Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

Cevap: Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

ben katilmiyorum

bir mahsuru yok

oynasinlar biz türküz ve avrupaliya karsi trabzona yardimci oluruz

ben de böyle düşünüyordum ama haketmiyorlar kesinlikle başka kapıya salak salak konuşuyorlar bende bu düşünce içerisindeydim ama yorumlarını görünce adamların çok sinirlendim biz forumda oynasınlar türk takımı diyorduk adamların yaptığına bak

ben katilmiyorum

bir mahsuru yok

oynasinlar biz türküz ve avrupaliya karsi trabzona yardimci oluruz
yav istanbulu sanki bu ülkenin sehri degilmiş gibi anlatan trabzonlu kılcıklar benim gözümde türk degiller. bunları kanı bozuk. kimse istanbula bizans diyemez.

"Stadı devlet yaptı stad devletin zaaaaaaaa xD"

geçin bunları boşverin. beyin gerek biraz devletin karşılığında ne aldığını görmek için.

Ben teşekkür bekliyordum taraftarlardan. Adamlar zaten devletin stadıydı da bilmem neydi diyor :D ulan iyilik yap kötülük bul

Okuyan adi gsliler. O stadi size devlet yapti, acilisinda da sizi rezil ettiler, yuzunuze yuzunuze vurdular. gsnin kurusu yok bu stadda diye defalarca soylediler. Daha ne gelip biseyler yaziyorsunuz anlamak mumkun degil...

Ama stadiniz sizin olsun, ben karsiyim bu pis heriflerin stadinda mac oynamamiza. Sanli formamizin onlarin evsahibi soyunma odasina asilmasi bile benim icimi acitir....

.

Okuyan adi gsliler. O stadi size devlet yapti, acilisinda da sizi rezil ettiler, yuzunuze yuzunuze vurdular. gsnin kurusu yok bu stadda diye defalarca soylediler. Daha ne gelip biseyler yaziyorsunuz anlamak mumkun degil...

Istanbul takimi taraftarlari foruma alinmiyor. Istedikleri kadar arkadasca olsalar da siliniyorlar. Kural boyle. Bize onlarla ayni havayi teneffus ettirmeyen forum yonetimine tesekkurlerimi sunuyorum.

Herkese merhaba.

Yorumları okudum ama bazı noktalarda kafam takıldı dayanamadım üye oldum. Kızmayın bana sadece haklı olarak rahatsızlığımı belirtip gideceğim.

Ben bir GS taraftarıyım İstanbul' da yaşıyorum. Ve bir Trabzonlu olarak Trabzonspor' un stadımızda maç yapacak olmasına çok sevindim gidip destek vereceğim kesinlikle. Ama şu konuda bazı yorumlardan rahatsız oldum nitekim benim gibi rahatsız olan bir çok arkadaşım var. Sürekli aynı şey söylenip duruyor bu stadı devlet yaptı Galatasaray' ın orada bir kuruş hakkı yok vs. gibi. Şuan Türkiye' de tapusu herhangi bir spor kulübünde olan bir stat söyleyebilir misiniz bana ? Bütün stadlar GSGM' ye aittir ve kulüpler bu stadları 49 yıllığına ve ya yıllık olarak belirli miktar karşılığında kiralar. Kiraladıktan sorna kullanım hakkı tamamen kulübe aittir resmi törenler milli maçlar vs gibi durumlar haricinde tamamen kulübün tasarrufundadır ne yapılıp yapılmayacağı. Bu durumda fenerin stadı da öyledir beşiktaşın stadı da öyledir herkesin stadı öyledir. Ali Sami Yen de zaten aynı şekilde 49 yıllığına kiralanmıştı zamanında ve 2013' te süresi doluyordu. Kaldıki nitekim şuan devlet Bursa ve Trabzona' da aynı şekilde stadlar yapıyor ve futbolun güzel ortamlarda oynanmasına katkı sağlıyor. O yüzden demem şudurki yapılan yorumlar gerçekten rahatsız edici ve memleketim insanına yakışmayacak cinsten. fenerli taraftarı anlarım ezeli rakiptir kıskanır çamur atmaya kalkar ama Trabzonlu kardeşlerime yakıştıramadım gerçekten. Tabi bazı kişiler yapıyor bu yorumları herkes için geçerli değil çok sevdiğim arkadaşlarım da vardır buraya üye olan. Ufak bir rahatsızlığımı dile getirmek istedim sadece kalabalık yapıp rahatsız ettiysem kusura bakmayın. Futbolun kardeşçe zevkini yaşamak dileğiyle kendinize iyi bakın. . .

