Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

bu baslik efsane olacak, nezaman fenerliler böyle konussa seviniyorum yemin ederim

images

Rdvan Dilmen: Galatasaray puan almayabilir

şöyle bir video buldum 4 dakikalık. bir de 1-2 yerde okudum bu konuyla ilgili. olayın çarpıtıldığını, sözlerin cımbızla çekildiğini düşünüyorum. full program olsa gerçekten ne dediğini öğrenme fırsatımız olurdu.

ayıya sormuşlar armutlar bu sene nasıl olacak diye. ayı iri olacak, sulu olacak, tatlı olacak demiş. nereden biliyosun demişler. benim canım öyle çekiyor demiş.

199953_10150196232603312_676055_n.jpg

Anlıyoruz seni rıdvan bu zekayla fazla yaşamazsın .

Biz doğru futbolu oynuyoruz.Günümüz futbolunda bu şekilde oynayarak başarılı olunabilir.Ha belki 1-2 sene başarı getiremessin.Sonra harikalar yaratır takım.Bakın Barca'yı aynı bizim gibi bir dönemden geçtiler.Şimdi ise dünyanın en iyi klubü.

Defansif sıkıcı bir futbolla 3-4 puan toplamak yerine, ofansif,rakibi bunaltan bir futbolla alınan 0 puanı tercih ederim.

Çağlar Can: "Galatasaray grubu lider tamamlayabilir"

Sözleri çarpıtılmış bence. Galatasaray, Manchester'a yakın bir takım da diyor konuşmasında. Çok pozisyon verdi ama çok da pozisyon buldu diyor. Yanlış mı söylemiş, gayet doğru. Rıdvan'ın da dediği gibi Selçuk ve Melo tam kapasite oynamaya başladıkça verdiğimiz pozisyonlar da azalacaktır. Ancak, oyun felsefemiz kesinlikle değişmemeli.

Yapıcı eleştiriler zarar vermez bize, bu kadar üstüne gitmeyin adamın. Şike konusunda gidin, yorumculuğu bırakacağım deyip geri vitese takan bir dönek olduğu için eleştirin ama bu söylediklerinde yanlış bir şey yok.

Dün maçta Melo'nun pozisyonunda kırmızı kart ve penaltı diyen yalaka'dan ne beklenir ki.. Gel braga geL..

Rıdvan'ı seyretmedim ama şayet bu minvalde bir yorum yapmışsa altına imzamı atarım. Galatasaray takımının savunma anlayışı çok sakat. Her an kart görmeye ve penaltı yapmaya meyilli. Manchester maçında 2 penaltı yapıldı biri verildi. Dün pekala Dany'nin hareketine penaltı verilir, Selçuk da 2.yarı atılırdı. Galatasaray her maç oyunu rakip yarı sahada oynamaya mecbur. Çünkü top rakibe geçtiğinde takım halinde topun arkasına geçip rakibi karşılayamıyorlar. İlerideki adamlar da geriye yardım etmiyorlar. Yani takımda hamallar ve kaçak dövüşenler var. Biraz top yapan ve organize hücum eden her takım Galatasaray'a karşı çuvalla pozisyon bulur. Dünkü Akhisar şu ana kadar seyrettiğim takımlar arasında en kötüsüydü. Ama ilk gole kadar özellikle bi 5-10 dakika topa hükmedip Galatasaray yarı sahasında cirit attılar.

Şu futbolla sıfır çeksek bile gurur duyarım. Çekmeyiz ayrı mevzu :D

Rıdvan'ı seyretmedim ama şayet bu minvalde bir yorum yapmışsa altına imzamı atarım. Galatasaray takımının savunma anlayışı çok sakat. Her an kart görmeye ve penaltı yapmaya meyilli. Manchester maçında 2 penaltı yapıldı biri verildi. Dün pekala Dany'nin hareketine penaltı verilir, Selçuk da 2.yarı atılırdı. Galatasaray her maç oyunu rakip yarı sahada oynamaya mecbur. Çünkü top rakibe geçtiğinde takım halinde topun arkasına geçip rakibi karşılayamıyorlar. İlerideki adamlar da geriye yardım etmiyorlar. Yani takımda hamallar ve kaçak dövüşenler var. Biraz top yapan ve organize hücum eden her takım Galatasaray'a karşı çuvalla pozisyon bulur. Dünkü Akhisar şu ana kadar seyrettiğim takımlar arasında en kötüsüydü. Ama ilk gole kadar özellikle bi 5-10 dakika topa hükmedip Galatasaray yarı sahasında cirit attılar.

savunma anlayışında eksiklikler olabilir doğaldır ama cluj ve braga'dan puan alamamak nedir. şl grubu olabilir fakat cluj braga galatasaray ile karşılaştırılamaz braga defansif yönden çok kötü cluj şl de olabilir fakat bursa kasımpaşa ts ... gibi birçok süper lig takımından çok çok daha zayıf vasat romanya liginde bile kötü durumdalar

sonuç olarak çok çok kötü oynarız şanssızlıklar vb. olaylar olur gruptan çıkamayabiliriz ama yedeklerler çıksak bile puan alamamamız imkansız

galatasaray bu yıl süperligden düşer demekten bir farkı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt