Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Cevap: Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

vay be kıstasları sen belirliyorsun forumda yazmak için ne güzel olmuş buralar.Sen önce yazdıklarımızı oku idrak et de öyle gel burda mantıktan saçma sapan yorumlardan bahset.hala gelmiş rol yapmaya zorlayan durumdan bahsediyon.ben beşiktaşlılar sahaya birşey atmadı diyorum zaten doğru.eboue kendi kendine yerden yere atladım diyorum zaten konu başından sağol bizi uyardığın için.sen olmasan ben göremeyecektim eboue'nin beşiktaşlıların kendisine yabancı madde attığından dolayı rol yaptığını.

Oy oy oy beni şimdi derebeylilikle mi suçluyorsun ? Kıstas belirlediğim yok ne yazdığım yukarıda. Saçma sapan şeyler tartışan insanları görünce gelip bende yazıyorum. Sen soruma cevap ver. Sana ne neresini tuttuğundan ? Senin işin psikoloji ise onu yaz. Atılanı yazmak yerine bunun yanlışını söylemek yerine, maç öncesi oyuncuları döven sizhniyeti doğrulayacağınıza çıkın şunu söyleyin "neden atılıyor" atılan adam isterse takla atar. Tıpkı son pozisyonda Quaresma'nın kendini attığı gibi. Tıpkı Simao'nun yine son dklarda kendini bıraktığı arasındaki tek fark biri madur olmuş yerde madde yiyor diğeri çıkar için pislik yapıyor. Zurnanın son deliği bu tartışma ve oldukça komik.

2 laf söyleyince hemen despota bağlıyorsunuz özgürlük kısıtlıyor oluyoruz. Klavyenin önünde tutan mı var. Senin özgürlüğünde bir yere kadar unutma.

Bir üste ki yorumum da cevabim. Daha önce ki mesajlarim da da cevabim mevcut.

Bazen tartismalarin ortasina veya sonuna dogru denk gelindiginde, basini kacirdiginiz icin bu konu neden buraya gelmistir cözemiyorsunuz. Haliyle yanlis anlasilmamalar oluyor.

Nasil zevkler tartisilmiyorsa, bu da tartisilmaz gibi. Bazilarina göre dogru, bazilarian göre yanlis.

Zevk-renk değil Murat buradaki konu. Etik kurallar konuşulacaksa biz niye o maça çıkıyoruz derim bende. Buradaki konu yerdeki adama şişeler çakmaklar yağıyor yok efenim sırtına gelmişmiş yüzünü tutmuşmuş. Bu klasik futbolcu hareketidir. Bileğine bas baldırını tutar. Gözüne sokmak için birilerinin. Ama durduk yere atar haklısın.

Anladım. Adam ölmeliydi diyorsunuz ?

Anlamamissin.

Rıdvan gitsin tur atsın arkadaşım.

Ahlaktan ve terbiyeden bahsedecek en son insanlardan biri, -helede şike olaylarından sonra- fanatik fenerbahçeli bir yorumcu bozuntusudur.

https://www.gscimbom.com/forum/gsci...-yabanci-madde-atilmasi-bjk-g_saray-maci.html

Bir insan bu videoyu izleyip, sadece işine gelen 10 saniye için ahlak bekçiliği yapacaksa o zaten leştir.

Ben bu videoyu izlediğim zaman beşiktaş taraftarından başka ahlaksız göremiyorum. Birde maç sonra ne mal olduğu belli olan ridvan gibiler..

Benim icin konu Ridvan veya baska biri degil. Bu yorumu ister Obama yapar ister Ridvan yapar. Kim oldugu beni ilgilendirmez.

Ridvan dedi diye nedir yani, hayir haksiz mi diyim. Hala anlamiyorsunuz sanirim. Ridvan`i falan savunmuyoruz burda. :)

Benim görüs acima göre de herif dogru demis - o cümleyi..

Okadar olayin icinde Eboue`yi cimbizla cikarip da yorumlamis derseniz, katilirim. O da ayri konu zaten.