Bunu yazan arkadasi forumdan atmislar. :eek:

Bu yazıyı yazdım...

Arkadaşlar merhaba.Ben de nickimden belli olduğu gibi Galatasaray taraftarıyım.Öncelikle Galatasaraylı rentaşımız kibarca yazmış olduğu mesaja sizlerin kabaca cevaplar vermeniz hiç hoş değil.Ben Karadeniz insanını hoşgörülü bilirdim ama gördüm ki hiçte öyle değilmişsiniz.Bizim gscimbom.com forumumuz başta olmak üzere hiçbir Galatasaray forumunda rakip takım taraftarlarına provokasyon yapmadığı sürece bu kadar kaba davranılmıyor.

Bir diğer konu ise stadımızı devletin yaptığı konusu.Arkadaşlar o stadı devlet bize ASY arazisi karşılığında yaptı.Bedavadan yapmadı kesinlikle.Ayrıca o yaptığı stadtan oldukça kar etti.Bir diğer renktaşımız da resmini paylaştı sizinle zaten.Ayrıca şu an size denizin üstünde yapılan stadı da devlet yapıyor üstelikte karşılığında bir şey almıyor bildiğim kadarıyla.O yüzden o stadı devlet yaptı,bizim vergimizle yapıldı o stad demeye hakkınız yok.Herkes babasının evi gibi oynayamaz orada.

O stadın size bir maçlık verilmesine ilk başta sıcak bakıyordum.Çünkü Trabzonspor camiasına bir sempatim vardı.Ayrıca ülke puanına yapacağınız katkı da önemliydi.Fakat yapmış olduğunuz yorumları forumumuzda gördükten sonra buna kesinlikle karşıyım.Zaten başkanınız da stadımız hakkında iyi olmayan açıklamalar yaptı.Sonra da Selçuk u aldıktan sonra Galatasaray ile ilişkilerimizi dondurduk dedi.Bu yüzden lütfen stadımızı istemeyin gidin olimpiyatta oynayın.Zamanında ASY bakımdayken biz de olimpiyatta oynadık hiçte sesimizi çıkarmadık.Ayrıca o zamanlar oranın yolları bataklık içindeydi.Ayrıca şehire çok uzaktı ve rüzgar vardı.Buna rağmen sesimizi çıkarmadık.Siz de gidin o rüzgarda napıyorsanız yapın.

Bu yanıtı aldım...:)

Tamam senin içinde koltuk kıracam söz ...

Yakinda taraftardan Servet saclarini kestirsin mail i bekliyorum.

Bir GS taraftari, gelen tepkileri asagiya editleyecegim bakalim neler cikacak :D

İyi de dostum o stad yapımından devlet inanılmaz para kaldırdı !

Çok nankör insanlarsınız biz forumda Trabzonspor ülkemizin takımı inşallah turu geçerler biz de desteğe gidelim diye konuşurken sizin şu yazdığınız şeylere bakın size herşey müstehak benfica dalga geçti sizinle iyi oldu şimdi sıra Atletico Bilbao'da javi martinez iker muniain LLorente koyacak size

Cevap1:

Lan serefsizler, biz benficayla oynadigimiz zamanlar siz ancak avrupa takimlariyla hazirlik maci yapiyorsunuz daha ne otuyorsun burda, komik seyler sizi... Hadi coplugune, bas git bakalim... Gecen sene iki kere koymustuk degil mi bunlara, acilari belli.

Cevap2.

Benfica dalga gecmis...

Trömsö'ye Karpaty'ye elenen hangi takimdi(!) acaba...

Yaziyi sonuna kadar okudumda ne yapalim yani adamlar hamsi kafali anlamiyor ki gerci

Onlarinda sucu yok bu ulkenin basbakani cikip galatasaray'in bes kurus parasi yok diyor fakat bir yandan da ali sami yen arazisini aliyor. Bunlar gibi hamsi kafalilarda sevgili ve pek muhterem basbakanimizin soylediklerine inaniyorlar. Ayni hamsiler fener sampiyon olduktan sonra basbakana cephe aliyor lakin secimlerde malum partiye oy atiyorlar. Hamsi iste ugrasmaya degmez. Bi ag atarsin 266173947729294 kilo hamsi aga takilir. acaba neden ? Hamsi.avi

Üst Alt