Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!

Cevap: Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!

Bir maç hatırlıyorum ki yine aynı cinsten. Tungay zavallısının bir hindi muhabbetini yaptıgı zamanlardan.

Sezon sonundaki kapağı burdaki herkes bilir.

Şimdi yine aynı bir dönem. Daha 2 puan önde olmamıza rağmen gelip köpek taklitleri, formaları bi taraflarına sokmalar, şampiyon olmuş gibi sevinmeler falan.

Aslında bence böyle çok daha iyi oldu. 8 puan öne geçtiğimizde bu sefer rehavete biz kapılıp puan kaybı yaşamamız daha muhtemeldi.

Hiç boşuna üzülmeyin futbolun adeleti olmayabilir ama Allah'ın adeletini görecekler. Rakiple dalga geçmenin cezasını çekecekler

Fener içerde maç kaybetmez onu bi geçiceksiniz tek ümidim trabzon beşiktaştanda bi cacık olmaz hele bizle yaptıkları maçtan sonra yatarlar bile.Eğer iş kadıköye kalırsa asrın maçı olur.Galatasaray finallerin takımıdır o maçta karşımızda barca olsa kafa kafaya oynar ama karşımızda fener olunca fizik kuralları bile alt üst oluyo.

diğerleri fenere yatmasınlar ben tırsmaya başladım.ts yatmaz diyelim de kargalar kesin yatar gerçi yatmasa da oynamıyorlar o da ayrı mevzu

[video=youtube;pLqj3etk6rY]https://www.youtube.com/watch?v=pLqj3etk6rY[/video]

En son yendiğimiz maç. Ulan yine tek kale be heyt ulan. Ama skor 1-2. Harbiden adaletsizsin be futbol.

Olay bitmistir beyler, biz kalan 4 Mac'ta yine 27'ye 5 Sut cekeriz ve kazanamayiz, bizim sansimiz bukadar.

Fener'in Sansi olmasa dünki Mac'ta Hakem ortaya cikardi, benim Sampiyon'luk ümitlerim tükenmistir bu saat'ten sonra.

En azindan seneye SL'ne katilsak da ona sevinelim.

[video=youtube;pLqj3etk6rY]https://www.youtube.com/watch?v=pLqj3etk6rY[/video]

En son yendiğimiz maç. Ulan yine tek kale be heyt ulan. Ama skor 1-2. Harbiden adaletsizsin be futbol.

Yalnız bi kaç senedir kurtuluyolar bi gün bi denk getiricez 8-9 tane sallıyacaz bunlara öyle rezil olacaklarki kilit vurup gidecekler klübe.

O formalarını bi yerlerine soka soka şampiyon olacaz. İnşallah fair play diye orda kupayı almamazlık yapmazlar.

Beşiktaş denilen takımın iki maçtada fenere 6 puan vereceğini düşünüyorum. takımlarını fenere karşı aynı şekilde detekleyecek mi çarşı göreceğiz. leş kargaları bunlar

Hakem faktörünü elemine ediyorsunuz. Şansları olmasa hakem yardım edecektir onlara son maçta,bundan da adım gibi eminim. Orada başka bir takıma kupa kaldırtacaklarını sanmıyorum eğer iş son maça kalırsa.

Bu düzen Fenerbahçe düzeni. Erman Toroğlu bu akşam gayet güzel açıkladı bunu ironi de yaparak.

Macin üzerinden nerdeyse 30 saat gecti, acikcasi hala kendime gelemedim. Hala soktayim, bir inanamama durumu var. Cok sey söylenebilir önümüzdeki maclarin senaryolariyla ilgili. Bjk, fener'den puan alabilir mi, Trabzon fener'e karsi bundan önceki maclardaki kötü performansini sürdürür mü? Veya biz bu moral bozukluguyla, bu konsantrasyon eksikligiyle önümüzdeki maclari kayipsiz atlatabilirmiyiz? Bu kadar sampiyonluga odaklanmisken birden rakibini bu kadar havaya sokmak kötü oldu bizim acimizdan. Trabzon maclarini, icerdeki Bjk macina odaklanamiyorum, kafam hep Aydin'in pozisyonuna gidiyor, oyuncularin durumunu düsünmek bile sinirimi bozuyor.

Dedigim gibi, her türlü sonuc olabilir bu dakikadan sonra. Mantiken olabilir, görünen tablo o cünkü. Sampiyonluk son maca kalirsa cok ama cok büyük bir felaket de yasanabilir bizim acimizdan. Yillardir yenemiyoruz bu herifleri orda, istersek 90 dk onlarin ceza sahasinda oynayalim maci, kendi sahamizda atamadik, orda da atamazsak sasirmam. Mantigim bunlari söylüyor. Ama ilahi adalete inaniyorum. Denizli'de yasananlari hatirladikca, Nonda'nin kafasini, 2-2'yi hatirladikca.. Bu oyuncularin, bu ellerinden öpülesi teknik heyetimizin emeklerini düsünüyorum. 34 mac bu ligi domine etmis, rakiplerine futbol dersi vermis tertemiz takimimi düsünüyorum. Küfür etmeden, sezon boyunca takimini yalniz birakacak tek bir hareket dahi yapmadan sadece destegini, sevgisini paylasmaya tribüne giden sari kirmiziya asik kardeslerimi düsünüyorum..