Birde maç sonra ne mal olduğu belli olan ridvan gibiler..

Su cümleni tam anliyamadim. Rica etsem, biraz daha acarmisin?

Rıdvan Dilmen gerçekten ''objektif''(!);

1 hafta önce;

''Emre ve Volkan bunları hak etmiyor, kötü futboldan hariç daha kötü şeyler var onlarda taraftarlar'' Yani burada futbolcuları savunuyor.

Bugün;

''Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim, şık olmuyor demek bile hafif kalır vs...'' Burada da taraftarı savunmaya almış, futbolcuya sallıyor.

Alın size ''objektif''(!) yorumcu.

Sen gelip de bana atılanı yazmak yerine neden orasını tuttuğunu soruyorsun ya ben söyleyeyim sana onları.beşiktaşlıların yaptığını göz ardı ettiğimiz mi var aç bi bak yazdılarımıza.bodoslama dalıyorsunuz konuya ondan sonra gelip konuşuyorsunuz.atılan yabancı maddelerden bahsetmediğimi nerde gördün de gelmiş hala aynı şeyleri tekrarlıyorsun anlamıyorum.eğer ben beşiktaşıların sadece yaptığını söyleyip eboue'nin yaptığını söylemezsem nerede kalacak benim objektifliğim.eboue'nin yaptığında vahim bir durum yok sadece yapmaması gerektiğini düşündüğüm için dile getirdim.yapmasını istemezdim evet bu kadar net.beşiktaşlıların yaptıklarını zaten herkes gördü.defalarca yazdık beşiktaşlı pisliklerin yaptıklarını ama görünmüyor o yazdıklarımız tabi.çuvaldızı başkasına batırırken birşey yok da iğneyi kendimize batırınca mı suçlu oluyoruz anlamadım ki.

Zevk-renk değil Murat buradaki konu. Etik kurallar konuşulacaksa biz niye o maça çıkıyoruz derim bende. Buradaki konu yerdeki adama şişeler çakmaklar yağıyor yok efenim sırtına gelmişmiş yüzünü tutmuşmuş. Bu klasik futbolcu hareketidir. Bileğine bas baldırını tutar. Gözüne sokmak için birilerinin. Ama durduk yere atar haklısın.

Ha iste, benim icin konu sadece bu. Kimin neyin nasil yorumladigi degil.

Benim icin yanlis bir hareket. Ben yakistirmam, ahlaksiz derim gördügüm anda da. Bu kadar yani. Katilmiyabilirsin, ama sana ne diyemezsin. :)

Gündem bu adamın ağzına bakıyorsa..

Ciddiye almamak gerekir.

Sen gelip de bana atılanı yazmak yerine neden orasını tuttuğunu soruyorsun ya ben söyleyeyim sana onları.beşiktaşlıların yaptığını göz ardı ettiğimiz mi var aç bi bak yazdılarımıza.bodoslama dalıyorsunuz konuya ondan sonra gelip konuşuyorsunuz.atılan yabancı maddelerden bahsetmediğimi nerde gördün de gelmiş hala aynı şeyleri tekrarlıyorsun anlamıyorum.eğer ben beşiktaşıların sadece yaptığını söyleyip eboue'nin yaptığını söylemezsem nerede kalacak benim objektifliğim.eboue'nin yaptığında vahim bir durum yok sadece yapmaması gerektiğini düşündüğüm için dile getirdim.yapmasını istemezdim evet bu kadar net.beşiktaşlıların yaptıklarını zaten herkes gördü.defalarca yazdık beşiktaşlı pisliklerin yaptıklarını ama görünmüyor o yazdıklarımız tabi.çuvaldızı başkasına batırırken birşey yok da iğneyi kendimize batırınca mı suçlu oluyoruz anlamadım ki.

