Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

Rıdvan'ı seyretmedim ama şayet bu minvalde bir yorum yapmışsa altına imzamı atarım. Galatasaray takımının savunma anlayışı çok sakat. Her an kart görmeye ve penaltı yapmaya meyilli. Manchester maçında 2 penaltı yapıldı biri verildi. Dün pekala Dany'nin hareketine penaltı verilir, Selçuk da 2.yarı atılırdı. Galatasaray her maç oyunu rakip yarı sahada oynamaya mecbur. Çünkü top rakibe geçtiğinde takım halinde topun arkasına geçip rakibi karşılayamıyorlar. İlerideki adamlar da geriye yardım etmiyorlar. Yani takımda hamallar ve kaçak dövüşenler var. Biraz top yapan ve organize hücum eden her takım Galatasaray'a karşı çuvalla pozisyon bulur. Dünkü Akhisar şu ana kadar seyrettiğim takımlar arasında en kötüsüydü. Ama ilk gole kadar özellikle bi 5-10 dakika topa hükmedip Galatasaray yarı sahasında cirit attılar.

hangi 2 penalti? rafaelin kuğu gibi düsüsümü? yoksa valencianin elmanderin önünden baliklama atlayisimi? dany dün topa vurmus merkde söyledi kameralardada mevcut.

akhisarin bir tane bile pozisyonu yok, manchester 5 tane pozisyon yapti kendi evinde ya hemen sallayin..

su ezik fenerli medyasina kanip gelip buraya yorum yazmayin...

savunma anlayışında eksiklikler olabilir doğaldır ama cluj ve braga'dan puan alamamak nedir. şl grubu olabilir fakat cluj braga galatasaray ile karşılaştırılamaz braga defansif yönden çok kötü cluj şl de olabilir fakat bursa kasımpaşa ts ... gibi birçok süper lig takımından çok çok daha zayıf vasat romanya liginde bile kötü durumdalar

sonuç olarak çok çok kötü oynarız şanssızlıklar vb. olaylar olur gruptan çıkamayabiliriz ama yedeklerler çıksak bile puan alamamamız imkansız

galatasaray bu yıl süperligden düşer demekten bir farkı yok

Galatasaray denk gelir 15 puanla grup lideri olarak da çıkabilir ama denk gelir puan da alamayabilir. Braga ve Cluj, kadro kalitesi olarak Galatasaray'dan aşağı takımlar. Ama futbol realitesi güçlü takıma değil doğru oynayan takıma şans tanıyor. Galatasaray Şamp. Ligi'nde her maç Manu deplasmanında girdiğinden de fazla pozisyona girer ama rakip topa sahip olduğunda Galatasaray takımı saha içinde nasıl pozisyon alınacağını ve rakibi nasıl karşılayacağını hala bilmiyor. Şamp.Ligi acımasızdır hatayı affetmez. Bu handikaplar Galatasaray'ı hiç ummadığı bir sonla yüz yüze getirebilir. Biz şimdiden uyarımızı yapalım da zaten testi kırıldıktan sonra yol gösteren çok olur.

hangi 2 penalti? rafaelin kuğu gibi düsüsümü? yoksa valencianin elmanderin önünden baliklama atlayisimi? dany dün topa vurmus merkde söyledi kameralardada mevcut.

akhisarin bir tane bile pozisyonu yok, manchester 5 tane pozisyon yapti kendi evinde ya hemen sallayin..

su ezik fenerli medyasina kanip gelip buraya yorum yazmayin...

Ben olayın penaltı-hakem kısmına girmeden teknik yorum yapıyorum. Diyorum ki Galatasaraylı futbolcular hamle zamanlamasını yapamıyorlar. Çoğu pozisyonda rakipten önce davranamıyorlar. Bu çok riskli bir durum, faul, penaltı ve kart olayları baş ağrıtabilir.

Ben olayın penaltı-hakem kısmına girmeden teknik yorum yapıyorum. Diyorum ki Galatasaraylı futbolcular hamle zamanlamasını yapamıyorlar. Çoğu pozisyonda rakipten önce davranamıyorlar. Bu çok riskli bir durum, faul, penaltı ve kart olayları baş ağrıtabilir.

bende sana diyorumki aslinda bu her takimda var, ama medya sana sirf bunu gösterdigi icin sen sadece Galatasarayli futbolcular yapiyormus gibi algiliyorsun...

her macta serefsizler bizim pozisyonlari didik didik ediyorlar. ama öbürlerinde hic göstermiyorlar bile...

