Sağlık ekibinin işine son verilsin - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık ekibinin işine son verilsin

Cevap: Sağlık ekibinin işine son verilsin

Bari birileri çıkıp açıklama yapsın. Futbolcu yanlış yapıyorsa futbolcuya ceza verilsin sağlık ekibi eğer hata yapıyorsa değişime gidilsin.

bu kadar tesadüfi sakatlıklar olmaz giden geri gelemıyor beyler bu kacıncı ya bide floryada adak adayalım ya :)

Ya siz nasıl insansınız ya. Hemen insanları işlerinden atmayı ne kadar çok seviyorsunuz? Buurda bunu diyenlerin çoğu çalışmayan evde boş beleş yatan adamlar. Siz yarın öbür gün bir işe girseniz ve işler kötü gitse o zaman patron hemen sizi kovsun öyle mi? Burda insanların işlerinden etme çağrısı yapmak kolay. Burda yazı yazamadan önce 2 kere düşünün 3. sünde yazın.

Ya siz nasıl insansınız ya. Hemen insanları işlerinden atmayı ne kadar çok seviyorsunuz? Buurda bunu diyenlerin çoğu çalışmayan evde boş beleş yatan adamlar. Siz yarın öbür gün bir işe girseniz ve işler kötü gitse o zaman patron hemen sizi kovsun öyle mi? Burda insanların işlerinden etme çağrısı yapmak kolay. Burda yazı yazamadan önce 2 kere düşünün 3. sünde yazın.

O zaman futbolcuların neden zamanında sakatlıktan çıkamadıklarını verilen sürelerin neden uzadığını açıklasınlar.

Hacı kaç yıldır böyle bu durum. Gönderilmeli artık.

Ben daha fazla dayanamayacağım.Bu sağlık ekibiyle olmayacağı bir gerçek...

Baros,M.Topal,E.Güngör,Linderoth,Kewell vs...

Bunlar en somut olanları Baros'un olayı bile skandalken bir de üstüne Kewell..Ordu maçı 2 hafta önceydi şu an teşhis konuluyor,bu teşhisinde doğru olduğu binbir şüpheli.Adam sakat sakat idmana çıktı bir de şaka gibi.

Bu ekip sağlık ekibi değil , skandal ekibidir !

Burdan yönetime sesleniyorum lütfen bu ekibin işine son verin.

Sağlık ekibi gönderilsin, lütfen. Daha disiplinli, işten anlayan bir ekip gelsin...

Bu kadar sakatlık tesadüfmü anlamıyorum. Sabri ile aynı anda sakatlanan Rüştü döndü, Sabri hala dönecek. Rüştünün kasığında yırtık vardı sanırım. Şimdide Hakan Balta gitti 2 aya kadar dönermi bilmiyorum? Neden Galatsaraylı oyuncular 2 yıldır sakatlandımı geri dönmüyor?

Diğer klüpleride takip ediyoruz, sakatlıkla ilgili sağlık ekipleri süre veriyor adamlar süre dolmadan takımdaki yerlerini alıyorlar. Hatırladağım kadarıyla febeli emre en son sakatlandığında 4 yada 5 hafta sonra ancak döner dediler adam 2 hafta sonra yedekten oyuna girdi. Bizim klüpte gerçek anlamda bir sıkıntı var artık sağlık ekibi süre bile veremiyor çünkü adamların verdiği maksimum süre bile 2 kat uzayabiliyor. Sabri'ye ne oldu söylesinler, Hakan Baltaya ne oldu söylesinler. Baroş 2 ay sonra döner demişlerdi 6 ay sonra dönüp dönmeyeceği belli değil. Ben bunların Sağlık ekibi değilde Üfürükçü olduklarından şüphe etmeye başladım.

Yönetim bunların işine son vermek için daha ne bekliyor anlamadım,aramızda para toplayıp bizmi göderelim herifleri?

Sayın Adnan Polat Eğer ki sen bu kulübün başkanıysan emret kovsunlar bu sağlık ekibini

Yok eğer bu kulübün başkanı bizsek sana emrediyoruz kov gitsin bu sağlık ekibini:D

Üst Alt