"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!... - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...

Cevap: "Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...

abi işte GS'nin ceza alması durumu basın yüzünden... benim lafım basına zaten GS taraftarı istediği kadar karının üzerine gidebilir ona bir lafım yok zaten...:D basın herkesi dolduruşa getiriyor "olay" yaratıyor millette gaza geliyor... NBA maçlarında ne biçim şeyler oluyor basın yazmıyor bile halkı galeyana getirmemek için... bizim basın çok şerefsiz. Galatasaray-fb abi bu yani.. ben son derece doğal karşılıyorum.. insanların yaklaşımı beni rahatsız ediyor...

O konudan bir sorun yok zaten, yani bu kavgalar klasikleşti artık Galatasaray - Fb maçlarında. Olay çıkmaması imkansız gibi birşey. Ama işte bunu minimuma düşürmeye çalışmak gerek...

Orada polislere, demir barikata güvenip anlık bir özgüven patlaması yaşayarak hareket yapmış. Daha sonra tahrik oldum diyor. Gece karşısına 40 tane adam çıkıp suratına küfretsin bakalım tahrik mi olacak yoksa topukları arkasını döve döve mi kaçacak?

OLAYA ANTU DA KARISTI !

GALATASARAY TARAFTAR PORTALI GSCimbom.com ailesi de katilacak mi? Hepsi az sonra............. :ciftetelli:

Güntekin Onay (%100 Futbol Programında Rıdvan Dilmen'e): "Bu hafta çok temiz geçti hocam. Kavgasız, gürültüsüz, güzel futbol, hoş görüntüler."

(Fenerbahçe'nin Ankaraspor maçı dolayısıyla bay geçtiği hafta. Galatasaray - Diyarbakır maçı sonrası)

Tesadüf mü?

Güntekin Onay (%100 Futbol Programında Rıdvan Dilmen'e): "Bu hafta çok temiz geçti hocam. Kavgasız, gürültüsüz, güzel futbol, hoş görüntüler."

(Fenerbahçe'nin Ankaraspor maçı dolayısıyla bay geçtiği hafta. Galatasaray - Diyarbakır maçı sonrası)

Tesadüf mü?

hahaha azize önce soktu o kadini oraya simdide bu kadini tanimiyorum diye aciklama yapmis :D

doğduğumdan beri x liyim ölünce x li olarak öleceğim ve x renklere aşığım çok basit ve yapmacık cümle

Kadının Fenerli olduğunu hiç söylemese bile 500 metre öteden anlardım.Tipe bak çay demle.

Üst Alt