# Robinho - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Robinho

Cevap: Cim Bom Çıldırdı Robinho'yu İstiyor

Öncelikle söyleyim bu haber palavra.Amk gazetesinin de fotomaç ve fanatikten bir farkı yok.

Robinho 'ya gelince ben o adamı hiç sevmem zaten fiyatı da çok.

tarihimizde hiç pahalı transfer yapmadık biz arkadaşlar jardel geldi oda sponsor uzan filandı galiba GALATASARAY tarihinde böle bi transfer yok 30 yıldır her sene haber çıkar bir kez gördünüzmü 15 12 16 17 m oyuncu aldığımız yada yıllık ücreti 5 - 6- 7 m olan bi adam gören duyan varsa isim yazsın bende bileyim..

Hahahahaha :D

Robinho'ya burun kıvıranlar var :D :D

PES'de veya FİFA'da iyi değildir kesin :asd:

Bize uyum sağlar mı acaba deseler anlarım.

Sonuçta Messi bile gelse belki bize alışamayacak.

Alışmak yada alışamamak ayrı ama iyi topçuyu beğenmemek ayrı bir olay...

Kanat transferi yeri geldiğinde rotasyon olarak da kullanılabilecek bir oyuncu olacak gibi duruyor. (Son dakika Burak transferi olmazsa) Çünkü hali hazırda 5 yabancı var zaten. -Melo konusunda sorun olacağını düşünmüyorum- (Muslera, Eboue, Tomas, Melo, Elmander)

Bunların hiçbiri 11'den çıkacak oyuncular değiller. Belki Tomas olabilir ama onun yedeği de Dany.

Doğal olarak, kanat transferleri için düşünülen isimler de bu bağlamda değerlendirilir. Haberde tiraj kokusu var bariz.

Şu adamı ilahlaştıranlara inat diyorum ki inşallah gelir.Makyajı akıp maça çıkmadığında,canı sıkıldığı zaman uçağa atlayıp Brezilya'ya gittiğinde,Fatih Hoca oyundan aldığı zaman formayı yere attığında,canı oynamak istemeyince sahada ruh gibi gezindiğinde bu yazdıklarınızı iyi hatırlayın.Bu adamın Türkiye'yi umursayacağını,Galatasaray'ı benimseyeceğini düşünenler için sadece keşke siz haklı olsanız ve ben haksız olsam da ben kapak yesem diyorum.Ama olmayacağını da biliyorum.

Bu adamı istemeyenlerle kafa bulmayı biliyorsunuz ama en azından neden istemediğimizi de bir zahmet okuyun.

bence konu begenmek begenmemek degil , konu adam gelince birseyler oyniyacakmi oynamiyacakmi olmali.

O mantıkla hiç bir futbolcuyu alamazsın.

Robinho bu. Gittiği hiç bir takımda yedek kalmayan ve İtalya gibi zor ligde bile kendini kanıtlamış bir adam.

Düşündüğünüz şeye bakın.

Zaten Robinho fln gelmez. Almamız imkansız.

2'sinde de gayet iyi :D

Ama istememelerinin mantığını ben de anlamadım.

Futbol takimina katki veremeyeceginden istemiyorum. Dahasi varmi?

Gecen yaz neden Ronaldinho transferine karsi ciktiysam , Robinho icin de ayni nedenlere karsi cikiyorum.

HerkesIn sizinle ayni fikre sahip olacak diye bir kaidesi yok.

Yine tekrarliyorum bize istenilen katkiyi vermez.

Şu adamı ilahlaştıranlara inat diyorum ki inşallah gelir.Makyajı akıp maça çıkmadığında,canı sıkıldığı zaman uçağa atlayıp Brezilya'ya gittiğinde,Fatih Hoca oyundan aldığı zaman formayı yere attığında,canı oynamak istemeyince sahada ruh gibi gezindiğinde bu yazdıklarınızı iyi hatırlayın.Bu adamın Türkiye'yi umursayacağını,Galatasaray'ı benimseyeceğini düşünenler için sadece keşke siz haklı olsanız ve ben haksız olsam da ben kapak yesem diyorum.Ama olmayacağını da biliyorum.

Bu adamı istemeyenlerle kafa bulmayı biliyorsunuz ama en azından neden istemediğimizi de bir zahmet okuyun.

Sen ujfaluji transferinde ne düşünüyordun? merak ettim

Üst Alt