RG2017 Finali | Stanislas Wawrinka 0-3 Rafael Nadal | MS | Şampiyon Nadal! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RG2017 Finali | Stanislas Wawrinka 0-3 Rafael Nadal | MS | Şampiyon Nadal!

diz sakatlıkları olmasaydı şuan çok daha iyi noktada olacağı aşikar

toprakta daha iyisi var mı?

Tamam söz veriyorum Nadal ı senin hatırına eleştirmeyeceğim. Evet toprak efsanesi. Ama konuya yeni gelenler için bir kere daha hatırlatayım Nadal az önce wimbledon 2017 de elendi. 2011 den beridir çeyrek final görmedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anladım. O maçı hatırlıyorum Djokovic için kolay bir maçtı yanlış hatırlamıyorsam 1 set vermişti nole.

Aynı yıl Avustralya finali 6 saat sürmüştü ve bayağı iyiydi.

Nadal için iyi maç olduğunu demedim zaten Djokovic efsane oynamıştı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Cilici duydum ama hiç izlemedim, bir daha ki maçı ne zaman?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Çarşamba günü. Bugün Nadal ı yenen muller ile oynayacak. İşi zor ama bu sene iyi gidiyor. Yılın Sürprizi. Muller i geçerse bile karşıda çelik gibi murray gelme ihtimali var. Djokovic in de işi çok zor onun da karşısına federer çıkabilir. Tabi yarın çeyrek finale kalırsa.

Çarşamba günü. Bugün Nadal ı yenen muller ile oynayacak. İşi zor ama bu sene iyi gidiyor. Yılın Sürprizi. Muller i geçerse bile karşıda çelik gibi murray gelme ihtimali var. Djokovic in de işi çok zor onun da karşısına federer çıkabilir. Tabi yarın çeyrek finale kalırsa.

Teşekkürler renktaş, izleyelim bakalım, ben severim sürpriz tenisçileri ama Murray gerçekten çok zor, şans tanımayabilir.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Tamam söz veriyorum Nadal ı senin hatırına eleştirmeyeceğim. Evet toprak efsanesi. Ama konuya yeni gelenler için bir kere daha hatırlatayım Nadal az önce wimbledon 2017 de elendi. 2011 den beridir çeyrek final görmedi.

adam salt gücüyle oynayan birisi neredeyse. diz sakatlıkları olmasa tenis tarihine adını altın harflerle yazabilirdi

bu arada zemin farkları arasında ne gibi etmenler var, ilginç bir durum dogrusu..

Ayıp ediyorsun, biz Nadala o kadar sallıyormuyuz.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

başıma güneş geçti diye maçtan çekilen adamdan bahsediyoruz

kb ama hiç sewmiyom bu hıyarı

Boşver bence yeni bir final tahmini yapalım. Kenan Ünal

Ben Djokovic- cilic diyorum.

nadal yoksa, wimbledon17 bitmiştir benim için

djokovic olmasın da kim olursa olabilir

Üst Alt