# Robinho - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Robinho

Cevap: Cim Bom Çıldırdı Robinho'yu İstiyor

Eğer Pino - Culio - Stancu - Baros - Riera 4'üde gidecekse gelsin. Ama önce bu çöplerden kurtulmalıyız. Robinho kaliteli topcu ama bejeke gibi olmaya gerek yok bir Robinho için.

Şu adamı ilahlaştıranlara inat diyorum ki inşallah gelir.Makyajı akıp maça çıkmadığında,canı sıkıldığı zaman uçağa atlayıp Brezilya'ya gittiğinde,Fatih Hoca oyundan aldığı zaman formayı yere attığında,canı oynamak istemeyince sahada ruh gibi gezindiğinde bu yazdıklarınızı iyi hatırlayın.Bu adamın Türkiye'yi umursayacağını,Galatasaray'ı benimseyeceğini düşünenler için sadece keşke siz haklı olsanız ve ben haksız olsam da ben kapak yesem diyorum.Ama olmayacağını da biliyorum.

Bu adamı istemeyenlerle kafa bulmayı biliyorsunuz ama en azından neden istemediğimizi de bir zahmet okuyun.

Yasananlardan ders alamiyorz. Almamaya israr ediyoruz.

2014'te 30 yaşında olacak bu arkadaş için son bir hedef var.

oda 30 yaşındayken 2014 dünya kupasında yer alabilmek. Bunun için ben performansını zorlayacağını düşünüyorum.

2 sene kral gibi top oynar.

Robinhonun çok iyi bir futbolcu olduğu gerçeğini kimse unutamaz.

Milanda neler yaptığına bakın. İtalyada takır takır oynadı.

Heeeee bize gelirde tutmaz ona bişey demem. Zaten karakteri bozuk bir adamsa Fatih Terim adamı almaz merak etme . Bknz: Ronaldinho...

Kısaca kimse için olumlu veya olumsuz ön yargılı olmayalım. Ben futbolcuyu sarı kırmızı forma altında izlemden olumsuz yorum yapılmamasına inanıyorum...

Kaldıki bu adam Robinho ve onun kalitesinde adamlarsa.

Robinhonun çok iyi bir futbolcu olduğu gerçeğini kimse unutamaz.

Milanda neler yaptığına bakın. İtalyada takır takır oynadı.

Heeeee bize gelirde tutmaz ona bişey demem. Zaten karakteri bozuk bir adamsa Fatih Terim adamı almaz merak etme . Bknz: Ronaldinho...

Kısaca kimse için olumlu veya olumsuz ön yargılı olmayalım. Ben futbolcuyu sarı kırmızı forma altında izlemden olumsuz yorum yapılmamasına inanıyorum...

Kaldıki bu adam Robinho ve onun kalitesinde adamlarsa.

Peki,saygı duyuyorum.

Haa bu arada Barış ÖZBEK + Mustafa SARP + Ali TURAn vs.. yere forma atmıyordu. Kııçını yırtıp top oynamaya çalışıyordu.

Ama Serçe marka araba maksimum 120 yapar.

Ama biz porche marka arabadan bahsediyoruz. Yolda tutarsan her kesi gıptayla izler...

Haa bu arada Barış ÖZBEK + Mustafa SARP + Ali TURAn vs.. yere forma atmıyordu. Kııçını yırtıp top oynamaya çalışıyordu.

Ama Serçe marka araba maksimum 120 yapar.

Ama biz porche marka arabadan bahsediyoruz. Yolda tutarsan her kesi gıptayla izler...

Buna katılmıyorum.O adamların aldıkları paraların bir sınırı var,beklentilerin bir sınırı vardı.Robinho geldiği zaman millet resmen tapınır o adama.Beklentiler inanılmaz yüksek olur.O adamın hayalkırıklığı diğerlerine hiç benzemez.

Buna katılmıyorum.O adamların aldıkları paraların bir sınırı var,beklentilerin bir sınırı vardı.Robinho geldiği zaman millet resmen tapınır o adama.Beklentiler inanılmaz yüksek olur.O adamın hayalkırıklığı diğerlerine hiç benzemez.

Mustafa SARPlarla CL maçlarına çıkınca yenilmek dışında bir umudunuz olmaz.

Robinho ve o tarz bir kaç oyuncu takımınzda yer alırsa umudunuz olur.

İyi futbol iyi futbolcular ile oynanır.

Biz öyle bir millet olduk ki - Drogbaları + Robinhoları vs oyuncuları beğenmiyoruz.

Ama ikimizinde ortak isteği GALATASARAYIMIZIN başarısıdır.

Mustafa SARPlarla CL maçlarına çıkınca yenilmek dışında bir umudunuz olmaz.

Robinho ve o tarz bir kaç oyuncu takımınzda yer alırsa umudunuz olur.

İyi futbol iyi futbolcular ile oynanır.

Biz öyle bir millet olduk ki - Drogbaları + Robinhoları vs oyuncuları beğenmiyoruz.

Ama ikimizinde ortak isteği GALATASARAYIMIZIN başarısıdır.

Yok abi sen beni yanlış anladın.Ben Robinho tarzı yıldız transferlerine kesinlikle karşı değilim,aksine öyle adamların varlığına ihtiyaç duyduğumuzu düşünüyorum.

Ama bu tip transferler arasından Robinho'nun çok büyük bir hata olacağını düşünüyorum.Mesela Drogba demişsin ya ben daha geçen sene Şubat ayında bile çıldırıyordum keşke gelse ve futbolcu görsek diye.

Yani Robinho ayarında bir transfer yapılacaksa eğer ben mesela (adları geçtiği için söylüyorum) Lisandro Lopez'i, Zarate'yi hatta Ba'yı ve Suarez'i bin defa Robinho'ya yeğlerim.

Yok abi sen beni yanlış anladın.Ben Robinho tarzı yıldız transferlerine kesinlikle karşı değilim,aksine öyle adamların varlığına ihtiyaç duyduğumuzu düşünüyorum.

Ama bu tip transferler arasından Robinho'nun çok büyük bir hata olacağını düşünüyorum.Mesela Drogba demişsin ya ben daha geçen sene Şubat ayında bile çıldırıyordum keşke gelse ve futbolcu görsek diye.

Yani Robinho ayarında bir transfer yapılacaksa eğer ben mesela (adları geçtiği için söylüyorum) Lisandro Lopez'i, Zarate'yi hatta Ba'yı ve Suarez'i bin defa Robinho'ya yeğlerim.

Haa iş Robinhomu Lisandra LOpez mi Zarete yemi gelirse.

O zaman ben Lopez+Zarate gelsin isterim. Ama Robinhoyada hayor demem :)

Real Madride geldiginde fazla tutmaz geri gonderirler demistim öylede oldu.

Ingiltereye gitti ayni sekil gonderildi.

Bizede gelse ayni sekil dikis tutturamaz. Cünkü abartildigi kadar yetenekli degil.

Mutevazi olalim benzema gelse benim icin iyidir

Real Madride geldiginde fazla tutmaz geri gonderirler demistim öylede oldu.

Ingiltereye gitti ayni sekil gonderildi.

Bizede gelse ayni sekil dikis tutturamaz. Cünkü abartildigi kadar yetenekli degil.

Mutevazi olalim benzema gelse benim icin iyidir

robinhonun yeteniginde sorun bulup benzamayımı istiyon.

Üst Alt