Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!

Cevap: Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!

Arkadaslar alacagiz. Bu sene sampiyonluk kupasini biz alacagiz, cünkü o kupa bizim hakkimiz, bu sampiyonluk anamızın ak sütü gibi helal. Ya tamam maglup olduk, ama ezdik. Biz böyle onyiyalim Trabzonuda, Besiktasida yeneriz. Yatan yatsin. Adamlar 6 da 6 yapacam diye göbek atiyor, biz TTAda Besiktas ve Trabzonu yenermiyiz diye düsünüyoruz. Iciniz rahat olsun. Fatih Hocamiz takimi toparlar, biz 3 de 3 yapariz ve Kadiköye sampiyonluk turumuzu atariz. Ben can-i gönülden buna inaniyorum.

Zaten alman arkadaslarimla maclari izliyorum, onlar bana aynisi söylüyorlar. Cünkü onlarda bizim oynadigimiz oyunlari görüyorlar. Yemisim ben kadiköyü madiköyü. Koyacagiz. Real Barcaya nasil koydu, bizde öyle.

Arkadas neden bizim taraftar büyük konusuyor böyle anlamiyorum. Oturun, takima güvenin bekleyin, ama Sampiyon olmusuz gibi davranmayin. Sacma sapan konularda acmayin. Bir kez susun ya susun !

Aynisi Fener macinda oldu, herkes fark yazdi, 8-0 yazanlar bile oldu, ah bakin ne oldu. Susun artik ya sadece izleyin ve takima destek cikin, ama burda gelip falci oynamayin

bu hafta 2 takım da kazansa bile, fener paniğe girecektir, 2 maç üst üste deplasmanda oynayacaklar biz ise evimizde, bu sezon deplasmanda sadece 7 galibiyet alan fenerin (ki bunların 3 tanesi kısmet işi bir tanesi ölmüş ankaragücü) her ne kadar bitik de olsalar hem trabzonu hem beşiktaşı deplasmanda yenebilceğini mi düşünüyorsunuz, aynı şekilde bizim de evimizde oynayacağımız 2 maçı da kazanacağımız muamma ama fenerden fazla puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum bu maçlar sonunda, ben kadıköye en az 3,5 puan önde gideceğimizi düşünüyorum diyelim ki gidemedik, beraberliğin bize yeteceği bir skorla bile gitsek oradan kupayı almamıza yetecektir bu, futbolun f'sini oynamayan bir takımın şans her zaman yanında olmaz, tamam bu maçta bütün bu parametreler yerle bir oldu ancak her zaman olmaz

bencede sampiyon olucaz kadıköye şampiyon gidicez ama şunu söyliyim eğer şampiyon gitmezsek bunların taraftarı bizim gibi olmaz sürekli olay çıkartıcaklar sahaya ses bombası yabancı madde atıcak pislik yapıcaklar

benim fikstüre geliyoruz sanırım beyler bejeke içerde feneri yenicek demiştim fikstürümde bu tuttu ts'Den 4 puan alırız demiştim buda tuttu sırada biz bejekeyi yenicez ve ts feneri yenicek veya berabere kalıcak ve 5.hafta itibariyle şampiyonluğu ilan edip saraçoğluna şampiyon gidicez ve siz ondan sonra beni forumda ilah ilan ediceksiniz :asd:

benim fikstüre geliyoruz sanırım beyler bejeke içerde feneri yenicek demiştim fikstürümde bu tuttu ts'Den 4 puan alırız demiştim buda tuttu sırada biz bejekeyi yenicez ve ts feneri yenicek veya berabere kalıcak ve 5.hafta itibariyle şampiyonluğu ilan edip saraçoğluna şampiyon gidicez ve siz ondan sonra beni forumda ilah ilan ediceksiniz :asd:

inşallah renktaş

beyler bu konuyu artik up'lamayin bence..

sakin olun, rahat olun falan :) sahsen ben zaten rahat ve sakinim.. umarim butun renktaslarim da oyledir.. sayet sakin olmayan varsa bi zahmet 10 gun disini siksin.. konu falan acmasin..

boyle basliklari kitleyin lutfen. Sampiyon bizim tamam da neyin nesi? ugursuzluk ya..

ermanın da dediği gibi bu tür batıl inançlar geri kalmış insanların geri kalmış toplumların uydurduğu şeyler uğursuzluk ne alaka şimdi..

ugursuzluk degil.. negatif sinerji su anda bu baslik.. herkes sakinken, sakin olun basligi niye up'laniyor? bence gereksiz.. mac gunu yenildiysek guzel baslik.. ama 1-2 saatligine.. su anda fuzuli..

ugursuzluk degil.. negatif sinerji su anda bu baslik.. herkes sakinken, sakin olun basligi niye up'laniyor? bence gereksiz.. mac gunu yenildiysek guzel baslik.. ama 1-2 saatligine.. su anda fuzuli..

ya arkadaşım ben bunu fenerbahçe maçında açmıştım yenilgiden sonra yeni bir başlık değil bu hortlatmamın nedenide konunun başına giderseniz orda fikstür var o fikstürün yazıldığı gibi ilerlemesi yani tutması şuan tam yolda gidiyoruz yani olaya hakim olmadan yorumlar yapmayın.

[video=youtube;pLqj3etk6rY]https://www.youtube.com/watch?v=pLqj3etk6rY[/video]

En son yendiğimiz maç. Ulan yine tek kale be heyt ulan. Ama skor 1-2. Harbiden adaletsizsin be futbol.

fenerin golü gördünüz mü videoda (08 dk. 10 sn), ulen hakkaten şansımız tutmuyor şu şikecilere

Fb - bjk - fenerbahçe

ts- GS - beraberlik

GS - ts - Galatasaray

bjk-fb - beşiktaş

GS - bjk - Galatasaray

ts - fb - beraberlik

fb-gs- formalite

:tiphat:

bence bejekenin ölüsü içerde fenerden 3 puan alır ts taraftarı önünde fenere maç vermez düşüncesindeyim fikstürümüz güzel kafamız rahat olmalı şampiyonuz inanıyoruz..

Buna kaldı iş, kesin bizimdir. ;)

Üst Alt