Sağlık ekibinin işine son verilsin - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık ekibinin işine son verilsin

Cevap: Sağlık ekibinin işine son verilsin

yeter artık Adnan başkan gönder şunları.3 senedir çekmediğimiz kalmadı:(

Jo'nun sakatlığının o kadar ciddi olduğuna inanmıyorum,tedavi süresi için en az 3 hafta diyorlar bir de.En az !

Kesinlikle bir sorun var. Ligimizde kasaplar hep vardı. Ancak 2 yıldır sakatlanan en az 1 ay iyileşemiyor. Kesinlikle sağlık ekibi değişmeli.

8 tane sakat futbolcu hangi takımda var?

Sakatlanan birdaha gelmiyor

Hepsindede bir bahane var

Linderooth,ilk sene Lincoln ,Uğur,Serkan Çalık,Kewell,Baroş,

Taraftara büyük iş düşüyor kasap futbolcuyu baskı altına almalı taraftar adamı stattan çıkartmamalıyız artniyetle giriyorlar çünkü

Bizim sağlık ekibi tedavi etmiyor ki? Sadece ilk yardım diye tabir ettiğimiz ön kontrollerini yapıyorlar bakıyorlar iş ciddi direk Acıbadem hastanesine yolluyorlar değilse terapi seanslarına yolluyorlar.

Yeter artık yurtdışından bu işin erbabı bir sağlık ekibi getirmek lazım.

gercekten artık gına geldı sakatlananın futbol hayatı bıtıyor bune böyle

İskoç Bilim Adamı getirelim.

İsviçreli Bilim Adamları esprisini yapmaya çalışmışsın ama olmamış Meriç.:D Türk filmlerinde hep doktor rolünü oynayan bir amca vardır,bu amca ya doktordur ya komiser,işte o amcayı getirelim bence.Hepiniz bilirsiniz,saçları dökülmüş,dökülmeyen bölümleri beyaz,sakalsız bıyıksız bi amca.

İsviçreli Bilim Adamları esprisini yapmaya çalışmışsın ama olmamış Meriç.:D Türk filmlerinde hep doktor rolünü oynayan bir amca vardır,bu amca ya doktordur ya komiser,işte o amcayı getirelim bence.Hepiniz bilirsiniz,saçları dökülmüş,dökülmeyen bölümleri beyaz,sakalsız bıyıksız bi amca.

Yok olum orjinali İskoç onun. :D Diğer önerilerimi sıralıyorum :

Mr.Muscle , Scotch Brite.

Şaka bi yana FM'de hangi takıma gitsem direk yabancı doktor alırım. Mikael Forsblad, Van der Verkeen favorilerim. :D

benim kolum kırıldı devlet hastanesinde ameliyat oldum platin taktılar 2,5 hafta sonra platinleri çıkardılar kolum sapasağlam oldu ama bizim sağlık ekibi devlet hastanesi kadar olamaz çünkü beceriksizin önde gidenleri başkan artık kovsun şunları bu sağlık ekibine diploma verene sövmek lazım

Üst Alt