Sağlık ekibinin işine son verilsin - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık ekibinin işine son verilsin

Cevap: Sağlık ekibinin işine son verilsin

Sabri konusundada bizim sağlık ekibimizin çeşitli çalışmaları olmuş yakında kokusu çıkar,yönetimimiz biran önce bu sağlık ekibini göndermesse sağlık ekibi onları gönderecek,niye direniyorlar anlamıyorum,sağlık ekibine futbolcularımız bizzat güvenmediklerini heryerde deklare ediyorlar...Yaşanan Ankaraspor vakasından sonra bu iş bitirilmeliydi ancak hala bekliyoruz...

benim kolum kırıldı devlet hastanesinde ameliyat oldum platin taktılar 2,5 hafta sonra platinleri çıkardılar kolum sapasağlam oldu ama bizim sağlık ekibi devlet hastanesi kadar olamaz çünkü beceriksizin önde gidenleri başkan artık kovsun şunları bu sağlık ekibine diploma verene sövmek lazım

Aynı şey mi bilader :D

Sen Gianni Nanni efsanesiyle tanışmadın sanırım genç. :D

Yok o beni bulsun :D

parasiz oldugumuz dönemde özhan baskan heralde mardin midyatsporun saglik ekibini getirdi bize.ayni sakatligi fenerli deivid yasadi.o adam 2 ayda geri geldi,bizim baros 6 ay:(

ne bu boyle 6 ay.6 ayda bir tane cocuk yapiyo millet.

Hakkaten gitsinler ya.Adamlar damarları yanlış bağlıyor.Uğur'un bacağını başka yere dikmişler.Gözlerimle gördüm.:eek:

Ne hale geldik.

parasiz oldugumuz dönemde özhan baskan heralde mardin midyatsporun saglik ekibini getirdi bize.ayni sakatligi fenerli deivid yasadi.o adam 2 ayda geri geldi,bizim baros 6 ay:(

ne bu boyle 6 ay.6 ayda bir tane cocuk yapiyo millet.

Abi başbakan en az 3 çocuk diyo,millet 6 ayda 3 çocuk yapıyor.Haklısın kesinlikle.

Uğur'un bacağını bilmem ama adamlar Tufan'a çık oyna dediler adamın bağları tekrar koptu,Işıl'a tamamdır eskisinden daha güçlü görünüyor dediler bağları yine koptu,bunlar rastlantı olamaz...Sadece futbolun değil tüm şubenin üzerine kara bulut gibi çöktü adamlar,hadi bunlar ağır sakatlıklar,ayağına eline top deyen yarım sezon oturuyor be kardeşim...Resmi siteden Antereman günlüğüne bakamıyorum,x futbolcumuz sağlık ekibi nezaretinde çalışıyor diye birşey gördüğümde dünyam yıkılıyor,çünkü biliyorumki o adam bir daha dönmeyecek...Dönse bile 3 gün sonra yine aynı kişilerin gözetiminde çalışacak...

uğur'un bacağını bilmem ama adamlar tufan'a çık oyna dediler adamın bağları tekrar koptu,ışıl'a tamamdır eskisinden daha güçlü görünüyor dediler bağları yine koptu,bunlar rastlantı olamaz...sadece futbolun değil tüm şubenin üzerine kara bulut gibi çöktü adamlar,hadi bunlar ağır sakatlıklar,ayağına eline top deyen yarım sezon oturuyor be kardeşim...resmi siteden antereman günlüğüne bakamıyorum,x futbolcumuz sağlık ekibi nezaretinde çalışıyor diye birşey gördüğümde dünyam yıkılıyor,çünkü biliyorumki o adam bir daha dönmeyecek...dönse bile 3 gün sonra yine aynı kişilerin gözetiminde çalışacak...

+1905

Uğur'un bacağını bilmem ama adamlar Tufan'a çık oyna dediler adamın bağları tekrar koptu,Işıl'a tamamdır eskisinden daha güçlü görünüyor dediler bağları yine koptu,bunlar rastlantı olamaz...Sadece futbolun değil tüm şubenin üzerine kara bulut gibi çöktü adamlar,hadi bunlar ağır sakatlıklar,ayağına eline top deyen yarım sezon oturuyor be kardeşim...Resmi siteden Antereman günlüğüne bakamıyorum,x futbolcumuz sağlık ekibi nezaretinde çalışıyor diye birşey gördüğümde dünyam yıkılıyor,çünkü biliyorumki o adam bir daha dönmeyecek...Dönse bile 3 gün sonra yine aynı kişilerin gözetiminde çalışacak...

Elbetteki ama sağlık konusu böyle klavye başında konuşulacak bir olay değil.Sonuçta buradan yok ona yanlış tedavi uyguladılar buna kötürüm dediler falan..Bu konular bizi aşar beyler.Sağlık ekibinin işine son verilsin ne demek yani nereden biliyoruz yeterli olup olmadığını .

