Sağlık ekibinin işine son verilsin - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık ekibinin işine son verilsin

Cevap: Sağlık ekibinin işine son verilsin

Adamlar Ayağı krılan DEvied ve Özer'i 2-3 ay da oynatıyorlar.

Bizde ise Uğur ve Baros a 2-3 aylık bişi diyorlar adamlar 1 yıl yok.

Kewell ve SAbri 2-3 hafta dediler 3 ayı geçti.

Emre Belözoğlu gibi müzmin sakat adamı düzelttiler. 2 ay dediler 2 hafta sonra adam oynadı. Es Es maçında.

Bu sağlık ekibi baştan sona kovumalıdır.

Emin ERgen ve Ekibi hemen göreve gelmelidir.

Ligimizde kasap çok diyoruz. O kasaplardan daha beter bir sağlık ekibimiz var. Yanlış teşhis, tetkik ve uygulamalarla futbolcularımızı futboldan soğutuyorlar. Dönme sürelerini uzatıyorlar.

Bu sağlık ekibi nasıl hala görevinin başında anlayamıyorum. Ya sanılanın aksine suçsuzlar ki pek sanmıyorum ya da bir yerden torpilliler.

Sabri ve Hakan ne zaman dönecek sağlık ekibi? Adamların bacaklarımı kırıldı, Sabri neden 2 aydır yok?

Abi ne hikmetse giden gelmiyor.Bu sağlık ekibinin başındaki insan fenerli mi? bu kadarda olmaz ki!!!!!

hakan balta düzeldi sıra sabri ve barosta

büyük ihtimal sabri bu hafta takımla çalışmalara başlar

Sağlık ekibi ile alakası yok olayın. Yine medyanın gazlaması bu işler. Futbolcuda ve sakatlığın düzeyinde bitiyor olay. Baroş'un uzun sürmesi olayıda kendi tercihi.

Sağlık ekibi ile alakası yok olayın. Yine medyanın gazlaması bu işler. Futbolcuda ve sakatlığın düzeyinde bitiyor olay. Baroş'un uzun sürmesi olayıda kendi tercihi.

Serkan, Alparslan... Futbolcular diyor, "Sağlık ekibi sakatlığımızı iyileştiremedi, Almanya'da tedavi olduk." diye.

Uğur keza aynı şekilde Almanya'da tedavi oldu da iyileşti. Sakatlğının bu kadar uzun sürmesinin sebebi sağlık ekibidir.

Kewell kendi başına mı karar verdi sakat sakat antrenamana çıkmayı? Kimsenin gelmedi mi aklına bir kontrolden geçirmek?

Eğer bir futbolcu sahaya çıkmasına günler kala Almanya'da doktora görünür ve bizim sağlık ekibinin bütün karşı çıkmalarına karşın ameliyat olursa ve 2 ay daha sahalara dönemezse bu işte bir hata vardır. Senelerdir 10 sakatla ligi götürmeye çalışan bir takımda sağlık ekibini savunmanın bir mantığı olamaz. Kesinlikle tüm yaptıkları yanlıştır ve bütün suç onlarındır demiyorum ama en azından görünen odur ki futbolcuların ekibe olan güvenleri kalmamıştır. Kendimize soralım güvenmediğimiz doktora karıyerimizi emanet eder tadavi olur muyuz? Eğer cevap hayır ise bu ekibin görevde kalmasına pek anlam veremiyorum.

B.Munchen'den Wolfhart'ı opsiyonlu olarak kirayalım :)

Saka bir yana, tıp bilgim yok ama Linde'nin sakatlıgı bizden once var olan bir sakatlıkmış. Adnan Öztürk 2 yıldan beri her yerde soylerdi bunu. Zaten Everton taraftar forumlarına girin sorun, Linde hakkındaki goruslerini, Everton'da sık sık sakatlanmış. Mr bile cektirmedigi dedikodusunu kim yaymışsa sağlam yaymış. Menajeri baglamış olmasın :)

baros kewell sabri vs. bu oyuncularınız bir sakatlandı daha dönemedi geriye. Eğer sorun sağlık ekibindiyse bu biran önce çözmeniz gereken bir sorun bence. çünkü böyle devam edicekse hangi oyuncuyu getirdiğinizin anlamıda kalmıyor.

sorun sağlık ekibinde olsaydı çoktan kapının önüne koyarlardı

Haldun Üstünel düşünmüyo mudur ben o kadar uğraşmış Jo yu getirişim bunlar sakatlığını uzatır diye

Luganoya 2 hafta dediler,adam 6 gün geçmeden lille maçında oynuyacak bizim adamlara 2 hafta dedindimi en az 2 ay uzuyor.:mad::mad:

Üst Alt