Galatasaray denk gelir 15 puanla grup lideri olarak da çıkabilir ama denk gelir puan da alamayabilir. Braga ve Cluj, kadro kalitesi olarak Galatasaray'dan aşağı takımlar. Ama futbol realitesi güçlü takıma değil doğru oynayan takıma şans tanıyor. Galatasaray Şamp. Ligi'nde her maç Manu deplasmanında girdiğinden de fazla pozisyona girer ama rakip topa sahip olduğunda Galatasaray takımı saha içinde nasıl pozisyon alınacağını ve rakibi nasıl karşılayacağını hala bilmiyor. Şamp.Ligi acımasızdır hatayı affetmez. Bu handikaplar Galatasaray'ı hiç ummadığı bir sonla yüz yüze getirebilir. Biz şimdiden uyarımızı yapalım da zaten testi kırıldıktan sonra yol gösteren çok olur.

melo hamit form tutunca braga ve cluj kolay kolay pozisyona giremez 3 5 pozisyon'a girdiler diyelim pek kaliteli olmayan hücum hattıyla rahat gol atamazlar tabi futbol her sonuca açık ama çok düşük bir oran bursa manu gibi ofansif takımlarla oynadığımız maçları göz önüne alırsak aslında çok pozisyon da vermiyoruz :)

dünde gördüm ki tek vuruş adamı lazım bize , ayağı sıcak adam yani , rıdvan kendi işine baksın bence kaldıramadı herhalde Galatasaray ın bu kadar yükseltilmesine

dün zaten söyle sesi kisik kisik bir dedi Galatasarayla öbür takimlarin bas etmesi zor :lol: ezik

Fenerbahce bu maclarda cok atak futbol oynadiydi galiba?

Bence tam olarak dedigi bu degildir. Dediyse de programin ismi hemen %100 fb olarak degistirilmeli.

Diger tum spor programlari her takimdan bir yorumcu olmasina ozen gosterirken sadece bu programda 2 tane en fanatiginden fbli kendileri calip kendileri oynuyorlar.

Bu yuzden ben izlemiyorum, size tavsiyem siz de izlemeyin.

ilk 3 puanımızı alalım buraya geleceğim ve seni anacağım Rıdvancığım.

Öncelikle Biz kim ? :D Ahmet Çakar foruma üyelik almışta haberimiz mi yok ?

Onun haricinde dediğine kısmen katılınabilir.Oynayan takımlar arasında güç farkı açısından bariz bir fark yoksa doğru oynayan genelde istediğini alır gider.

Ama Galatasaray oynadığı oyun gereği daha zorunu deneyerek kendi oyununu insiyatif alarak rakibi kim olursa dikte ettirme peşinde.Arada ki fark bu.

Braga ve Cluj gibi oyunda aktif olmak yerine daha fırsat kollayan pozisyonda takımlar için bu belki daha uygun bir formasyon olabilir.Ama Galatasaray aklındakini sahaya yansıtırsa zaten 90 dakikanın en az %65'inde topu ayağında veya kontrolünde tutan bir anlayış ile oynama arzusunda.

Yani savunmada pozisyon alma konusunda eksik diyebileceğimiz Dany ve tecrübe konusunda eksiği olan Semih'e çok fazla iş düşmeyecek gibi MUFC maçları dışında.Sonuç olarak doğru 0 puan da veya çok düşük bir puan da , veya 15 olmasa da 12-13 puan da toplayabilecek gücümüz var.

SON OLARAK EN BAŞTA DEDİĞİMİZİ BİR DE SON da SÖYLEYELİM O DA ŞUDUR Kİ, AKHİSAR MAÇIN DA VERİLMEDİĞİNİ İDDİA ETTİĞİNİZ PENALTI VE SELÇUK'UN ATILMASI İLE ilgili bullshit'i de BAŞLIKLA ALAKASIZ BİR ŞEKİLDE YAZDIĞINIZA GÖRE A.ÇAKAR, ve tarz olarak Erman style yorumlarınız ile

kariyer hedefleriniz arasında futbol yorumculuğu da var mıdır ,yoksa yeni bir Gökmen aforizması peşindemisiniz sanal ortamlarda:eek:

hersey olasilik dahilinde gruptan cikamayiz, lider cikariz yada avrupa ligine devam ederiz ama 0 cekmek imkansiz bence sizin basardiginizi biz basaramayiz ridvan kusura bakma

Valla ne bu adamı takarım,ne de nontv spor u izleyip prim yaptırırım..Mis gibi trt spor duruyo size de tavsiyem böyle şeytanların çıktığı kanalları izleyip prim vermemeniz...

bu yüzyılda hala böyle adamlar yorumculuk yapıyor yzık.

Bu heriften gram haz etmem.Ligin bence en fanatik yorumcusu ama bende izledim programı .Belki kaçırmış olabilirim ama duymadım sıfır çekebilir dediğini.Demişse arzusunu dile getirmiştir.

Evet spor bu sıfır çekebiliriz ama asla Fenerbahçe gibi karaktersiz ve korkak futbol oynamayız. Her maç Manchester United'a karşı olduğu gibi izleyen futbolseverlerin ve rakibin saygısını kazanır, çatır çatır topumuzu oynarız. Korkarsan 1000 kere ölürsün korkmazsan 1 kere. Biz kendimize güveniyoruz Rıdvan efendi anladın mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt