Sağlık ekibinin işine son verilsin - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık ekibinin işine son verilsin

Cevap: Sağlık ekibinin işine son verilsin

Tamamda sen yanlış biliyorsun işleyiş şöyledir...

İlk önce Kulüp doktorları gerek görürse sporcuyu acıbadem hastanesine gönderip,orda kontrollerini yaptırır bunlar sadece teknoloji düzeyinde bilgi türünden şeylerdir,örneğin film çektirilir...Sonra o bilgiler ışığında kulüp doktorları bir yorum yaparak tanı kor ve nasıl tedavi edileceğine karar verir...Yani burda asıl işlev kulüp doktorlarınındır,acıbadem sadece bilgi verir...Yani bunu herhangi bir hastanede yapabilir,acıbademin burda bir önemi yok,işlevi sadece anlattıklarımdan ibaret...

Bence ikimizin söylediği bir noktada yarım. Şöyle olabilir; Futbolcunun ağrısı olduğu bölgeyi başta kulüp doktorları inceler eğer ağrı önemli bölgelerde ve önemli bir sakatlığı işaret ediyorsa hastane de tetkikleri yapılır, ameliyat gerekiyorsa ameliyatı hastane de yapılır. Bilakis ufak bir sakatlıksa kulüp doktorlarının kontrolünde tedavi edilir. Tabi bu tedavi ameliyat vs. gibi büyük çaplı operasyonlarla değil, ağrıyan bölgeleri rahatlatacak tedavi yöntemleri uygulanır.

Yaptığımız şeyin yanlış olduğunu düşünüyorsan genel bir yorum yap konu hakkında benden alıntı yapıp bana cevap yazma,çünkü bu durumda benden alıntı yaptığın için kabul edersinki cevap vermem gibi bir durum ortaya çıkıyor...Ayrıca orda anlattıklarımı örneklendirdim neden böyle düşündüğümü örneklerle anlattım,bunlar tesadüf olamaz dedim,ama siz 657 ye tabi bir söylemle hani belge dediniz,en azından buna getirdiniz,yani böyle bir konuda konuşmak için belgemi lazım,zaten belge varsa bunları tartışmakmı lazım,bir düşünün bakalım...

Yaptığımız şeyin yanlış olduğunu düşünüyorsan genel bir yorum yap konu hakkında benden alıntı yapıp bana cevap yazma,çünkü bu durumda benden alıntı yaptığın için kabul edersinki cevap vermem gibi bir durum ortaya çıkıyor...Ayrıca orda anlattıklarımı örneklendirdim neden böyle düşündüğümü örneklerle anlattım,bunlar tesadüf olamaz dedim,ama siz 657 ye tabi bir söylemle hani belge dediniz,en azından buna getirdiniz,yani böyle bir konuda konuşmak için belgemi lazım,zaten belge varsa bunları tartışmakmı lazım,bir düşünün bakalım...

Senden alıntı yapmayı tercih ettim,sanada ters gelmiş olacak ki cevap yazdın.Bunda garip bir durum yok bana kalırsa,insan gibi tartışmak koşuluyla.

Örnekleriniz bana göre deli saçmasından başka birşey değil.Belge falan ne alaka,öyle birşey diyen olmadı,sadece nereden biliyorsun ki dedim.Sanırım klüp içinde bir bağlantın yok yada doktor falan da değilsindir heralde.

Transfer ,maç hakkındaki yorumlar falan neyse de sağlık ekibinin yetersizliği tartışmaları çok komik oluyor.

Sakat olan Kewell in o antremanda olmaması gerekiyordu.Baros'a platin takılması gerekiyordu.Emre gungor arkadasımızın sag adalesı ıle sol adalesındekı kuvvet farkı gıderılmesı gerekıyordu.

Senden alıntı yapmayı tercih ettim,sanada ters gelmiş olacak ki cevap yazdın.Bunda garip bir durum yok bana kalırsa,insan gibi tartışmak koşuluyla.

Örnekleriniz bana göre deli saçmasından başka birşey değil.Belge falan ne alaka,öyle birşey diyen olmadı,sadece nereden biliyorsun ki dedim.Sanırım klüp içinde bir bağlantın yok yada doktor falan da değilsindir heralde.

Transfer ,maç hakkındaki yorumlar falan neyse de sağlık ekibinin yetersizliği tartışmaları çok komik oluyor.

Uzattın biraz,son defa söyleyeyim ne hakkında yorum yapacağımı nasıl yapacağımı ben bilirim,eğer olumsuz bir durum varsa şikayet et,yoksa lütfen sus,çünkü seviyesizlik yapmaya başladın...İnsan gibi tartışmak cümlesi ve birinin görüşüne deli saçması demek,ne kadar tezat değilmi...Haddini bilmezliğin lüzumu yok...

Uzattın biraz,son defa söyleyeyim ne hakkında yorum yapacağımı nasıl yapacağımı ben bilirim,eğer olumsuz bir durum varsa şikayet et,yoksa lütfen sus,çünkü seviyesizlik yapmaya başladın...

Ben senin yorum yapmamana karışmıyorum zaten,sadece benim görüşüme ters geldiği için seviyeli! tartışmak istedim,bunda garip bir durum yok.Seviyesizlik yaptığım da yok.

Aklınca bana laf atıyor benimde onu adam yerine koyup cevap vereceğimi düşünüyor,bu başlıktaki 3. girişimi bu...Sizle alakası yok...

Ya Devrim sana zaten gereginden fazla tahammul etmis senin bos ve sacma fikirlerine benim sana girisim falan yapmama gerek yok ki agzinin payini aldin zaten

Beyin lopunu kullanamayan insan,boş otobüste ayakta giden insan,seni adam yerine koyup cevap vermiyorum diyorum yüzsüzlük yapıp hala bana laf atıyorsun,tamam avam birisi olduğunu biliyorum,adam olmadığını biliyorum,hiç değilse biraz gururlu biri gibi davran adam beni iplemiyor neden ona laf atıyorum,de kendine...

Ne yani her laf attığında Hayri canım git annen ilgilensin senlemi diyeyim...Bunu istiyorsan bundan sonra sana bu şefkatle yaklaşayım,ama ben senle yetişkin birisiymişsin gibi konuştum daha önce, ben seni adam yerine koymuyorum sende beni koyma bana cevap yazma dedim ama yok işte ya algılayamıyorsun yada kızgın ergen dönemini geçemedin...Gerçi bu kızgın ergen durumuda değil 0-7 yaş arasındaki çocukların yaptığı dikkat çekmek için ikide bir araya girme sendromu...Birdaha söyleyeyim belki bu sefer anlarsın Hayri seni adam yerine koymuyorum,ondan sana cevap yazmıyorum,sende gururlu onurlu yetişkin bir insan gibi davran bana laf atma,cevap yazma...

Saçmalık Jo'yu nasıl listeye eklemişler yuh ulan :asd:

Jo Alves, Jo’yu kurban haline getirende Sağlık Kurulundan gelen açıklama. Açıklamada darbeye bağlı sakatlık diyor ve en az 3 hafta oynayamayacak deniliyor. Peki, sorun ne? Darbeye bağlı da kırık mı? Çatlak mı? Yırtık mı? Vs. vs. Neden tarih belirtilemiyor?

Bence saglık ekibini istifaya çagırmak çok komik.Saglık ekibi napsın Jo sakatlanınca.Maç öncesi lastik falan mı baglasın darbe geldiğinde zarar görmemesi için.Bu kadar sakatlıgın nedeni saglık ekibi değildir.Yalnız normal süreçte düzelmesi gerekn sakatlık uzarsa o zaman Saglık ekibinde sorun var demektir.

Beni koysunlar saglik ekibinin basina bu doktorlardan daha iyi idare ederim bizim sakat oyunculari

Üst Alt