Baktım. YAzmışsın. Ama ne hikmetse gidip bu konuya yazmışsın birde yetmemiş "ben tasvip etmiyorum. Ayıpladım falan" neyi ayıplıyorsun yahu ? Ne yaptı adam ? Kabasını tutsaydı hak verip buraya yazar mıydın ? Asıl eleştirelere despotluk yapan sensin. Ohhh aman sen yaz biri sana cevap verince işine gelmeyince "sen belirliyorsun" , "yazma özgürlüğü var" falan... Yok arkadaşım elbette özgürsün. Ama kendi sınırlarında. Benim sınırlarıma girersen dur bir dakika derim. Sende benim Talim Terbiye Kurumum değilsin. İster bodoslama dalarım isterse selam eder öyle girerim konuya. Tavır koyduğun olay zurna var ya ? Onun son deliği.

Ha iste, benim icin konu sadece bu. Kimin neyin nasil yorumladigi degil.

Benim icin yanlis bir hareket. Ben yakistirmam, ahlaksiz derim gördügüm anda da. Bu kadar yani. Katilmiyabilirsin, ama sana ne diyemezsin. :)

Derim. Senin takıldığın olay gereksiz bir olay. Bu olay basit bir durum olsa evet bende utanırım. Hep beraber utanırız. Cımbızla seçip burada uzattığınız konu oldukça gülünç ve anlamsız. Bu arada Eboue'ye edilen ırkçı tezahurattanda bahsedin ahlaksızlıktır değil mi o da ? Ama Eboue siyah dersen gülerim :)

bodoslama dalınca görmüyorsun işte bazı şeyleri daha iyi açıklaması mı var bunun.benim mesajlarımın tamamını okumadan ön yargıyla davranıyorsun bana karşı.daha önceki mesajlarda bahsetmişim ben bu konulardan ve zurnanın son deliği olup olmaması önemli değil.önemli olan o konudaki her şeyi dile getirmek.sen belki sevmeyebilirsin ama ben onu gördüm onu da yazmak istedim olay bu kadar basit.ben tasvip etmemem seni yada başkasını ırgalamaz belki ama bunları yazamayacaksam ne işim var forumda.kendi fikrimi burada belirtemeyeceksem niye geldim buraya.sana göre ayıp olan şey bana göre ayıp olmayabilir bana göre olan da sana göre olmayabilir.ben eboue'nin yaptığını yakışıksız buldum.ha hak veririm yaptığına ama doğru değildi sonuçta.

bu sinsi fanatik rıdvana tepki vermek gerekirken biz anca birbirimizle tartışırız.

Derim. Senin takıldığın olay gereksiz bir olay. Bu olay basit bir durum olsa evet bende utanırım. Hep beraber utanırız. Cımbızla seçip burada uzattığınız konu oldukça gülünç ve anlamsız. Bu arada Eboue'ye edilen ırkçı tezahurattanda bahsedin ahlaksızlıktır değil mi o da ? Ama Eboue siyah dersen gülerim :)

Ben takilmadim, sizler bana takildiniz :). Bence Ridvan`in kurdugu "O" cümle dogru dedim. Benim olayim, yorumum bu konuya bu idi. Ayrica ben uzatmiyorum.

Hala da aynisini diyorum. Görüs acisidir. Benim görüsüm böyle. Senin görüs acin farkli.

Cimbizla secip dedigin sey, konu basligi. Ben ne yapmisim, konu`ya yorumumu yapmisim. Sen diyorsun ki sana ne.

Daha önce dediklerimin cogunu tekrarlamak zorunda kaliyorum ki hic hosnut degilim bu durumdan. Bu yüzden de pek fazla birsey yazmaya gerek duymuyorum artik. 2. sayfadan itibaren bütün yorumlarimdan konuyla ilgili cevaplarimi bulabilirsin, sorularin varsa eger. :)

yorumcuyum diye geçinen bu arkadaşın futbolculuk döneminde penaltı kazanmak uğruna kendisini yere atı omuzunu çıkarttığında utanacak kadar adammıydı acaba diye sormak geliyo insanın içinden iğne kendine çuvaldız başkasına senin futbolculuğunda aldığın bedava penaltılarıda biliyoruz....

Eboue maçı tv'den bir daha izler ve "I'm so sorry because i'm negro" der...

Üst Alt