Isyan etmeye hakkimiz var. Yasananlara, bize yasatilanlara. Calinan emegimize, üstü örtülen pisliklere. Isyan edicez elbet, ama simdi zamani degil. Daha degil. Sen sampiyon ol önce sonra hep beraber hesap sorucaz Galatasaray. Sen gerekenlere, hakettikleri cevabi ver, agizlarinin suyunu akitan köpeklere kimin büyük oldugunu göster sonra sorucaz bunlarin hesabini. Sakinlik ve konsantrasyon, 4 mac daha. Sonra kopartiriz firtinalari, sonra sabrimizi cok önceleri tasiranlara gösteririz isyanimizi.

Sen sampiyon olacaksin, seni sevmeyen ölsün.

Yatıştan falan değil fakat bjk nin fenerden puan almasına ihtimal vermiyorum. Çok yetersiz, bitik, çökmüş bir takım beşiktaş. Hele fener de bu rüzgarı almışken bu hafta %100, ikinci maçta da çok çok büyük olasılıkla yine yener bjk yi. Aynı şekilde biz de içerde zorlanmadan geçeriz bjk yi.

Burda belirleyici takım trabzonspor. Bu hafta avni akerde oynayacağımız trabzon maçı, son haftadaki fener maçından sonra bizim için en en önemli ve kritik maç. Burayı kayıpsız geçersek gerisi gelir.

Oynadigimiz oyun cok guzel ama suan 1 puana indi fark ve fikstür fenerbahce lehine sampiyonluk elimizden calindi,kimse kendini psikolojik olarak yükseltmeye calismasin,biz bu kadar üzgünken futbolcularimizda cok üzgün,acaba kadiköye kadar puan kaybi yasamadan gidecekmiyiz oda muamma,fener ise tüm maclarini kazanacaktir,biz oraya geride bile cikabiliriz suan,ve puan esitliginde sampiyon degiliz,kisacasi sampiyonlugumuz bu play-off ve oynamamasi gereken fenerin oynamasiyla elimizden alindi,seneye bu sistem pekala olmayacak kim kazandi simdi?

Son mac sampiyonluk maci olmasi büyük olasilik ligtv öyle ayarladi paraya para demiyecek belkide puan olarak geride cikacagiz ama su puanlardada ciksak gram sansimiz yok,heleki psikilojik olarak su travmadan sonra...

Oynadigimiz oyun cok guzel ama suan 1 puana indi fark ve fikstür fenerbahce lehine sampiyonluk elimizden calindi,kimse kendini psikolojik olarak yükseltmeye calismasin,biz bu kadar üzgünken futbolcularimizda cok üzgün,acaba kadiköye kadar puan kaybi yasamadan gidecekmiyiz oda muamma,fener ise tüm maclarini kazanacaktir,biz oraya geride bile cikabiliriz suan,ve puan esitliginde sampiyon degiliz,kisacasi sampiyonlugumuz bu play-off ve oynamamasi gereken fenerin oynamasiyla elimizden alindi,seneye bu sistem pekala olmayacak kim kazandi simdi?

Son mac sampiyonluk maci olmasi büyük olasilik ligtv öyle ayarladi paraya para demiyecek belkide puan olarak geride cikacagiz ama su puanlardada ciksak gram sansimiz yok,heleki psikilojik olarak su travmadan sonra...

sinir bozma la :eek:

Şampiyonluğun kaçtığını zanneden varsa buyursun ağlasın. Bense kaybettiğimiz maçtan dolayı zerre kadar üzülmüyorum. Zira bu maçı kazansaydık % 99 iş bitmiş olacaktı. Güzel Rabbim Şampiyonluk turunu belkide Kadıköyde atmayı nasip etti bize. ;)

Kalan 4 maçtaki en önemli maçımız Ts maçı bence(fener maçıda dahil yani)

Yenersek şayet

Son maça gene garanti girceğimizi düşünüyorum

Böyle bir mağlubiyet 100 senede 1 kere alınır ya da böyle bir saçma galibiyet 100 senede bir kere alınır. Geçen haftasonu Avrupa'da oynanan maçlara bakmak lazım. Acaba korner kullanmadan maçı bitiren ve maçı kazanan kaç takım vardır?

Oynanan futbollar, kadro kalitesine bakıldığı zaman hala çok net şekilde favoriyiz ama...

Nasıl bir şeydir bilinmez 99'da Marcio'lu galibiyet sonrasındaki maçta Johnson'un frikikten emre'nin poposuna çarparak giren golü sonrası bir lanet oluştu. O günden beri adamların bize şansı tutuyor.

12 yıldır 30 maç yaptıksak bir tekinde bile şansımız ile galip gelemedik. Galibiyeti bırakın şansına attığımız 1 golümüz bile yoktur. 6-0 yendikleri maçta bile bizim geçen akşamki maçtaki kadar pozisyonları yoktu. Her maçta inanılmaz şansa goller buluyorlar bize karşı. Çıldırmamak elde değil.

Normal koşullarda çok rahat şekilde Kadıköy'de ezip geçmemiz gerekir şu kadro ve bu futbolla ama işte yukarıda yazdıklarımın etkisi hepimizin üstünde var ve kim ne derse desin bu tedirginlik üzerimizde olacak. Umarım son maça kalmaz...

Üst Alt