Elbetteki ama sağlık konusu böyle klavye başında konuşulacak bir olay değil.Sonuçta buradan yok ona yanlış tedavi uyguladılar buna kötürüm dediler falan..Bu konular bizi aşar beyler.Sağlık ekibinin işine son verilsin ne demek yani nereden biliyoruz yeterli olup olmadığını .

Yaşanılan birçok örnekten yola çıkarak yorumlar yapıyoruz,forumda klavye başında tartışılmayacak konuları başka platformlaramı taşıyoruz,mesela sporcu sağlığı hakkında her ay bir seminermi düzenleniyor,bu konuları ordamı tartışıyoruz,biraz saçma olmuş k.bakma yani...Yeterli olup olmadığını nerden biliyorum,seviye tespit sınavı yaptım gerekli puanı alamadı,ordan biliyorum...Beklediğiniz cevap buysa buyrun...

Yaşanılan birçok örnekten yola çıkarak yorumlar yapıyoruz,forumda klavye başında tartışılmayacak konuları başka platformlaramı taşıyoruz,mesela sporcu sağlığı hakkında her ay bir seminermi düzenleniyor,bu konuları ordamı tartışıyoruz,biraz saçma olmuş k.bakma yani...Yeterli olup olmadığını nerden biliyorum,seviye tespit sınavı yaptım gerekli puanı alamadı,ordan biliyorum...Beklediğiniz cevap buysa buyrun...

Tamam da herkes yanlış düşünüyor. Sakatlanan oyuncuları sağlık ekipleri tedavi etmiyor ki. Sadece ön kontrolden geçiyor durum vahimse Acıbadem hastanesine yollanıp gerekli kontrollerden geçiriliyor, değilse ya dinlendiriliyor ya da sağlık merkezinde ağrıyan bölgeyi iyileştirecek terapiler yapılıyor.

Banada seninki saçma geliyor.Herşey bitti bir sağlık ekibinin yeterliliği konu oldu.Nereden biliyorsunuz yeterli olup olmadığını bunu merak ediyorum.Bazılarımız durumu o kadar abarttıki yanlış tedavi ediyorlar durumana kadar getirenler oldu.

Son cümlelerini gelirsek,25 yaşındasın daha yaratıcı cümleler seç kendine.

Tamam da herkes yanlış düşünüyor. Sakatlanan oyuncuları sağlık ekipleri tedavi etmiyor ki. Sadece ön kontrolden geçiyor durum vahimse Acıbadem hastanesine yollanıp gerekli kontrollerden geçiriliyor, değilse ya dinlendiriliyor ya da sağlık merkezinde ağrıyan bölgeyi iyileştirecek terapiler yapılıyor.

Tamamda sen yanlış biliyorsun işleyiş şöyledir...

İlk önce Kulüp doktorları gerek görürse sporcuyu acıbadem hastanesine gönderip,orda kontrollerini yaptırır bunlar sadece teknoloji düzeyinde bilgi türünden şeylerdir,örneğin film çektirilir...Sonra o bilgiler ışığında kulüp doktorları bir yorum yaparak tanı kor ve nasıl tedavi edileceğine karar verir...Yani burda asıl işlev kulüp doktorlarınındır,acıbadem sadece bilgi verir...Yani bunu herhangi bir hastanede yapabilir,acıbademin burda bir önemi yok,işlevi sadece anlattıklarımdan ibaret...

Banada seninki saçma geliyor.Herşey bitti bir sağlık ekibinin yeterliliği konu oldu.Nereden biliyorsunuz yeterli olup olmadığını bunu merak ediyorum.Bazılarımız durumu o kadar abarttıki yanlış tedavi ediyorlar durumana kadar getirenler oldu.

Son cümlelerini gelirsek,25 yaşındasın daha yaratıcı cümleler seç kendine.

İstediğim cümleyi seçerim seni ilgilendirmez,yaşımın seni ilgilendirmediği gibi...

Evet herşey bitti sağlık ekibini tartışıyoruz bu başlıkta,başlığın konusu bu eğerki böyle birşeyin tartışılması konuşulması anlamsız geliyorsa başlığa girme,rasyonel insan böyle yapar demi...

İstediğim cümleyi seçerim seni ilgilendirmez,yaşımın seni ilgilendirmediği gibi...

Evet herşey bitti sağlık ekibini tartışıyoruz bu başlıkta,başlığın konusu bu eğerki böyle birşeyin tartışılması konuşulması anlamsız geliyorsa başlığa girme,rasyonel insan böyle yapar demi...

Yaptığınız şeyin yanlış olduğunu vurgulamak için girmiş olabilirim,forum dediğin şey de budur zaten,insan görüşlerini paylaşır.

Üst Alt