Samsung Galaxy S8 ve S8+ Resmen Tanıtıldı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsung Galaxy S8 ve S8+ Resmen Tanıtıldı!

da279a52115499726e9f5ebbfa61ae98.jpg

İsviçre de uygun baya burda da aynı olur. Daha çıkmadan indirime düşmesi komik

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Son düzenleme:
Yil olmus 2017 ,5 bin tl ye 3000 mah li android telefon satan markayi cezalandiracaksin. Cezalandiracaksin ki bu gerzekler o atmasyon cipsetin hizi yerine pilin cok cok daha onemli oldugunu idrak edebilsinler.

Ben acikcasi zenfone 3 zoom bekliyorum. 5000 mah li dual camerali gorilla 5 kullanan. Fiyati da 2 bin-2500 tl bandinda olacak deniyor.

Valla arkadaşlar 1 hafta önce lenovo p2 aldım 1600 e, telefon bildiğin makine. Cumartesi gece şarja taktım şuan hala yüzde 22 şarjım var, 13 saat 22 dakika saat ekran sürem olmuş.

Snapdragon 625
4gb ram
32 dahili hafıza
1080p ekran
5100 mah batarya

Yeterde artar

Gayet akilci davranis. Ben de zenfone 3 zoom ile bunun arasinda kaldim. Ois optic stabilizasyonda kullandiklari teknoloji, gorilla 5 ve dual camera sebebi ile zenfone 3 zoom da karar kildim.

İşlemci hızı ram kapasitesi bunlar hikaye 1 gunu aşan stabil batarya , kolay ve kullanici dostu arayüz hayatı kolaylaştıran işletim sistemi , iyi bir kamera bunlar önemli olan .

fapatalk'dan gönderildi.?

Bence TL değerlenecek.2004 ten 2009 a kadar ki sürecin aynisi tekrarlanacak.euro yada dolarla hesaplanan hiçbir şeyi almayın en az 1 sene

Dedin euro yine tavan yaptı.
Yazın biraz dengeler ama sonra yine çıkışa geçer.
Al güzel bir Xiaomi yada başka bir bilinmeyen marka sür keyfini.
Sonuçta bu bir telefon gerek yok böyle fahiş fiyatlar vermeye...

P9

Yil olmus 2017 ,5 bin tl ye 3000 mah li android telefon satan markayi cezalandiracaksin. Cezalandiracaksin ki bu gerzekler o atmasyon cipsetin hizi yerine pilin cok cok daha onemli oldugunu idrak edebilsinler.

Ben acikcasi zenfone 3 zoom bekliyorum. 5000 mah li dual camerali gorilla 5 kullanan. Fiyati da 2 bin-2500 tl bandinda olacak deniyor.

5000 mah olsa ne olacak? 5000TL'ye telefon mu alınır?

ABD'de 5000$'a böyle telefon satılsa, Trump linç edilir.

5000 mah olsa ne olacak? 5000TL'ye telefon mu alınır?

ABD'de 5000$'a böyle telefon satılsa, Trump linç edilir.

Tabii canim. Elektrigi, benzini, eti, cep teli en kazik kullanan milletiz.

Ne demek yahu her an calinabilen,;bozulan, eski teknoloji oluveren telefona 5bin lira vermek????

Ben vallla iste zenfone 3 Zooom modeli dedikleri gibi 5000mah ve 2 bin tl civari cikarsa alicam. Boyle firmalari odullendirelim ki apple di samsung du biz Turkleri sagilacak inek gibi gormesin.

Yeni cipset deyip kimsenin kolay kolay fark edemeyecegi hiz farki teknolojisine degil pile yatirim yapip abd fiyatina satsinlar !

Gerçekten merak ettiğim tek soru 5.000 lira verip S8 İphone 8 filan almak ne kadar mantıklı

Hani tamam anlarım gerekli olan insanlar vardır çok çok üst düzey telefonlar kullanması zorunlu olan ama 1.500 liralık bir Lenovo P2'nin yetmeyeceği kaç kişi olabilir ki güzide memleketimde ? + olarak bu kadar ciddi seviyede ekonomik sıkıntıların olduğu memleketimizde ...

Gerçekten merak ettiğim tek soru 5.000 lira verip S8 İphone 8 filan almak ne kadar mantıklı

Hani tamam anlarım gerekli olan insanlar vardır çok çok üst düzey telefonlar kullanması zorunlu olan ama 1.500 liralık bir Lenovo P2'nin yetmeyeceği kaç kişi olabilir ki güzide memleketimde ? + olarak bu kadar ciddi seviyede ekonomik sıkıntıların olduğu memleketimizde ...

P2 gerçekten kaliteli. Batarya ömrü çok iyi, kamera gayet iyi. Nougat güncellemesi de var. Daha ne olsun.

Üst Alt