Roberto Mancini - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu mudur yani sorun? Hani cidden komiksiniz. Hayatta da en ufak şeyi bu kadar ciddiye alıyorsanız işiniz zor, söyleyeyim.
Ne aynen biz şampiyonluk bekliyorduk bu sene nasıl olduysan adamlar 6 attı. Okuduğunu anlama kapasitesine eriştiğinde yani florya evimiz terim babamiz modundan çıktığında tekrar yazılarını ciddiye alacağım söz.
S.liginde 2.tur yaptıran ligde 2. olmanı sağlayan adama gelince bok atalim, son 20 yılın en verimli transfer sezonu ve en ayni anda oyun olarak en kotu sezonunu geçiren takimin hocasına gelince o onu mu dedi bunu mu kıstas alıyoruz, ama 8 sampiyonluk.

Argümanlara karşı görüşün yoksa açık açık bu konuda konusmayacagim de cekil kenara

##Hemen bir portekizli hoca##

Ne aynen biz şampiyonluk bekliyorduk bu sene nasıl olduysan adamlar 6 attı. Okuduğunu anlama kapasitesine eriştiğinde yani florya evimiz terim babamiz modundan çıktığında tekrar yazılarını ciddiye alacağım söz.
S.liginde 2.tur yaptıran ligde 2. olmanı sağlayan adama gelince bok atalim, son 20 yılın en verimli transfer sezonu ve en ayni anda oyun olarak en kotu sezonunu geçiren takimin hocasına gelince o onu mu dedi bunu mu kıstas alıyoruz, ama 8 sampiyonluk.

Argümanlara karşı görüşün yoksa açık açık bu konuda konusmayacagim de cekil kenara

##Hemen bir portekizli hoca##

Ligde ikinci olmak başarı kıstası değildir. Gruptan çıkarması başarılı olsa da şans faktörü de vardı. Son olarak biz Mancini'yi kovmadık, kendi istifa etti. Yabancı sınırı beşe düşmüştü ve kulüp olarak istediği transfer bütçesini sağlayamıyorduk. Kısaca kendisi bu ortamda çalışmak istemedi, saygı duyarım. Ligde son iki sezonu şampiyon bitirmiş bir teknik direktörü Avrupa'da başarısız olarak görsem de ligde başarısız olarak görmüyorum.

Yahu amma abarttiniz. Zaten Terim gidene kadar 6 macta 3 beraberlik almistik. Sonra Terim gidince olusan kargasada cok puan kaybettik ve Burak da bocalayinca ligi iplemedik. Keske o donem mesajlarimi bulabilseydim. O yaz super kupada feneri yendigimiz zaman bu sene sampiyon olamayiz demistim. Zaten sonrasi lige de kotu baslamistik.

Başarısız olduğu aşikar bir teknik direktörü sırf İtalyan olması ve City'i çalıştırmış olması sebebiyle başarılı şekilde lanse etmeniz saçmalığın daniskasıdır.

Bence tek elle tutulur basarisi Juve maclari.Kupa yaninda Super Lig olunca guzel oluyor.Ligi kaybetmisken kupayi cok basari sayamam.

Ayrica gecen sezon 69 puan toplayan Terim'den memnun degilken 65 toplayan adami niye ovuyoruz?
Eleştirilerin çıkış noktası topladığımız puan değil sonuçta şu an. Birde bizdeki performansları üzerinden Mancini ve Terim karşılaştırması yapmak baya saçma zaten yapan varsa yapmasın.

Bunları belirttikten sonra Mancini'nin bizde çok da başarısız olmadığını ve kendisini sevdiğimi belirtmek isterim.

Yahu amma abarttiniz. Zaten Terim gidene kadar 6 macta 3 beraberlik almistik. Sonra Terim gidince olusan kargasada cok puan kaybettik ve Burak da bocalayinca ligi iplemedik. Keske o donem mesajlarimi bulabilseydim. O yaz super kupada feneri yendigimiz zaman bu sene sampiyon olamayiz demistim. Zaten sonrasi lige de kotu baslamistik.

Hoca takımın başında kalsaydı kesinlikle şampiyon olurduk.Başka bi ihtimal yoktu. Ş.liginde o gruptan çıkamazdık ama.

Terim konusuna yazamıyorum ama helal olsun sana :tbr:

Hoca takımın başında kalsaydı kesinlikle şampiyon olurduk.Başka bi ihtimal yoktu. Ş.liginde o gruptan çıkamazdık ama.
Valla o zamanki icerideki ve disaridaki hava hic de sampiyon olacagiz gibi degildi ama kalmasi konusunda herkes hakli. En azindan Mayis ayina kadar idare etmeliydik ama o ayrilik trenine Terim dahil herkes binmisti.

Üst Alt