaciyor...

Muhtemelen daha yüksek tazminat koparmak icin...

Benim burada bir tandigim var, kendisi 100 kilo, jah gibi cocuk. Bir gün bir münakasa yasadi, bir kiz ona o.c dedi. O da burnunu ve kaburgasini kirdi. 1 gün göz alti bile yatmadi. Genelde Almanya´da da bir suc ilk defa islenince, sabika yoksa, göz alti yapilmiyor. Suc "yasalara göre" cok agir degilse eger.

Yani yobazliga felan karsisiniz, ama bu tip olaylarda insanlara vermek istediginiz cezalar avrupai demokratik degil, Seriat Ülkesi styler cezalar istiyorsunuz ? Kisasa kisas, yada kisastan bile kisas... (Kiza yumruga ölüm)

Benim burada bir tandigim var, kendisi 100 kilo, jah gibi cocuk. Bir gün bir münakasa yasadi, bir kiz ona o.c dedi. O da burnunu ve kaburgasini kirdi. 1 gün göz alti bile yatmadi. Genelde Almanya´da da bir suc ilk defa islenince, sabika yoksa, göz alti yapilmiyor. Suc "yasalara göre" cok agir degilse eger.

Yani yobazliga felan karsisiniz, ama bu tip olaylarda insanlara vermek istediginiz cezalar avrupai demokratik degil, Seriat Ülkesi styler cezalar istiyorsunuz ? Kisasa kisas, yada kisastan bile kisas... (Kiza yumruga ölüm)

Çoğu yerde katılıyorum lakin parantez içindeki yere değinmeden edemeceğim. Kendinden gücsüz bir kadına el kaldıran adamdan herşeyi beklerim. Potansiyel suçludur gözümde. O yüzden kısasa kısas bence iyi birşey.

Ben şeriata da karşı değilim. FSM zamanı uygulanan kurandaki gerçek şeriatın gelmesini isteyenlerdenim. Kısasa kısas bence adil bir uygulama.

Ama günümüzdeki arap ülkeleri şeriatını istemem. O şeriat değil kılıfına uydurulmuş gerici yobaz yönetim biçimi.

Gerçek şeriat gelecek olsa önce yancı fetocuların kellesi gider. Onlarda gerçek şeriatı getiremez. Bu ülkenin rejimi çok boktan çok dandik bir sistemle değişecek. Bunu da göreceğiz malesef.

maksat üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olunca herkes içindeki kurtları dışarı çıkarıyor.
merak edenler için islam'ın ilk emri "oku"dur.
ve okuyunca da ayetlerde " dinde zorlama yoktur" cümlesi karşınıza çıkıyor.
kötüler açısından asıl talihsizlik şu ki gerçeğin ortaya çıkmak ve öğrenmek isteyenler için asla yanıltmamak gibi huyu vardır.

birinin burnunu ve kaburgasini kirmak cok agir bir suc degil mi
almanlari anlamak guc

Üst Alt