Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

abi akşam harbiden canlı yayına bağlanıp rıdvan whattafuck are you talkin about demek istedim.fatih terim'e avrupa da şöyle oynamalı böyle oynamalı diyo vay arkadaş agadhkdahfkadghfadhdagjakdgıau RIDVAN LAN gagkhaklhgadkhakghadkgakghadkjfa

iki maç üst üste TT Arena da 6 puan yaparsak grubun favorisi oluruz.

bknz: Efsane olacak topic.

2015'de foruma üye olacak arkadaşlarımız bile rahat rahat dalga geçebilir.

Arkadaşlar takım olarak gaza gelmemeliyiz. İlk hedef braga sonrasını zamanı gelince konuşuruz.

Aslında demek istedigi sey mantıklı ama ezik oldugu icin komplekse girip adam gibi degil ezik gibi söylemiş

Beyler sonuçtan önce Galatasaray' ın futbol mantalitesinin Avrupa maçlarında da aynı olması ve sahaya yenmek için çıkması önemli olandır. Siz Barca' nın, Real Madrid' in, Man Utd' ın yatıp 1 puan alırmıyız ya da kontradan bir gol bulup ta 3 puanı alırmıyız diye sahaya çıktığını gördünüz mü? Madem bir hedefimiz var ve bu hedef Dünyanın en iyi 10 takımı arasında olmak ise bu şekilde oynayacağız. 0 puan falan umurumda olmaz benim. Yeterki rakibi futbolumuzla yerin dibine sokalım.

Ayrıca rıdvan kim ki bu futbolu eleştiriyor. Kendisinin baskılı oynamalıyız geriye çekilmeden oyunumuz kabul ettirmeliyiz dediği bir sürü konuşmasını bulabiliriz. Herkesin de söylediği gibi Galatasaray üst tura çıkınca bunlar iyice g.t olacaklar. Günden güne fener ile aramızdaki fark açılıyor.

icerdeki 2 mac üst üste,braga ve cluj u yenersek rahat rahat cıkarız gruptan

%100 futbolda, Rıdvan Dilmen de, Güntekin Onay da, aklı başında herhangibir Galatasaray taraftarı için bitmiştir. Bu herifler eyyamcı, çok objektifiz havalarında alttan alttan fener yandaşlığı yapan, samimiyetsiz adamlar. %100 futbolu 2 sene önce neredeyse her hafta seyrederdim. Geçen sene 3-4 haftada bir seyrettim ve her seyrettiğimde daha da tiksindim. Bu sene reklam aralarında bakıp hacivat ve karagöz seyreder gibi gülüyorum.

Siz hala bu programı seyrediyor musunuz? Eğer öyleyse, seyretmeyin, reytingleri düştükçe itin uygun bir yerinde konuşlansınlar.

Dün izledim bu programı, burada yansıtılmış olan negatif hiç bir şeyi görmedim. Hatta Rıdvan ve Güntekin baya baya övdü Galatasaray'ı. Türkiye'de taktik analiz yapan tek futbol yorumcusu olduğu için izlerim.

Ridvan fanatik bir Fenerli,ciddiye almamak gerekir,asil serefsiz Rasim Kütahyali gibi adamlardir,bu Rasime forumda reis diyen,hatta avatarina resmini koyanlar var,Demirören ve basbakan bu süreci cok iyi yönetti diyen bir yagcidir Rasim Ozan Kütahyali,bunun gibi adamlara reis diyenlerin,resmini avatarina koyanlarin Galatasarayliligindan süphe ederim.

Hani sike yapildiği mahkemece ispatlaninca Ridvan yorumculuğu, Aykutta hocaliği birakiyordu. Madem o kadar yürek yoktu, keske ilk basta atip tutmasalardi.

CLye gelince, CLde her zaman acik oynayan takimlar dezavantajldir. Bizim takimimiz önde basarak, riskli bir yapida oynamasina ragmen, United gibi bir takim karsisinda, topa onlardan fazla sahip oldu, kac tane pozisyon bulduk, 3top direkten döndü, 2 penalti verilmedi. Bunlari United karsisinda yapiyorsu. Cluj, Braga gibi takimlar Unitedin bu kadar pozisyon verdiği Galatasaray karsisinda dayanacaklar mi?

Gelelim diğer yöne, Aykut Kocamanda, risksiz oynadi. Her zaman savunmayi düsündü. Fener Spartaki eledi mi? Elendi. Fener Vasluiye bile eleniyordu, adamlar en iyi adamini satmis, penaltiyi kacirana kadar macta varlardi, penaltiyi atsalar, hersey olabilirdi.

Ridvan merak etmesin, biz bu gruptan cikariz.

images

:sad007::mad:

Bu adama bizler prim vermeye devam ettikçe kızmaya hakkımız yok adam bize sövse yine izliyoruz, izledikçe adam en iyi futbol yorumcusu oluyor, duayen kabul ediliyor, akıllı adam ama şeytan lakabını hakediyor arada gazı veriyor, bizde yutuyoruz yani alan razı satan razı.

----

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

Meali :

" Galatasaray , Fenerin itibarını kurtarmak ve önüne geçmemek adına ŞL de sıfır çekmeliki heryerini yaladığım başkanım azizim zor duruma düşmesin. Bende bu işten ekmek yemeğe devam edeyim"

Ne de olsa Beyin bedava...

[video=youtube;u_FwV2Oc3Bc]https://www.youtube.com/watch?v=u_FwV2Oc3Bc[/video]

Beyler bu topic 5 Aralık'a kadar hep en üstte kalsın. O gün geldiğinde puan tablosunu ntvspora göndeririz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt