Sağlık ekibinin işine son verilsin - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık ekibinin işine son verilsin

Cevap: Sağlık ekibinin işine son verilsin

ben bunu çok önceden de söyledim sakatlanan dönmüyor ne biçim iş bu bizim sağlık ekibinde işin erbabı bi ortopedist yok mu ?

Galatasaray Sağlık Kurulu İstifa (Herkes İçeri)

DESTEKLEYEN ARKADAŞLAR LİNKE TIKLAYIP İMZASINI ATSIN

Galatasaray Sağlık Kurulu İstifa !!!

Son 2,5 yıldır Galatasaray’da çok ciddi sağlık problemleri var. Taraftarlar artık bu bir tesadüf mü? Yoksa kısmetsizlik mi? Diye birbirine sormaktan vazgeçip kesinlikle suçun sağlık ekibinde olduğunu düşünmeye başladılar.

Gelin biz de çok detaya girmeden Galatasaray’ın son 2 yıldaki sakatlarını inceleyelim.

Uğur Uçar : Şubat ayında sakatlandı sezonun sonuna yetişir denildi ancak 1,5 sezon hiç oynayamadı.

Lincoln ; 3 haftaya sahada denildi 1 sezon boyunca oynayamadı.

Ayhan Akman ; Fıtık ameliyatı denildi 2 ay sonra döner denildi aylarca göremedik.

Emre Güngör ; Ha bugün ha yarın denile denile 1,5 sezon ortalardan kayboldu.

Mehmet Topal ; 1-2 hafta denildi koca sezon kayıptı.

Linderoth ; Yoruma bile gerek yok sanırım.

Serkan Çalık ; Basit bir menüsküs ameliyatı denildi neredeyse futbol hayatı bitecekti.

Sabri Sarıoğlu ; Bu adama ne oldu bilen yok. Hala dönemedi.

Kewell ; Ufak bir zorlanma diye antrenmandan çıkarıldı, şu an tarih bile verilemiyor ne zaman iyileşeceğine dair.

Gökhan Zan ; O’nun da durumunda hala bir belirginlik yok. Hala daha sakat ama süre verebilen yok.

Milan Baros ; 2 ay denildi, iyileşti koşulara başladı ve yeniden ameliyat gerekti. Şimdi de 6 haftadan bahsediliyor.

Hakan Balta ; Ne olduğu hakkında herhalde kimsenin bir fikri yoktur. Hala daha dönemedi sahalara.

Son kurban da Jo Alves, Jo’yu kurban haline getirende Sağlık Kurulundan gelen açıklama. Açıklamada darbeye bağlı sakatlık diyor ve en az 3 hafta oynayamayacak deniliyor. Peki, sorun ne? Darbeye bağlı da kırık mı? Çatlak mı? Yırtık mı? Vs. vs. Neden tarih belirtilemiyor?

Cevap: Galatasaray Sağlık Kurulu İstifa (Herkes İçeri)

Türcell Süper Lig Kasap Futbolcuları Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği feshedilsin önce.

Lütfen oyuncularımızı Türk doktorlarına emanet etmeyin. Atatürk'ün Beni Türk Doktorlarına Emanet Edin sözlerinden sonra çok uzun zaman geçti. Acaba şuanki doktorları görse böyle birşey dermiydi :)

elin gavuru işine saygıyla bakıyor ve özen gösteriyorsa, bizimkilere para kazandırmak ayıptır.

Ne kadar çok kişi katılırsa imza kampanyasına,o kadar dikkat çeker ve gereken yapılır..

Kardeş ne net konuşmasından bahsediyorsun :D

Kolay mı bu işler hemen sana tarih versin :D

Kardeş nedense bir tek bizim sağlık kurulu böyle allah aşkına yapmayın etmeyin sağlık kurulunu savunuyorsunuz şuanda! Forlan için adamlar 2 ay diyor 1 haftaya iyileştiriyor bizimkiler 3 hafta diyor adamın futbol hayatı bitiyor!

Kardeş nedense bir tek bizim sağlık kurulu böyle allah aşkına yapmayın etmeyin sağlık kurulunu savunuyorsunuz şuanda! Forlan için adamlar 2 ay diyor 1 haftaya iyileştiriyor bizimkiler 3 hafta diyor adamın futbol hayatı bitiyor!

:asd:

Evet Madrid doktorların da sihirli iksir var ondan :D

Kardeş Forlan'ın sadece bileğinde ciddi olmayan rahatsızlık vardı sen tabi bizim medyadan dizinden sakatlandı 3 hafta yok diye okursan o senin problemin:D

Kısacası anlamadığınız işlere yorum yapmayın diyorum

:asd:

Evet Madrid doktorların da sihirli iksir var ondan :D

Kardeş Forlan'ın sadece bileğinde ciddi olmayan rahatsızlık vardı sen tabi bizim medyadan dizinden sakatlandı 3 hafta yok diye okursan o senin problemin:D

Kısacası anlamadığınız işlere yorum yapmayın diyorum

Anlamadığımız şeyler bu kadar oyuncu için verilen tarihler ve oyuncuların sahaya çıkışları arasıdnaki büyük süreç sizce gayet normal dimi? şurda listesi verilen oyuncualrın hepsinin bu kadar geç dönmesi gayet normal dmi

Anlamadığımız şeyler bu kadar oyuncu için verilen tarihler ve oyuncuların sahaya çıkışları arasıdnaki büyük süreç sizce gayet normal dimi? şurda listesi verilen oyuncualrın hepsinin bu kadar geç dönmesi gayet normal dmi

Tamam istifa istifa ama boş işler bunlar:rolleyes: neyin ne olduğunu bilin o listeye Jo'yu yazmak saçmalık Jo'yu sağlık ekibi sakatladı sanki 2-3 maç sonra o listede Caner'i de görürsen şaşırma

İlginç ya bende girince herkes destek veriyodur diye düşündüm ama sağlık ekibinden memnun olmayan bi konuya açan arkadaş bide ben varım galiba

Rüştünün kasığında yırtık vardı. Sabri ile aynı zamanlarda sakatlandılar. Rüştü 3 haftadır oynuyor Sabri nerde?

Cevap: Sağlık ekibinin işine son verilsin

Adamlar Ayağı krılan DEvied ve Özer'i 2-3 ay da oynatıyorlar.

Bizde ise Uğur ve Baros a 2-3 aylık bişi diyorlar adamlar 1 yıl yok.

Kewell ve SAbri 2-3 hafta dediler 3 ayı geçti.

Emre Belözoğlu gibi müzmin sakat adamı düzelttiler. 2 ay dediler 2 hafta sonra adam oynadı. Es Es maçında.

Bu sağlık ekibi baştan sona kovumalıdır.

Emin ERgen ve Ekibi hemen göreve gelmelidir.

Üst Alt