Roberto Mancini - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mancini sadece hoca olarak değil, kişilik ve karakter olarak da Galatasaray'a yakışıyordu hatta belki hocalığından fazla. Aristokrat ve modern bir tipti, Galatasaray gibi yani bir bütün olarak bakınca yüz olarak Terim'den çok yakışıyordu bence kulübe, gerçi tribunculer arabesk tipler olduğu için direk kendinden görmeyip bu yüzden karşı cephe aldılar böyle bir ortamda hiçte fena iş çıkarmadı ama yetersizdi tabii de şimdi oyunu geçtim, bir duruştan bile çok uzak olduğumuz için insanlar en ufak iyi hatıraları olduğu kişilere sarılması çok normal keza Avrupa'da muhtemelen en son rezil olmadığımız sezon kendisi varken, sonrasında şamar oğlanı olmuşken çok normal iyi anılması şu şartlarda ki kötü anılması içinde bir neden yok efendi gibi bırakıp gitti. Yaptığı transferlerin Burdisso, murdissi maliyeti totalde bir Diagne etmez muhtemelen, almadığı tazminata sayılabilir bu ülkeye gelen kaç yabancı tazminatını almadan gitmiştir, başka örneği var mı acaba? Başarısız oldu ligde, bedel olarak da efendi gibi ayrıldı onu bunu suçlamadan.

kendisi iyi midir kötü müdür bilmem.
ama tek şey biliyorum. o son juventus maçında takımın başında fatih terim olsaydı bizim yerimize juventus cl'ye devam ederdi.
aksini iddia eden futbol bilmiyordur. öğrensin.

hepsini iyi futbolcular ile ve yönetimi ısrarı ile aldığı futbolcular sayesinde kazandı.
kendisi iki kez kadro kurdu ikisinide batırdı.
yatsın kalksın o iyi futbolculara dua etsin. boş zamanlarında da okan buruktan td eğtimi almalı.
11/12 kadrosunu sen kurdun herhalde sıfırdan? Ya da 96'daki takımı genç milli takımlardan beri tanıdığın adamları falan da sen getirmiş olmalısın.

kendisi iyi midir kötü müdür bilmem.
ama tek şey biliyorum. o son juventus maçında takımın başında fatih terim olsaydı bizim yerimize juventus cl'ye devam ederdi.
aksini iddia eden futbol bilmiyordur. öğrensin.

mancini hocamızı seviyoruz lakin son juve maçını şansa kazandığımızı kabul edelim.

ama ilk maçı ayrı yere koyarım. kalitesini ortaya koymuştu o maçta.

hepsini iyi futbolcular ile ve yönetimi ısrarı ile aldığı futbolcular sayesinde kazandı.
kendisi iki kez kadro kurdu ikisinide batırdı.
yatsın kalksın o iyi futbolculara dua etsin. boş zamanlarında da okan buruktan td eğtimi almalı.
He... kötü futbolcular ile bu tür başarı kazanan hocalar kaynıyor futbol tarihindeki zaten.

Herhalde İyi futbolcular ile başardı bunu yahu. Guardiola... Klopp... Alex Fergusonlar sanki Servet çetinler ile başarılı oldu veya oluyor.

Ayrıca 2011 takımını zaten bu arada Aysal kurdu demi... :)

Kendisi bile güler buna herhalde.

Çok eskilerden sadece kadınlarımız İtalyan erkeklerini çekici bulurdu.

Ben severdim kendisini gerçi, orası ayrı konu
Valla bu sözün bana ise anlatmak istediğim çok açık marka ve bir bütün olarak süreci açıkladım gayet anlamak istemezsen yapacak bir şey yok ama hemcinslerime karşı bir beğeni beslemiyorum kaldı ki hemcinslerinin taşşaklarını öpmek isteyen biri olarak bu konuda yorumda bulunman, talihsizlik olmuş ne diyelim. Bana da değilse yinede burada dursun ek bilgi olarak.

Futboldan ne kadar anladığın belli :tbr:
evet. fatih terimi be
He... kötü futbolcular ile bu tür başarı kazanan hocalar kaynıyor futbol tarihindeki zaten.

Herhalde İyi futbolcular ile başardı bunu yahu. Guardiola... Klopp... Alex Fergusonlar sanki Servet çetinler ile başarılı oldu veya oluyor.

Ayrıca 2011 takımını zaten bu arada Aysal kurdu demi... :)

Kendisi bile güler buna herhalde.
philippe Clement....

Valla bu sözün bana ise anlatmak istediğim çok açık marka ve bir bütün olarak süreci açıkladım gayet anlamak istemezsen yapacak bir şey yok ama hemcinslerime karşı bir beğeni beslemiyorum kaldı ki hemcinslerinin taşşaklarını öpmek isteyen biri olarak bu konuda yorumda bulunman, talihsizlik olmuş ne diyelim. Bana da değilse yinede burada dursun ek bilgi olarak.

bu yorumu cidden hatırlıyor muydun yoksa öyle denk mi geldi reis

Üst Alt